push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #madera

Okazja: Madera, bardzo dobry 4* hotel z wyżywieniem nad oceanem za 999 zł!

Wylot do Portugalii z Warszawy. Skorzystajcie z nowej promocji i wybierzcie się w niezapomnianą podróż na piękną wyspę. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym komfortowym hotelu, położonym tuż nad wodą.

Promocja na Maderę: 4* hotel z wyżywieniem i pięknym widokiem od 999 zł!

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Obiekt położony na klifie, z którego podziwiać będziecie wspaniałe widoki na okolicę i Ocean Atlantycki. W pobliżu znajduje się endemiczny las laurowy Laurissilva, który jako jeden z niewielu przetrwał zlodowacenie.

Madera: Znakomity 4* Baia Azul ze śniadaniami za 980 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Hotel został odświeżony w 2016 roku, zapewnia taras z pięknymi widokami na Atlantyk i okolicę. Obiekt oferuje darmowy transfer do stolicy wyspy, Funchal.

Portugalia: Luksusowy Riu Palace Madeira od 1299 zł

Wylot do Funchal z Warszawy. Skorzystajcie z propozycji i zaplanujcie urlop na pięknej wyspie położonej na Atlantyku. Zakwaterowanie w znakomicie ocenianym hotelu znajdującym się bezpośrednio nad wodą.

Madera: Bardzo dobrze oceniany hotel ze śniadaniami nad oceanem od 970 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Wybierzcie się na piękną wyspę znajdującą się na Atlantyku, wrócicie zachwyceni. Orca Praia posiada odświeżone w 2019 roku pokoje, wszystkie położone od strony oceanu.

Promocja: Madera, bardzo dobry 4* hotel z wyżywieniem za 1099 zł!

Wylot do Portugalii z Warszawy. Obiekt kameralny, położony w spokojnej okolicy z zapierającymi dech w piersiach widokami na Ocean Atlantycki i pobliskie wzgórza.

Madera: Bardzo dobry 4* hotel z wyżywieniem i widokiem na ocean za 1099 zł!

Wylot do Portugalii z Warszawy. Na miejscu czeka na was bogata oferta sportowo-rekreacyjna: jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, siłownia, w pobliżu miejsca idealne do spacerów.

Madera: Luksusowy 5* hotel ze śniadaniami nad oceanem od 1541 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Pestana Carlton Madeira Premium Ocean Resort położony jest na klifie, dlatego możecie liczyć na spektakularne widoki na Ocean Atlantycki i okolicę.

1 2 3 4 5 6 59

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)