push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #wiosna

11-dniowy wypoczynek na Hawajach od 4964 zł. Loty z 6 polskich miast i noclegi

Wyloty do Honolulu z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Katowic. Cena od 4964 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bardzo tanie loty British Airways: Toronto i Cancun od 885 zł!

Wyloty do Kanady i Meksyku z Berlina. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie podróż za ocean. Do wyboru Jukatan z zabytkami i pięknymi plażami oraz Toronto, stamtąd przysłowiowy "rzut beretem" do wodospadu Niagara.

First minute: Loty do RPA (Kapsztad) od 1481 zł

Wyloty do Afryki z Berlina. Ciekawa oferta lotów na południe kontynentu, do dalekiej Republiki Południowej Afryki. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od grudnia 2021 do czerwca 2022 roku.

HIT: 7-dniowy wypoczynek z all inclusive w Turcji od 435 zł!

Wyloty do Antalyi z Katowic i Warszawy. Cena od 435 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Rewelacja! Bardzo tanie loty do Turcji z Polski od 122 zł!

Trwa promocja linii Corendon Airlines. Bilety w niskich cenach są dostępne na podróże od 1 listopada 2021 do 31 marca przyszłego roku, również na Sylwestra. Rezerwacje od 1 do 8 października - warto skorzystać!

First minute: Tanie loty do RPA (Kapsztad) od 1594 zł. Bardzo dużo terminów

Wyloty do Afryki z Berlina. Skorzystajcie z oferty i już dziś planujcie podróż na samo południe kontynentu. Dostępne terminy od grudnia 2021 do czerwca 2022 roku.

Wizz Air: 2-dniowa promocja i 20% zniżki na wybrane loty (do marca 2022)

Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie podróż w niższej cenie, dostępnych jest bardzo dużo kierunków z siatki węgierskiego przewoźnika. Dodatkowo w ofercie przyznano 20% zniżki na wybrane rodzaje bagażu rejestrowanego. Terminy lotów do 26 marca 2022.

Grecja first minute: Korfu, 5* hotel z all inclusive od 1392 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy. Labranda Sandy Beach Resort położony jest bezpośrednio przy plaży. Na miejscu skorzystacie z 2 basenów, siłowni, aerobiku, siatkówki plażowej i sauny fińskiej.

1 2 3 4 5 6 316

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)