push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #wiosna

Okazja first minute: Podróż do Meksyku za 1735 zł!

Wyloty do Cancun z Berlina. Cena 1735 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Oman na bogato: 5* hotel z ultra all inclusive od 3338 zł

Wyloty z Warszawy. Kairaba Mirbat Resort położony jest bezpośrednio przy plaży, u stóp gór Jebel Samhan. Do dyspozycji gości udostępniono basen, bibliotekę, 3 restauracje i kilka barów.

Azory: Znakomity 5* Pedras do Mar Resort & Spa ze śniadaniami od 1355 zł!

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena od 1355 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egipt: 4* Regina Resort & Aqua Park z all inclusive za 993 zł

Wylot do Hurghady z Katowic. Kompleks położony jest wzdłuż dziewiczej, piaszczystej zatoki z prywatną przystanią. Na terenie obiektu można oddać się uprawianiu sportów i zabiegom w strefie spa.

Egipt: 4* Aladdin Beach Resort z all inclusive i parkiem wodnym przy plaży za 1097 zł

Wylot do Hurghady z Katowic. Na terenie hotelu skorzystacie z 4 basenów, zjeżdżalni wodnych, siłowni, kortów tenisowych i wielu innych atrakcji.

Jezioro Ochrydzkie bez testu: 4* hotel z all inclusive od 1399 zł

Wyloty do Macedonii Północnej z Katowic i Warszawy. Laki Hotel & SPA położony jest ok. 300 metrów od plaży z łagodnym zejściem do wody.

Egipt: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive przy plaży od 999 zł

Wyloty do Marsa Alam z Poznania, Warszawy, Wrocławia i Katowic. The Three Corners Sea Beach znajduje się bezpośrednio nad morzem. Poznawanie bogatego podwodnego świata ułatwi pomost.

Urlop na Wyspach Kanaryjskich: Lanzarote, znakomity 4* hotel z all inclusive za 1599 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Aequora Lanzarote Suites dysponuje m.in. 5 basenami, wodnym placem zabaw, 2 boiskami wielofunkcyjnymi, łucznictwem, bilardem i rzutkami.

1 2 3 4 5 6 314

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)