push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #korfu

Wakacje z all inclusive na Korfu od 1505 zł

Wyloty do Grecji z Poznania i Warszawy. Dassia Holiday Club został odświeżony w 2015 roku, położony jest na niewielkim wzniesieniu w miejscowości Dassia, w której znajdziecie wiele sklepów, tawern i kawiarni.

Wypoczynek z all inclusive na wyspie Korfu za 720 zł!

Wylot z Warszawy. Cena 720 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z AI. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja! Tydzień z all inclusive w Grecji (Korfu) za 728 zł!

Wyloty z Warszawy. Cena 728 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z AI. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na wyspie Korfu za 756 zł. W cenie loty czarterowe z dużym bagażem i noclegi

Wylot do Grecji z Warszawy. Cena 756 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

HIT! Tydzień z all inclusive na wyspie Korfu za 745 zł!

Wylot do Grecji z Warszawy. Cena 745 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z AI. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zielona grecka wyspa Korfu z all inclusive w wakacje za 1287 zł!

Wylot z Warszawy (Modlin). Cena 1287 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop z all inclusive na Korfu od 1199 zł

Wyloty z Warszawy i Poznania. Wybierzcie się na południe kontynentu w poszukiwaniu słońca i ciepła. Przez tydzień wypoczniecie i naładujecie baterie przed powrotem do pracy.

1 2 3 4 5 6 36

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)