push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #korfu

Wakacje (lipiec i sierpień) w Grecji: 7 dni na Korfu za 758 zł

Wyloty z Katowic. Cena 758 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Grecji: Kilkudniowy wypoczynek z all inclusive na Korfu za 812 zł

Wylot z Katowic. Cena 812 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Krótka podróż do Grecji: Loty na Korfu + noclegi ze śniadaniami za 271 zł!

Wylot z Poznania. Cena 271 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wczasy na Korfu: all inclusive w 4* hotelu od 1969 zł

Wyloty do Grecji z Poznania i Krakowa. Michelangelo Resort oferuje restaurację, odkryty basen, bar oraz wspólny salon. Dla dzieci przygotowano plac zabaw.

Grecja w świeżo obniżonej cenie: Korfu, 5* hotel z all inclusive za 1899 zł

Wylot z Warszawy. Apollo Palace położony jest ok. 300 m od centrum Messonghi i ok. 30 m od plaży. Na terenie obiektu skorzystacie z 2 restauracji, 3 barów oraz strefy basenowej.

All inclusive przy plaży w Grecji (Korfu) za 1599 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Hotel Angela Beach znajduje się w północnej części wyspy, w spokojnym miejscu. Oferuje 3 baseny, brodzik dla dzieci, tenis stołowy, siatkówkę i wieczory z muzyką na żywo.

Wypoczynek w Grecji: All inclusive przy plaży na Korfu od 1529 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Messonghi Beach Holiday Resort oferuje wiele udogodnień, które nie pozwolą na nudę. Skorzystajcie i zacznijcie się pakować, czeka was wizyta na najbardziej zielonej z greckich wysp.

Okazja last minute: All inclusive przy plaży na Korfu od 1499 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Warszawy i Wrocławia. Hotel Angela Beach oferuje 3 baseny, brodzik, tenis stołowy, siatkówkę, plac zabaw dla dzieci i wieczory z muzyką na żywo.

1 2 3 4 5 6 55

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)