push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #afryka

Urlop na Zanzibarze za 2608 zł. W cenie loty czarterowe i noclegi ze śniadaniami przy plaży

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Cena 2608 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop z all inclusive nad Morzem Czerwonym (Hurghada) od 741 zł!

Wyloty do Afryki z Katowic, Poznania i Warszawy. Świeża obniżka cen na podróże do ciepłego Egiptu. Do wyboru 4 bardzo fajne hotele w bardzo niskich cenach! Wyloty 21 i 28 stycznia.

Świetna promocja: Bardzo dużo hoteli z all inclusive w Egipcie od 858 zł!

Wyloty do Hurghady z Katowic i Warszawy. Do wyboru macie wiele obiektów 4* i 5*, wybierzcie jeden i zapomnijcie na jakiś czas o zimie, wypoczywając beztrosko nad Morzem Czerwonym.

Wyspy Zielonego Przylądka: 4* hotel z all inclusive przy pięknej plaży od 2999 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Wybierzcie się na słoneczną wyspę Sal położoną na Atlantyku i wypocznijcie w bardzo dobrze ocenianym Oasis Atlantico Belorizonte, kilka kroków od Oceanu Atlantyckiego.

W cieniu palm: Kenia, 4* hotel z all inclusive przy plaży od 3299 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy. Na terenie bardzo dobrze ocenianego Diani Sea Lodge skorzystacie m.in. z basenów, minigolfa, siatkówki plażowej, piłki plażowej i aqua fitness.

HIT: Zanzibar, loty Lufthansą + 7 noclegów ze śniadaniami od 1709 zł!

Wyloty do Afryki z Berlina. Cena od 1709 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus w Egipcie: 5* Novotel Marsa Alam z all inclusive od 1099 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Skorzystajcie z promocyjnej oferty last minute i wybierzcie się nad ciepłe Morze Czerwone. Czeka na was bogata oferta rekreacyjna i 3 baseny (w tym jeden podgrzewany).

Wypoczynek w Afryce: Kenia, 5* hotel z wyżywieniem przy plaży od 2599 zł!

Wyloty do Mombasy z Warszawy. Obiekt znajduje się przy plaży Diani Beach, na skale koralowej, z pięknym widokiem na ocean. Na miejscu skorzystacie m.in. z basenów, łaźni parowej oraz pobliskiego pola golfowego.

1 2 3 4 5 6 123

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)