push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #macedoniapolnocna

Macedonia Północna latem: 4* hotel z all inclusive za 1499 zł

Wylot z Katowic. Obiekt Drim położony jest ok. 50 m od plaży, przejście na nią jest możliwe bezpośrednio z hotelu. Do dyspozycji gości basen zewnętrzny, serwis plażowy, boisko wielofunkcyjne, 2 restauracje i plac zabaw dla dzieci.

Pożegnanie wakacji nad jeziorem: Macedonia Północna, 4* hotel z all inclusive za 1799 zł

Wylot z Katowic. Obiekt Drim położony jest ok. 50 m od plaży, przejście na nią jest możliwe bezpośrednio z hotelu. Do dyspozycji gości basen zewnętrzny, serwis plażowy, 2 restauracje i plac zabaw dla dzieci.

Lato w Macedonii Północnej: 5* hotel z wyżywieniem i parkiem wodnym za 2425 zł

Wylot z Katowic. Izgrev Spa & Aquapark położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. Jest eleganckim obiektem z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym.

Wakacje w Macedonii Północnej: 5* hotel z wyżywieniem i parkiem wodnym za 2676 zł

Wylot z Katowic. Izgrev Spa & Aquapark położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. Oferuje basen zewnętrzny, zjeżdżalnie wodne, basen wewnętrzny, salę fitness, łaźnię turecką, saunę, jacuzzi, boiska do gier zespołowych oraz plac zabaw dla dzieci.

Macedonia Północna w wakacje: 4* hotel z all inclusive nad brzegiem jeziora za 2299 zł

Wylot z Katowic. Obiekt Granit oferuje 2 baseny zewnętrzne, 3 bary, restaurację główną z tarasem i fajnym widokiem oraz restaurację a'la carte.

Wakacje w Macedonii Północnej: 5* hotel z wyżywieniem i parkiem wodnym od 2993 zł

Wyloty z Katowic. Izgrev Spa & Aquapark położony jest bezpośrednio nad jeziorem. Oferuje basen zewnętrzny, zjeżdżalnie wodne, basen wewnętrzny, salę fitness, łaźnię turecką, saunę i jacuzzi.

Wakacje w Macedonii Północnej: all inclusive w 4* hotelu za 2179 zł

Wylot na Bałkany z Katowic. Hotel Drim położony jest blisko centrum miasta Struga. W kompleksie do waszej dyspozycji będą 2 restauracje i bar na plaży.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)