push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Portugalii! Obserwuj #portugalia

Wizz Air: 2-dniowa promocja i 30% zniżki na wybrane loty

Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie długo wyczekiwaną podróż w niższej cenie, dostępne są wybrane kierunki z siatki węgierskiego przewoźnika. Terminy lotów do 31 października 2021.

Ferie zimowe na Maderze za 1520 zł. W cenie bilety TAP Portugal + 5* hotel ze śniadaniami

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 1520 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek w południowej Portugalii: Algarve, 4* hotel ze śniadaniami za 689 zł

Wyloty do Faro z Berlina. Cena 689 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Weekendowa promocja w Wizz Air: 30% zniżki na wybrane loty

Skorzystajcie z obniżonych cen i zaplanujcie jesienną wycieczkę w ciepłe miejsce. Dostępne są wybrane kierunki z siatki węgierskiego przewoźnika na loty we wrześniu i październiku.

Porto Santo: 4* Vila Baleira Thalassa z all inclusive przy długiej na 9 km plaży za 2299 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Skorzystajcie z oferty i przywitajcie jesień na malowniczej wyspie położonej na Oceanie Atlantyckim. Zakwaterowanie w hotelu, który jest znakomicie oceniany i doceniany za wysoki standard usług.

Urlop na Maderze w 4* hotelu z all inclusive od 2526 zł (pokój z widokiem na ocean)

Wyloty do Portugalii z Katowic i Warszawy. Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort położony jest bardzo blisko Atlantyku, ok. 5 km od centrum Funchal, gdzie znajdziecie wiele atrakcji turystycznych.

Piękna Madera pod koniec września: Znakomity 4* hotel ze śniadaniami od 1697 zł

Wyloty do Portugalii z Katowic i Warszawy. Madeira Panoramico położony jest ok. 3 km od centrum miasta Funchal, na wzgórzu z malowniczymi widokami na zatokę miasta.

Wypoczynek na Azorach za 1742 zł. W cenie bilety TAP Portugal i 11 nocy w 4* hotelu

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 1742 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 97

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)