push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #santorini

Najpiękniejsza grecka wyspa. Tydzień na Santorini za 839 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy linią Aegean. Cena 839 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Piękna wyspa Santorini first minute: 5* hotel ze śniadaniami za 1894 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy w maju linią Swiss. Cena 1894 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zapierająca dech w piersiach wyspa! Santorini, 5* hotel ze śniadaniami za 1632 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy np. w styczniu linią Aegean. Cena 1632 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypocznij na pięknej greckiej wyspie. Letnie 8 nocy na Santorini za 1401 zł

Wylot do Grecji z Warszawy 8 września. Cena 1401 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na najpiękniejszej greckiej wyspie. Santorini ze śniadaniami na 8 dni za 2135 zł

Wylot 25 sierpnia z Warszawy. Warto skorzystać, widokom na wyspie nie sposób się oprzeć. Nie nadążysz z robieniem zdjęć!

Obniżka ceny! Wakacyjne loty czarterowe na Santorini za 499 zł

Wylot w sierpniu z Warszawy do Grecji. Dostępny jest tylko jeden termin, na pożegnanie wakacji. Lot realizowany będzie linią Enter Air.

Najpiękniejsza grecka wyspa (Santorini) w wakacje za 1762 zł

Wylot z Warszawy do Grecji 4 sierpnia. Cena 1762 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na Santorini w hotelu ze śniadaniami na 8 lub 15 dni od 1565 zł

Wylot 7 lipca wieczorem z Warszawy. Najbliższa plaża znajduje się ok. 550 metrów od hotelu, niedaleko też stąd do centrum Perissy.

1 2 3 4 5 6 8

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)