push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Turcji! Obserwuj #turcja

Turcja: Znakomicie oceniany 5* Limak Limra Hotel & Resort z all inclusive od 1300 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. W cenie pobytu sauna fińska, hammam, siłownia, aerobik, łucznictwo, piłka nożna, tenis stołowy, tenis ziemny i minigolf.

Urlop w Turcji: 4* hotel z all inclusive blisko plaży Kleopatry od 999 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Obiekt przeznaczony jest dla osób w wieku 16+, znajduje się w centrum Alanyi.

Turcja: Znakomity 5* Side Royal Palace z all inclusive od 1165 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Na terenie hotelu bezpłatnie skorzystacie z łaźni parowej, siłowni, aerobiku, aqua aerobiku, tenisa stołowego i 3 basenów (1 kryty).

Wypoczynek w Turcji w 5* hotelu z all inclusive od 1292 zł

Wylot do Antalyi z Katowic. Zaplanujcie wiosenny urlop na Riwierze Tureckiej, w bardzo dobrze ocenianym obiekcie. Na miejscu skorzystacie z basenów (w tym jednego krytego), zjeżdżalni wodnych, tenisa ziemnego i innych udogodnień.

Turcja: Urlop w 5* hotelu z all inclusive od 1178 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic i Warszawy. W Jadore Deluxe w pakiecie skorzystacie z tenisa stołowego, rzutek, aerobiku, siłowni, sauny, animacji, dyskoteki i salonu piękności.

Turcja: 5* hotel z bogatym all inclusive przy prywatnej plaży od 1421 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Na terenie Mukarnas Spa Resort skorzystacie m.in. z 3 basenów, sauny fińskiej, hammamu, siłowni, aerobiku, siatkówki plażowej i squasha.

Turcja: 5* hotel z all inclusive na tydzień od 1142 zł, dwa tygodnie od 1567 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic i Warszawy. Na terenie obiektu bezpłatnie skorzystacie z tenisa stołowego, rzutek, koszykówki, aerobiku, siłowni i animacji.

Wiosna w Turcji: 5* Seaden Sea World Resort and Spa z all inclusive od 1381 zł

Wyloty z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu położonym bezpośrednio przy plaży. Na gości czeka 5 basenów, siłownia, łucznictwo, korty tenisowe i wiele więcej udogodnień.

1 2 3 4 5 6 118

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)