push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #korfu

Wakacje na najbardziej zielonej greckiej wyspie: Korfu z all inclusive od 2053 zł

Wyloty do Grecji z Wrocławia i Warszawy. Hotel Monika położony jest kilkadziesiąt metrów od plaży, blisko centrum Sidari. Goście skorzystają z basenu i animacji.

Z widokiem na pas startowy lotniska: all inclusive na Korfu od 2289 zł

Wyloty do Grecji z 6 miast. Nie lada gratka dla miłośników awiacji: hotel zapewnia widok na pas startowy lotniska. W cenie basen zewnętrzny, animacje oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Powitanie lata na Korfu: Wypoczynek z all inclusive od 1784 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska i Poznania. Golden Sands położony jest w spokojnej okolicy, nieopodal barów i tawern serwujących lokalną kuchnię. Do dyspozycji gości oddano basen, restaurację, 2 bary i niewielki plac zabaw.

Świetna okazja last minute: Tygodniowy wypoczynek na Korfu od 556 zł!

Wyloty z Gdańska i Katowic. Znakomita cena za podróż na najbardziej zieloną grecką wyspę. Skorzystajcie, bo taka oferta może się szybko nie powtórzyć.

Grecja last minute: Korfu, 3* hotel z all inclusive od 1797 zł

Wyloty z Poznania, Warszawy i Katowic. Golden Sands położony jest w spokojnej okolicy, niedaleko plaży z łagodnym zejściem do morza. Bezpłatnie skorzystacie z kortu tenisowego, tenisa stołowego oraz boiska do koszykówki.

Wakacje na Korfu za 522 zł. W cenie loty + 3 noclegi

Wylot do Grecji z Katowic na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 522 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek na Korfu: all inclusive w 3* hotelu z widokiem na pas startowy lotniska od 2589 zł

Wyloty do Grecji z 8 miast: Gdańska, Katowic, Krakowa Poznania, Warszawy, Wrocławia, Berlina oraz Wilna. Idealna propozycja dla miłośników awiacji: z balkonu będziecie mogli podziwiać startujące i lądujące na Korfu samoloty. Dodatkowo dostępny basen, restauracja all inclusive, 2 bary oraz lokalizacja niedaleko plaży.

Lipiec w Grecji: Tygodniowy wypoczynek ze śniadaniami na Korfu za 982 zł

Wylot z Warszawy (Modlin). Cena 982 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 52

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)