push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Cypr! Obserwuj #cypr

Cypr first minute: wczasy z wyżywieniem w 4* hotelu przy plaży od 1438 zł

Wyloty do Larnaki z Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Anmaria Beach położony jest bezpośrednio nad morzem, blisko turystycznych atrakcji słonecznej Wyspy Afrodyty.

Wypoczynek na Wyspie Afrodyty za 906 zł. W cenie loty czarterowe do Larnaki i noclegi

Wylot z Katowic. Cena 906 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek na Wyspie Afrodyty: Pięknie położony Cynthiana Beach z wyżywieniem za 1524 zł

Wylot do Pafos z Warszawy. Na terenie tego świetnie ocenianego hotelu skorzystacie z 3 basenów, siłowni, wieczorów tanecznych, muzyki na żywo i przedstawień.

Wiosenne all inclusive na Cyprze w hotelu z aquaparkiem od 2059 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Narcissos Hotel Apartaments położony jest 500 m od piaszczystej plaży, a jego największą atrakcją jest aquapark „Narcissos Waterpark" – wysokie zjeżdżalnie przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Wczasy na Cyprze: 4* hotel z wyżywieniem przy plaży za 1589 zł

Wylot do Pafos z Katowic. Akti Beach Village Resort bezpłatnie oferuje baseny (kryty i 2 odkryte), salę fitness/siłownię, rzutki, tenis stołowy, kort tenisowy i wiele więcej.

Urlop na Wyspie Afrodyty: Pięknie położony Cynthiana Beach z wyżywieniem od 1490 zł

Wyloty do Pafos z Warszawy. Na terenie tego bardzo dobrze ocenianego hotelu skorzystacie z 3 basenów, siłowni, wieczorów tanecznych, muzyki na żywo i przede wszystkim zapierających dech w piersiach widoków na morze.

Cypr: Bardzo dobry 4* Akteon Holiday Village z all inclusive od 1499 zł

Wyloty do Pafos z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Na terenie hotelu bezpłatnie skorzystacie z programów animacyjnych, zajęć sportowych (joga, pilates, aerobik), basenów, rzutek, tenisa stołowego, siłowni i boiska multifunkcyjnego.

1 2 3 4 5 6 62

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)