push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #korfu

Urlop z all inclusive na wyspie Korfu za 1214 zł

Wylot 8 czerwca ze Szczecina na tydzień. Zakwaterowanie w kameralnym hotelu przeznaczonym tylko dla osób dorosłych. Znajduje się około 150 metrów od centrum Rody, na północnym wybrzeżu wyspy.

Wakacyjne i nie tylko loty czarterowe do Grecji za 299 zł!

Wyloty z Poznania, Gdańska, Katowic i Warszawy na Korfu od czerwca do października. Dostępnych jest bardzo dużo terminów, każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. W cenie bagaż rejestrowany i dużo słońca.

All inclusive nad samym morzem. Korfu za 1214 zł

Wylot 5 czerwca z Poznania na tydzień. Podejmij spontaniczną decyzję i już jutro wygrzejesz się w greckim słońcu, na ślicznej wyspie obfitej w zieleń. Atutem oferty jest obiekt położony tuż przy plaży.

Okazja: 4 dni na wyspie Korfu za 389 zł!

Wylot 5 czerwca z Wrocławia. Cena 389 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Korfu: 4* hotel z all inclusive za 1112 zł

Wylot 1 czerwca z Poznania na tydzień. Hotel położony na obrzeżach kurortu Sidari. W ramach all inclusive można bezpłatnie korzystać m.in. z kortów tenisowych.

Krótki urlop na Korfu w 3* hotelu za 611 zł

Wyloty 1 czerwca z Poznania i Warszawy na 4 dni. Jeśli nie dysponujesz wieloma dniami urlopowymi, to przemyśl tę ofertę wypoczynku na najbardziej zielonej greckiej wyspie.

Tanie first minute! Korfu, 10 dni w 5* hotelu z all inclusive i przy plaży od 1676 zł

Wyloty w październiku z Warszawy (Modlin). Cena 1676 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Korfu last minute, 4* hotel z all inclusive od 1255 zł

Wyloty 29 maja z Poznania i Gdańska na tydzień. Okazja wyjazdu już jutro na najbardziej zieloną grecką wyspę, z wygodną formułą all inclusive.

1 2 3 4 5 6 26

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)