push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #malta

Malta w promocyjnej cenie: 4* hotel ze śniadaniami za 582 zł

Wyloty z Krakowa. Cena 582 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Malta późną wiosną: 3* hotel ze śniadaniami za 683 zł

Wyloty z Poznania. Cena 683 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na Malcie: 3* hotel ze śniadaniami za 1073 zł

Wyloty z Poznania. Cena 1073 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tygodniowy luksus w jednym z najlepszych hoteli na Malcie za 1669 zł

Wyloty z Krakowa. Cena 1669 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na Malcie: Wypoczynek w 5* hotelu w super lokalizacji za 1806 zł

Wyloty z Poznania. Cena 1806 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek na Malcie w 4* hotelu za 422 zł

Wyloty z Berlina. Cena 422 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek z all inclusive na Malcie od 1239 zł

Wylot z Krakowa. Obiekt znajduje się ok. 300 metrów od promenady i skalistych plaż w północnej części wyspy. W pobliżu znajdziecie wiele sklepów, barów i restauracji.

Malta: Tygodniowy wypoczynek ze śniadaniami za 351 zł!

Wyloty z Krakowa. Cena 351 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 25

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)