push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #macedoniapolnocna

Pożegnanie lata nad Jeziorem Ochrydzkim: 4* hotel spa z all inclusive od 1499 zł

Wyloty na Bałkany z Katowic i Warszawy. Laki Hotel & SPA znajduje się w spokojnej okolicy, ok. 300 m od plaży. W cenie oferuje basen odkryty, restaurację z tarasem, centrum spa, lobby bar i bar przy basenie.

Urlop nad Jeziorem Ochrydzkim: 4* hotel z all inclusive za 1439 zł

Wylot na Bałkany z Katowic. Obiekt znajduje się w spokojnej okolicy, ok. 300 m od plaży. Oferuje basen, restaurację z tarasem, lobby bar i bar przy basenie.

Urlop nad Jeziorem Ochrydzkim w promocyjnej cenie: 4* hotel z all inclusive od 1299 zł

Wyloty na Bałkany z Katowic i Warszawy. Bellevue jest komfortowym obiektem położonym kilkadziesiąt metrów od jeziora. Do dyspozycji wypoczywających oddano basen, restaurację i boiska sportowe.

Lato nad Jeziorem Ochrydzkim: 4* hotel z all inclusive blisko plaży od 1559 zł

Wyloty na Bałkany z Katowic i Warszawy. Bellevue jest komfortowym hotelem położonym ok. 50 metrów od jeziora. Do dyspozycji gości oddano restaurację, basen i boiska sportowe.

Jezioro Ochrydzkie last minute: 4* hotel z all inclusive blisko plaży od 1569 zł

Wyloty na Bałkany z Katowic i Warszawy. Bellevue jest komfortowym obiektem położonym w malowniczym miejscu, ok. 50 metrów od jeziora. Do dyspozycji gości oddano basen, restaurację i boiska sportowe.

Lato nad Jeziorem Ochrydzkim: Hotel z wyżywieniem kilka kroków od wody od 1399 zł

Wyloty do Macedonii Północnej z Katowic i Warszawy. Zakwaterowanie w hotelu Tourist, w pokojach z widokiem na góry lub jezioro. Do najbliższej plaży dojdziecie w kilka chwil.

Wakacje nad malowniczym Jeziorem Ochrydzkim: 3* hotel z wyżywieniem od 1789 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Zakwaterowanie w hotelu Tourist znajdującym się blisko wody (zejście z betonowych platform). Bezpłatnie skorzystacie z kortu tenisowego, basenu i boiska wielofunkcyjnego.

Zakończenie wakacji nad Jeziorem Ochrydzkim: 4* hotel z wyżywieniem od 1899 zł

Wyloty do Macedonii Północnej z Katowic i Warszawy. Laki Hotel & SPA położony jest w Ochrydzie, niedaleko plaży Cuba Libre. Na miejscu znajduje się centrum spa i odnowy biologicznej z krytym basenem, wanną z hydromasażem oraz łaźnią turecką.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)