push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #macedoniapolnocna

Macedonia Północna w wakacje: 4* hotel z all inclusive nad brzegiem jeziora za 2299 zł

Wylot z Katowic. Obiekt Granit oferuje 2 baseny zewnętrzne, 3 bary, restaurację główną z tarasem i fajnym widokiem oraz restaurację a'la carte.

Wakacje w Macedonii Północnej: 5* hotel z wyżywieniem i parkiem wodnym od 2993 zł

Wyloty z Katowic. Izgrev Spa & Aquapark położony jest bezpośrednio nad jeziorem. Oferuje basen zewnętrzny, zjeżdżalnie wodne, basen wewnętrzny, salę fitness, łaźnię turecką, saunę i jacuzzi.

Wakacje w Macedonii Północnej: all inclusive w 4* hotelu za 2179 zł

Wylot na Bałkany z Katowic. Hotel Drim położony jest blisko centrum miasta Struga. W kompleksie do waszej dyspozycji będą 2 restauracje i bar na plaży.

Macedonia Północna w wakacje: tydzień w hotelu z wyżywieniem od 1739 zł

Wylot na Bałkany z Katowic. Hotel Desaret położony jest bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Ochrydzkiego i zapewnia bezpłatny serwis plażowy. W cenie wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji, odkryty basen z leżakami oraz bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne.

Wakacje w Macedonii Północnej: 4* hotel z all inclusive blisko plaży od 1999 zł

Wyloty na Bałkany z Katowic. Drim jest komfortowym obiektem położonym blisko centrum miasta Struga. Na gości czekają 2 restauracje i bar na plaży.

Macedonia Północna w wakacje: 4* hotel z all inclusive i fajnymi widokami za 1799 zł

Wylot na Bałkany z Katowic. Obiekt Granit jest dogodnie położony, taflę jeziora będziecie mieć niemalże na wyciągnięcie ręki. Na terenie hotelu skorzystacie z restauracji głównej z tarasem i restauracji a'la carte.

Wakacje w Macedonii Północnej w 4* hotelu z all inclusive za 1999 zł

Wylot z Katowic. Aqualina znajduje się bezpośrednio przy prywatnej plaży. Oferuje komfortowe pokoje, smaczną kuchnię, basen i ładne widoki na jezioro i okolicę.

Tanie all inclusive na Bałkanach: Wakacje w Macedonii Północnej za 1999 zł

Wylot z Katowic. Laki Hotel & SPA oferuje komfortowe pokoje, bliskość jeziora i liczne udogodnienia dla osób w każdym wieku. W cenie m.in. wstęp do centrum spa.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)