push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #malta

Black Friday: Wizz Air obniża do 30% ceny na wybrane kierunki

Oferta będzie aktualna tylko dziś. Sprawdźcie czy uda się upolować jakąś okazję i wybrać w wymarzoną podróż. My wyszukaliśmy niższe ceny do Barcelony i Kutaisi.

Promocja Ryanaira: Loty do Jordanii, Włoch, na Cypr i Maltę za 78 zł!

Wyloty do Ammanu, Neapolu, Katanii, Pafos i na Maltę. Wybierz swój ulubiony kierunek i wyrusz na urlop w świetnej cenie. Loty z Wrocławia, Katowic i Krakowa.

Urlop z all inclusive na Malcie za 1279 zł

Wyloty z Poznania i Berlina. Wybierz się późną jesienią na małą wyspę, ale na której nie sposób się nudzić. Zobacz stolicę (La Valletta), Rabat, Mdinę - architektoniczne perełki. Spróbuj złapać trochę słońca przed zimą.

Urlop na Malcie: 7-dniowy wypoczynek w 4* hotelu ze śniadaniami za 548 zł

Wylot na Maltę z Wrocławia linią Ryanair. Cena 548 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Święta i Sylwester na Malcie za 1127 zł. Loty + 21 noclegów

Wylot na Maltę z Katowic. Cena 1127 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop w 4* hotelu z all inclusive na Malcie za 1340 zł

Wylot z Gdańska. Z hotelu jest kilka kroków do atrakcji turystycznych, sklepów, barów, restauracji itd. All inclusive zawiera trzy posiłki dziennie, przekąski oraz lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

Wypocznij przez tydzień na Malcie w 4* hotelu za 397 zł!

Wylot na Maltę z Berlina linią Ryanair. Cena 397 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop z all inclusive na Malcie od 1174 zł

Wyloty z Wrocławia i Warszawy. Obiekt posiada niewielki kryty basen. Blisko od niego do wielu atrakcji wyspy, a także do barów, restauracji czy sklepów z pamiątkami.

1 2 3 4 5 6 16

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)