push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Portugalii! Obserwuj #portugalia

Madera: Bardzo dobre 4* hotele z wyżywieniem nad oceanem za 1399 zł

Wylot do Portugalii z Katowic. Wybierzcie jeden z obiektów na pięknej wyspie i zacznijcie planować niezapomniany wypoczynek.

Madera: Bardzo dobre 4* hotele z wyżywieniem nad oceanem od 1399 zł

Wylot do Portugalii z Katowic. Skorzystajcie z oferty last minute i wybierzcie się na piękną wyspę. Do wyboru dwa obiekty, których położenie nad samym Oceanem Atlantyckim to jeden z wielu atutów.

Madera w wakacje: Loty Lufthansą + 7 nocy w 3* hotelu od 995 zł

Wyloty z Warszawy i Wrocławia. Cena od 995 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Portugalska przygoda: Noc w Lizbonie + 8 nocy na Azorach za 1751 zł (znakomite hotele)

Wyloty z Warszawy. Cena 1751 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Madera: Bardzo dobre 4* hotele z wyżywieniem nad oceanem za 1499 zł

Wylot do Portugalii z Katowic. Skorzystajcie z okazji last minute i wybierzcie się z wizytą na wyspę wiecznej wiosny. Do wyboru dwa obiekty, których położenie nad samym Oceanem Atlantyckim zapiera dech w piersiach.

Madera w świetnej cenie: Loty Lufthansą + 7 nocy w 3* hotelu za 749 zł!

Wylot z Wrocławia. Cena 749 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja: Loty TAP Portugal na Azory z Warszawy od 564 zł!

Wyloty do Portugalii. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie wycieczkę na piękny archipelag wysp położonych na Oceanie Atlantyckim. Dostępnych jest sporo terminów na kwiecień i maj.

Madera: Loty TAP Portugal lub Lufthansą + 7 nocy w 4* hotelu od 988 zł

Wyloty z Warszawy i Krakowa. Cena od 988 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 89

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)