push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #chania

Urlop last minute na Krecie od 768 zł. W cenie loty czarterowe i noclegi

Wyloty do Grecji z Warszawy i Katowic. Cena od 768 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Weekendowa promocja PLL LOT na wakacje i nie tylko: 9 kierunków z 4 miast od 231 zł!

Wyloty do Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Włoch i na Cypr z 4 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Katowic (Burgas, Ateny i Majorka), z Poznania (Burgas), z Gdańska (Burgas) i Warszawy (9 kierunków).

Wakacje na Krecie za 1121 zł. Bilety PLL LOT + 7 noclegów przy plaży

Wyloty do Grecji z Warszawy. Cena 1121 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Kreta last minute: Przeloty + tydzień w hotelu od 433 zł!

Wyloty z Poznania i Wrocławia. Obiekt usytuowany na wzgórzu, ok. 4 km od centrum Chanii. Skorzystajcie z oferty i cieszcie się słońcem na największej greckiej wyspie.

Promocja Ryanaira: Loty do Bergamo za 25 zł, na Zakintos za 58 zł, na Kretę za 59 zł!

Wyloty do Włoch lub Grecji z Katowic, Gdańska i Warszawy (Modlin). Wybierzcie kierunek i cieszcie się nadchodzącym urlopem. Do wyboru malownicza północna Italia i skąpane w słońcu wyspy.

Weekendowa promocja PLL LOT i ceny od 126 zł! Dużo kierunków z 9 miast

Wyloty do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Chorwacji, Francji, Czarnogóry, Włoch i na Maltę z 9 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Katowic (2 kierunki), z Poznania (do Burgas), z Rzeszowa (3 kierunki), z Krakowa (do Dubrownika), z Olsztyna-Szyman (do Rijeki), z Gdańska (na Rodos), z Warszawy (10 kierunków), ze Szczecina (do Rijeki), z Zielonej Góry (do Rijeki).

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)