push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #malta

Lato na Malcie w hotelu ze śniadaniami kilka kroków od morza za 670 zł

Wylot z Warszawy. Cena 670 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na Malcie w hotelu położonym kilka kroków od morza za 987 zł

Wylot z Katowic. Cena 987 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja: Bardzo tanie loty na Maltę za 92 zł!

Wyloty z Katowic linią Wizz Air. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na tę piękną wyspę poniżej "stówy". Architektura Valletty, Rabatu czy Mdiny was urzeknie, nie zapomnijcie zobaczyć klifów Dingli.

Wiosenny urlop na Malcie za 564 zł

Wylot z Katowic. Cena 564 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja: 9-dniowy wypoczynek ze śniadaniami na Malcie za 478 zł

Wylot z Poznania. Cena 478 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja: Bardzo tanie loty na Maltę za 85 zł!

Wylot z Berlina linią lotniczą Ryanair. Wykorzystajcie szansę i polećcie na uroczą wyspę na urlop, w bardzo dobrej cenie poniżej "stówy". Polecamy do tego noclegi w luksusowym hotelu za 270 zł/pokój/noc.

Długi urlop na Malcie w dobrej cenie. Dwa tygodnie za 868 zł

Wylot na Maltę z Katowic. Cena 868 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Mała wyspa na wielki urlop: Malta, 14-dniowy wypoczynek za 808 zł

Wylot na Maltę z Katowic. Cena 808 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 18

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)