push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #korfu

HIT! Tygodniowy wypoczynek z all inclusive na Korfu za 694 zł!

Wyloty do Grecji z Gdańska i Warszawy (Modlin). Cena 694 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Korfu na wypasie: all inclusive w 5* hotelu przy plaży od 1529 zł

Wyloty do Grecji z Poznania, Gdańska, Katowic i Warszawy. Labranda Sandy Beach usytuowany jest tuż przy piaszczystej plaży na Korfu. Do waszej dyspozycji będzie bogate zaplecze gastronomiczne, sportowe i rekreacyjne.

Wypoczynek na Korfu w 4* hotelu z all inclusive za 1117 zł

Wylot do Grecji z Gdańska. Cena 1117 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Korfu last minute: 14-dniowy wypoczynek z all inclusive kilka kroków od morza za 2176 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Cena 2176 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

All inclusive w Grecji poniżej “tysiaka”. Tydzień na Korfu za 856 zł!

Wylot z Gdańska. Cena 856 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Krótka podróż do Grecji: 2-dniowy urlop na Korfu za 178 zł!

Wylot z Gdańska. Cena 178 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

All inclusive na Korfu: tydzień w 4* hotelu przy plaży od 1415 zł

Wyloty do Grecji z Wrocławia, Krakowa, Poznania i Warszawy. Mareblue Beach położony jest nad brzegiem morza w miejscowości St. Spyridon. Hotel oferuje odkryty basen, centrum fitness oraz pokoje z balkonem.

Jednodniowa promocja w Wizz Air: 20% zniżki na wszystkie loty

Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie wycieczkę w obniżonej cenie. Dostępne są wszystkie kierunki z siatki węgierskiego przewoźnika na loty we wrześniu i październiku.

1 2 3 4 5 6 46

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)