push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #afryka

First minute: Wyspy Zielonego Przylądka, 5* Hilton Cabo Verde Sal Resort od 2875 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Otwarty w 2017 roku bardzo dobrze oceniany hotel, znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Na miejscu skorzystacie m.in. z dwóch basenów i siłowni.

Egipt: 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1499 zł

Wylot do Hurghady z Katowic. Na terenie Pharaoh Azur Resort znajdziecie dwa pomosty, basen o powierzchni ok. 1200m2, kort tenisowy, bilard, siłownię i wiele innych atrakcji.

Egipt: Znakomicie oceniany Jungle Aqua Park z all inclusive od 1649 zł

Wyloty do Hurghady z Katowic. Na terenie hotelu znajdziecie 21 basenów i 35 zjeżdżalni. Skorzystacie z tenisa stołowego, siłowni, minigolfa, boiska do piłki nożnej i wielu innych atrakcji.

Lećcie wygrzać się w słońcu. Egipt, 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1549 zł

Wylot do Hurghady z Katowic. Three Corners Sunny Beach posiada dwa baseny, w tym jeden ze zjeżdżalniami. Skorzystacie z rzutek, tenisa stołowego, siatkówki plażowej i długiego pomostu.

Tygodniowe wakacje w Maroku (Agadir) za 680 zł. Podróż w lipcu

Wyloty do Agadiru z Berlina. Cena 680 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop nad Morzem Czerwonym: Egipt, 4* Albatros Aqua Park z all inclusive od 1499 zł

Wylot do Hurghady z Katowic. Obiekt należy do sieci Pickalbatros, która posiada wiele hoteli w tej części świata, cieszą się one bardzo dobrymi opiniami wśród dotychczasowych wczasowiczów.

Egipt: Luksusowy 5* Titanic Royal z all inclusive 24h przy plaży za 1799 zł

Wylot do Afryki z Katowic. Na terenie hotelu skorzystacie z basenów ze zjeżdżalniami, siłowni, aerobiku, tenisa stołowego, centrum spa i wielu innych udogodnień.

Egipt: 5* hotel z all inclusive przy plaży za 1499 zł

Wyloty do Hurghady z Katowic. Obiekt oferuje basen ze zjeżdżalniami, urozmaicone animacje oraz plac zabaw dla najmłodszych. Na aktywnych czeka siatkówka plażowa, tenis stołowy i siłownia.

1 2 3 4 5 6 114

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)