push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #afryka

Wyspy Zielonego Przylądka: Znakomity 5* Riu Funana z all inclusive za 3574 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. W cenie pobytu pełne wyżywienie z przekąskami, napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz łaźnia parowa, siłownia, aerobik, aqua aerobik, siatkówka plażowa, snorkeling i pływanie kajakiem.

Rajski Mauritius w bardzo dobrej cenie: 14-dniowy urlop za 2715 zł!

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 2715 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egipt: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1189 zł. Bardzo dużo terminów!

Wyloty do Afryki z Berlina od listopada 2020 do kwietnia 2021 roku. Long Beach Resort znajduje się kilka kroków od Morza Czerwonego, akwenu słynącego z doskonałych warunków do nurkowania.

Egzotyczny 10-dniowy urlop na Zanzibarze w 4* hotelu ze śniadaniami za 2820 zł

Wyloty do Afryki z Berlina. Cena 2820 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Na wakacje nad Morze Czerwone: Egipt, 4* hotel z all inclusive od 1752 zł

Wyloty do Hurghady z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Obiekt znajduje się tuż przy plaży, ok. 7 km od centrum miasta. Na miejscu skorzystacie m.in. z dwóch basenów, siłowni i sali fitness.

10-dniowy urlop ze śniadaniami w Maroku za 643 zł

Wyloty do Afryki z Berlina linią easyJet. Cena 643 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wyspy Zielonego Przylądka z all inclusive w 5* hotelu za 3307 zł

Wyloty na wyspę Sal z Warszawy. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Sol Dunas. Na jego terenie znajdziecie m.in. cztery baseny, siłownię i strefę spa.

Egipt w wakacje: Znakomity 5* Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh z all inclusive od 1968 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy. Zakwaterowanie w hotelu, w którym na 100% nie będziecie się nudzić. Czeka na was wielki park wodny, strefa spa, minigolf, tenis ziemny, sala fitness i wiele innych atrakcji.

1 2 3 4 5 6 99

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)