push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Turcji! Obserwuj #turcja

Turcja: Bardzo dobry 5* hotel z all inclusive przy plaży od 990 zł

Wyloty do Turcji z Wrocławia, Warszawy, Poznania, Katowic i Gdańska. Obiekt posiada znakomite opinie, co potwierdza certyfikat jakości w portalu TripAdvisor. Askainn Just in Beach, jak nazwa wskazuje, położony jest bezpośrednio przy plaży.

Wakacje 2020: Kusadasi, 3* hotel z all inclusive od 1437 zł

Wyloty do Turcji z Wrocławia, Warszawy, Poznania i Katowic na 7 lub 14 dni. Dostępnych jest sporo terminów w lipcu i sierpniu.

Turcja: 5* hotel z all inclusive na 12 dni za 1085 zł!

Wyloty do Turcji z Berlina. Cena 1085 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Sylwester w Turcji: 14 dni w 5* hotelu z HB od 1361 zł

Wyloty do Turcji 28 grudnia z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic i Gdańska. Powitaj Nowy 2020 rok na południu. Skorzystasz z lotów czarterowych i komfortowego zakwaterowania na Riwierze Tureckiej.

Urlop w 5* hotelu z all inclusive na Riwierze Tureckiej od 987 zł

Wyloty do Turcji z Wrocławia w listopadzie i grudniu. Obiekt jest położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży, został wyróżniony Certificate of Excellence 2019 serwisu opiniotwórczego TripAdvisor.

Last minute: Wypocznij w Turcji w 5* hotelu z all inclusive za 1526 zł

Wylot do Bodrum z Wrocławia w październiku. Malowniczo położony kompleks znajduje się w miejscowości Gundogan. Śliczny widok na zatokę będzie niezapomniany. Na terenie hotelu znajdziesz 5 basenów i 3 zjeżdżalnie wodne.

Turcja last minute: 5* hotel z all inclusive za 1499 zł

Wylot na Riwierę Turecką z Katowic w październiku. Zaplanuj urlop w komfortowym, dobrze ocenianym hotelu z wieloma udogodnieniami. Atrakcjami są basen z czterema zjeżdżalniami, możliwość skorzystania z centrum fitness.

Turcja last minute: 3* hotel z all inclusive od 1182 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Krakowa, Katowic, Wrocławia i Warszawy. Na terenie hotelu znajduje się basen i zjeżdżalnia wodna. W cenie pakietu tenis stołowy, siłownia, animacje oraz rzutki.

1 2 3 4 5 6 93

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)