push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Egiptu! Obserwuj #egipt

Bilety PLL LOT do Kairu + 7 noclegów ze śniadaniami i widokiem na piramidy od 960 zł

Wyloty do Egiptu z 9 polskich miast. Cena od 960 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egipt: Świetnie oceniany 4* Alf Leila Wa Leila z all inclusive od 1779 zł

Wylot do Hurghady z Gdańska. Wybudowany z rozmachem obiekt, o zachwycającej orientalnej architekturze. Oferuje 3 baseny, zjeżdżalnie wodne, siłownię, siatkówkę plażową, minigolf, wieczory taneczne, muzykę na żywo, przedstawienia i dyskotekę.

Znana i lubiana Hurghada: 5* hotel z all inclusive od 1829 zł

Wyloty do Egiptu z Warszawy i Wrocławia. Royal Lagoons Aqua jest położony na rozległym terenie z ładnie zaprojektowanymi 3 basenami. Skorzystacie z 5 zjeżdżalni dla dorosłych, 4 zjeżdżalni dla dzieci, kortu tenisowego z oświetleniem, tenisa stołowego, piłki nożnej, siatkówki plażowej i siłowni.

Ostatni dzwonek: Egipt, 5* Strand Taba Heights Resort z all inclusive od 1799 zł

Wylot do Taby z Katowic. Zakwaterowanie w hotelu o imponującej orientalnej architekturze. Oferuje 2 baseny, tenis stołowy, aerobik, 2 korty tenisowe, siatkówkę plażową, plac zabaw dla dzieci, animacje.

Egipt last minute: 4* Flamenco Beach & Resort z all inclusive za 1660 zł

Wylot do Marsa Alam z Warszawy. Hotel znajduje się bezpośrednio przy długiej i szerokiej plaży z pomostem. Podróż nad Morze Czerwone warto połączyć z eksploracją pięknego, podwodnego świata.

Egipt last minute: 5* Albatros Sands Port Ghalib z all inclusive od 2019 zł

Wylot do Marsa Alam z Warszawy. Znakomicie oceniany hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, w mieście Port Ghalib. Dla gości przygotowano basen, minigolfa, korty tenisowe, animacje. Na najmłodszych czekają basen, plac zabaw i miniklub.

Egipt: Świetnie oceniany 4* Happy Life Village z all inclusive za 1741 zł

Wylot do Sharm El Sheikh z Warszawy. Hotel otoczony jest morzem z rafą koralową, górami i pustynią - wymarzone miejsce na błogi relaks z dala od codzienności.

1 2 3 4 5 6 185

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)