push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #korfu

Wiosna w Grecji: Tygodniowy wypoczynek w 3* hotelu na Korfu za 644 zł

Wyloty z Krakowa. Cena 644 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Grecji w świetnej cenie: Tygodniowy wypoczynek na Korfu za 396 zł!

Wyloty z Krakowa. Cena 396 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Grecji: Tygodniowy wypoczynek na Korfu za 519 zł

Wyloty z Poznania. Cena 519 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Grecji: all inclusive w 5* hotelu na Korfu od 1805 zł

Wyloty do Grecji z Krakowa, Poznania i Warszawy. 5* Labranda Sandy Beach usytuowany jest przy piaszczystej plaży w miejscowości Agios Georgios i oferuje bogate zaplecze sportowe i rekreacyjne.

Okazja: 2-dniowa podróż na Korfu za 163 zł. W cenie loty i noclegi ze śniadaniami!

Wylot do Grecji z Gdańska. Cena 163 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Grecja (Korfu): 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1829 zł

Wyloty z Gdańska i Krakowa. Na terenie obiektu skorzystacie z basenu, zjeżdżalni wodnych, sali fitness/siłowni, sportów wodnych i animacji dla dorosłych.

Loty last minute na Korfu za 59 zł! Bilety + tydzień z all inclusive za 738 zł!

Wyloty do Grecji z Gdańska. Cena 738 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wycieczka na Korfu za jedyne 151 zł! W cenie loty + 2 noclegi blisko plaży

Wylot do Grecji z Gdańska na pokładzie samolotu Ryanair. Cena 151 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 48

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)