push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Chorwacja! Obserwuj #chorwacja

Chorwacja last minute: 4* hotel z all inclusive light przy plaży za 1490 zł

Wylot na Bałkany z Warszawy. Aminess Grand Azure położony jest w pierwszej linii brzegowej, z hotelu rozpościera się widok na urokliwe stare miasto Korcula.

Chorwacja w rewelacyjnej cenie. Tygodniowy pobyt w Dalmacji za 312 zł!

Wylot na Bałkany z Poznania. Cena 312 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tygodniowy urlop w Chorwacji (Zadar) w super lokalizacji za 588 zł

Wyloty na Bałkany z Poznania. Cena 588 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

PLL LOT: Tanie loty do Dubrownika od 163 zł

Wylot do Chorwacji z Katowic. Skorzystajcie z oferty naszego narodowego przewoźnika i jeszcze w tym miesiącu odwiedźcie Perłę Adriatyku.

Wczasy z all inclusive przy plaży w malowniczej Chorwacji od 1400 zł

Wyloty z Katowic, Poznania i Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i spędźcie długo wyczekiwany urlop na chorwackiej Korculi. W cenie pobyt z wygodną formułą all inclusive kilka kroków od Adriatyku.

Okazja! Letni tydzień w malowniczej Chorwacji za 579 zł

Wylot do Splitu z Warszawy. Skorzystajcie, bo tak niskie ceny w sezonie zdarzają się bardzo rzadko, i bardzo szybko znikają. Zakwaterowanie w skromnym obiekcie, polecany jest osobom niewymagającym.

Lato w słonecznej i malowniczej Chorwacji od 869 zł

Wyloty na Bałkany z Katowic i Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i pożegnajcie wakacje w słonecznej i ciepłej Chorwacji. Obiekt położony jest ok. 150 metrów od morza.

1 2 3 4 5 6 28

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)