push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kreta

Wakacje na największej greckiej wyspie. Kreta z all inclusive za 1599 zł

Wyloty z Katowic w lipcu (trzy terminy). Hotel znajduje się ok. 800 metrów od plaży i ok. 700 metrów od centrum miasta Malia. Posiada bardzo dobre opinie wystawione przez dotychczasowych podróżnych.

Urlop na Krecie w 4* hotelu z all inclusive od 1532 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy i Katowic w październiku (kilka terminów). Lokalizacja obiektu w malowniczej zatoce, roztaczający się widok na błękitne wody Morza Egejskiego zapewni beztroskie chwile.

Relaks z all inclusive na Krecie za 1559 zł

Wylot do Grecji z Krakowa. Zakwaterowanie w posiadającym dobre opinie hotelu Triton Garden. Największa wyspa kraju kusi łagodnym, słonecznym klimatem, pięknymi plażami i smaczną śródziemnomorską kuchnią.

Szczyt sezonu wakacyjnego w Grecji: Kreta, 3* hotel z all inclusive za 1778 zł

Wylot na największą grecką wyspę z Krakowa. Zaplanujcie już dziś "gorący" okres urlopowy w tym pięknym miejscu. Zakwaterowanie w dobrze ocenianym hotelu posiadającym basen.

Majówka na największej greckiej wyspie: Kreta, 4* hotel z all inclusive od 1399 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Zaplanujcie "gorący" okres urlopowy i udajcie się na piękną wyspę. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu znajdującym się niedaleko od morza.

Podróż do Grecji: Kreta na 11 dni w znakomicie ocenianym hotelu blisko morza za 852 zł

Wylot do Chanii z Wrocławia. Cena 852 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majówka w słonecznej Grecji: Kreta, 4* hotel z all inclusive za 1263 zł

Wylot z Katowic. Zaplanujcie okres na przełomie kwietnia i maja, i lećcie na największą grecką wyspę. Zakwaterowanie z all inclusive umili czas i pozwoli naładować baterie przed powrotem do codziennych obowiązków.

Kreta: Luksusowy 5* Atlantica Mikri Poli Crete z all inclusive od 1699 zł

Wyloty do Grecji z Wrocławia i Gdańska. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży, ok. 1 km od centrum Makrigialos. Skorzystacie z trzech zewnętrznych basenów, siłowni i urozmaiconego jedzenia.

1 2 3 4 5 6 34

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)