push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #korfu

Wakacje (lipiec) na Korfu 50 metrów od plaży za jedyne 765 zł!

Wyloty do Grecji z Poznania. Cena 765 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Dwutygodniowy wypoczynek (czerwiec) na wyspie Korfu za 827 zł

Wyloty do Grecji z Poznania. Cena 827 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje w Grecji (lipiec): Korfu, hotel ze śniadaniami za 740 zł

Wyloty z Krakowa. Cena 740 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek w Grecji: Wyspa Korfu z all inclusive za 806 zł

Wyloty z Poznania. Cena 806 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Nowe trasy Ryanaira i świetne ceny na wakacje: Rodos i Korfu za 178 zł

Irlandzki przewoźnik uruchamia nowe trasy na sezon letni i od razu "wrzuca" do systemu bardzo dobre ceny z 2 polskich miast.

Majówka w Grecji: Korfu, 4* hotel z all inclusive za 1180 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy (Modlin). Cena 1180 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek z all inclusive na wyspie Korfu za 810 zł!

Wyloty do Grecji z Poznania. Cena 810 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wizyta na Korfu późną wiosną: Tydzień z all inclusive od 852 zł!

Wyloty do Grecji z Poznania. Cena od 852 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 39

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)