push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Chorwacja! Obserwuj #chorwacja

Wypoczynek z all inclusive w malowniczej części Chorwacji od 1575 zł

Wyloty do Dubrownika z Krakowa i Warszawy. Hotel Faraon znajduje się bezpośrednio przy plaży w miasteczku Trpanj, które słynie ze średniowiecznych twierdz i zabytkowych kościołów.

Wakacyjne czarterowe loty do Chorwacji za 299 zł

Wylot do Splitu z Katowic. Skorzystajcie z oferty i wybierzcie ciepły, słoneczny kierunek na cel urlopowej podróży. Na miejscu czekają piękne widoki, smaczna kuchnia i wiele architektonicznych perełek.

Lato w Chorwacji: 7 dni z wyżywieniem w hotelu w Dalmacji od 1686 zł

Wyloty do Splitu z Katowic i Warszawy. Hotel Kastel znajduje się niecałe 100 metrów od plaży i deptaka, w spokojnym miejscu, między Splitem a Trogirem. Z pokoi roztacza się piękny widok na morze i pobliskie wyspy lub na góry Kozjak.

Weekendowa promocja PLL LOT na wakacje i nie tylko: 9 kierunków z 7 miast od 186 zł!

Wyloty do Grecji, Chorwacji, Francji, Włoch, Hiszpanii i na Maltę z 6 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Katowic (Saloniki i Heraklion), z Poznania (Dubrownik), z Krakowa (Dubrownik), z Olsztyna-Szyman (Rijeka), z Warszawy (8 kierunków), ze Szczecina (Rijeka) i z Wrocławia (Kos).

Urlop z all inclusive przy plaży w malowniczej Chorwacji (Dalmacja) od 1588 zł

Wyloty do Dubrownika z Krakowa i Warszawy. Hotel Faraon znajduje się blisko turystycznych atrakcji i kilka kroków od morza. Skorzystajcie z oferty i przedłużcie sobie lato na Bałkanach.

Wakacyjny tydzień w południowej Chorwacji za 581 zł!

Wylot do Dalmacji z Katowic. Cena 581 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacyjny wypoczynek w Chorwacji (Dalmacja) za 805 zł

Wylot z Gdańska. Cena 805 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 37

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)