Urlop nad Morzem Czarnym: Odessa, hotel ze śniadaniami za 242 zł

Wyloty do Odessy z Wrocławia. Cena 242 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Wrocław - Odessa - Wrocław za 184 zł dla 2 osób rezerwujecie tutaj.

Noclegi w Good Night Hotel z codziennymi śniadaniami za 299 zł/2 os./4 noce rezerwujecie tutaj.

Wybierzcie się jesienią na krótki urlop na Ukrainę. Skorzystacie z lotów Wizz Air i zakwaterowania w dobrze ocenianym hotelu. Wycieczkę możecie dowolnie modyfikować, czyli ją wydłużać/skracać i zmieniać liczbę podróżnych, ale liczcie się ze zmianą ceny.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Odessa, Ukraina z Wrocławia

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę