push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #madera

Madera: 4* hotel z wyżywieniem i pięknym widokiem za 1299 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Największym atutem Rocamar & Royal Orchid jest położenie na klifie, z którego podziwiać będziecie piękno Oceanu Atlantyckiego. Sporo udogodnień sprawi, że nie będziecie się nudzić.

Do wyboru, do koloru: Madera, bardzo dobre hotele z wyżywieniem od 1299 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. W ofercie znajdziecie sporo obiektów, wybierzcie swój ulubiony i cieszcie się urlopem na jednej z najładniejszych wysp na naszej planecie.

Luksus na Maderze: 5* hotel ze śniadaniami kilka kroków od oceanu za 1357 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Pestana Carlton Madeira Premium Ocean Resort to bardzo dobrze oceniany obiekt położony na klifie, z którego rozciąga się śliczny widok na Atlantyk.

Nie nadążycie z robieniem zdjęć, tak tam pięknie. Tydzień na Maderze za jedyne 671 zł!

Wylot do Portugalii z Warszawy. Cena 671 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Portugalia poniżej “tysiaka”: Madera, 3* hotel ze śniadaniami od 999 zł

Wyloty z Warszawy 24 i 31 października. Dom Pedro Garajau położony jest na wzgórzach, z których rozpościera się piękny widok na Ocean Atlantycki i okolicę.

Wypoczynek na Maderze w fajnym 4* hotelu z wyżywieniem od 1399 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Zakwaterowanie w kameralnym obiekcie położonym na klifie, z którego rozpościerają się piękne widoki na ocean i okolicę.

Portugalia (Madera): Tydzień w Funchal ze śniadaniami za 876 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Cena 876 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Madera: Znakomity 4* hotel ze śniadaniami i malowniczym widokiem od 1229 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy 17, 24 i 31 października. Do dyspozycji gości udostępniono dwa baseny, bilard oraz inne atrakcje dla osób w każdym wieku.

1 2 3 4 5 6 54

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)