push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #madera

Madera: Znakomity 4* Rocamar & Royal Orchid z wyżywieniem nad oceanem od 1639 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy i Katowic. Hotel położony tarasowo, na klifie, z jego terenu rozpościerają się piękne widoki na Ocean Atlantycki.

Madera last minute: Znakomicie położony 4* hotel z wyżywieniem za 1699 zł

Wylot do Portugalii z Katowic. Estalagem Do Mar wybudowany został między górami a oceanem, lokalizacja jest głównym atutem tego bardzo dobrze ocenianego obiektu.

Madera na Sylwestra: Loty Lufthansą + 7 nocy w 4* hotelu ze śniadaniami za 1996 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Cena 1996 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Ferie zimowe na Maderze za 1520 zł. W cenie bilety TAP Portugal + 5* hotel ze śniadaniami

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 1520 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop na Maderze w 4* hotelu z all inclusive od 2526 zł (pokój z widokiem na ocean)

Wyloty do Portugalii z Katowic i Warszawy. Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort położony jest bardzo blisko Atlantyku, ok. 5 km od centrum Funchal, gdzie znajdziecie wiele atrakcji turystycznych.

Piękna Madera pod koniec września: Znakomity 4* hotel ze śniadaniami od 1697 zł

Wyloty do Portugalii z Katowic i Warszawy. Madeira Panoramico położony jest ok. 3 km od centrum miasta Funchal, na wzgórzu z malowniczymi widokami na zatokę miasta.

Wakacje 2022: Loty Lufthansą na Maderę od 627 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Skorzystajcie z promocji i zaplanujcie już dziś przyszłoroczny urlop na pięknej wyspie położonej na Atlantyku. Dostępnych jest kilka terminów na lipiec.

Madera: 4* hotel z wyżywieniem nad samym oceanem za 1199 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy i Katowic. Estalagem Do Mar położony jest ok. 800 metrów od urokliwej miejscowości Sao Vicente. Bliskość wody jest największym atutem tego bardzo dobrze ocenianego obiektu.

1 2 3 4 5 6 63

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)