push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Chorwacja! Obserwuj #chorwacja

Promocja Ryanaira: Loty do Chorwacji, Bułgarii i na Ukrainę od 32 zł!

Wyloty do Zadaru, Burgas i Odessy w październiku. Wybierzcie jeden z kierunków i planujcie podróż na południe Europy. Do wyboru Zadar na Adriatykiem i dwa miasta położone na wybrzeżu Morza Czarnego.

Tygodniowy wypoczynek w Chorwacji za 488 zł

Wylot do Puli z Poznania. Cena 488 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Jednodniowa promocja Wizz Air: 20% zniżki na wybrane loty

Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie podróż w niższej cenie, wszystko dzięki jednodniowej ofercie węgierskiego przewoźnika. Terminy lotów do 12 grudnia 2021 roku.

Urlop w Dalmacji: 7-dniowa podróż do Chorwacji za 280 zł!

Wyloty do Zadaru z Poznania. Cena 280 zł za osobę przy czterech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wizz Air: 2-dniowa promocja i 20% zniżki na wybrane loty (do marca 2022)

Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie podróż w niższej cenie, dostępnych jest bardzo dużo kierunków z siatki węgierskiego przewoźnika. Dodatkowo w ofercie przyznano 20% zniżki na wybrane rodzaje bagażu rejestrowanego. Terminy lotów do 26 marca 2022.

Kilkudniowy urlop w Chorwacji: 3* hotel z all inclusive za 693 zł

Wyloty do Zadaru z Warszawy (Modlin). Cena 693 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wizz Air: 2-dniowa promocja i 30% zniżki na wybrane loty

Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie długo wyczekiwaną podróż w niższej cenie, dostępne są wybrane kierunki z siatki węgierskiego przewoźnika. Terminy lotów do 31 października 2021.

1 2 3 4 5 6 41

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)