push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #korfu

Okazja: Loty na Korfu i Rodos za 66 zł, do Lizbony za 72 zł!

Wyloty do Grecji lub Portugalii z Wrocławia i Warszawy (Modlin). Wybierzcie kierunek i cieszcie się nadchodzącym urlopem. Do wyboru piękne, słoneczne wyspy i pełne atrakcji miasto Półwyspu Iberyjskiego.

Wypoczynek z all inclusive przy plaży na Korfu od 1099 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i wybierzcie się na długo wyczekiwany urlop. Czeka na was słoneczna, pełna zieleni wyspa.

Tanie wczasy z all inclusive na wyspie Korfu od 909 zł!

Wyloty z Katowic i Warszawy. Dassia Holiday Club to dobry, ekonomiczny wybór wypoczynku na najbardziej zielonej greckiej wyspie.

Weekendowa promocja PLL LOT i ceny od 154 zł! Dużo kierunków z 8 miast

Wyloty do Grecji, Chorwacji, Włoch, Bułgarii, na Cypr, na Maltę, do Czarnogóry z 8 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Gdańska (na Rodos), z Krakowa (do Dubrownika), z Katowic (7 kierunków), z Poznania (do Burgas), z Rzeszowa (3 kierunki), z Olsztyna (do Rijeki), z Warszawy (10 kierunków) i Szczecina (do Rijeki).

Urlop z all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1149 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Zobaczcie ofertę komfortowego wypoczynku na najbardziej zielonej z greckich wysp. Na terenie Magna Graecia skorzystacie z basenu, kortu tenisowego, tenisa stołowego i animacji.

Urlop na Korfu w 3* hotelu z wyżywieniem przy plaży za 989 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Albatros położony jest na południu wyspy, w odległości ok. 20 km od centrum Kerkyry. Kameralny obiekt dla osób szukających spokoju i wytchnienia od codzienności.

Korfu last minute: 5* hotel z all inclusive przy plaży za 1699 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy i Katowic. Labranda Sandy Beach Resort oferuje baseny ze zjeżdżalniami, 3 restauracje bufetowe, siłownię, aerobik, siatkówkę, saunę fińską i inne udogodnienia.

Tygodniowa promocja PLL LOT i ceny od 116 zł! Dużo kierunków z 7 miast

Wyloty do Albanii, Grecji, Chorwacji, Bułgarii, Hiszpanii, Czarnogóry, Włoch, na Maltę i Cypr z 7 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Warszawy (25 kierunków), Gdańska (Burgas), Krakowa (2 kierunki), Katowic (11 kierunków), Poznania (5 kierunków), Rzeszowa (do Zadaru) i Wrocławia (Kos).

1 2 3 4 5 6 41

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)