push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kreta

Blisko miejskich atrakcji: Urlop na Krecie w 4* hotelu z all inclusive od 1171 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia. Obiekt położony jest w centrum Hersonissos, dlatego polecany jest osobom, które chcą mieć turystyczne atrakcje na wyciągnięcie ręki.

Kreta last minute: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1283 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Skuście się na tę ofertę i już jutro wyruszycie na wymarzony urlop. Największym atutem Diogenis Blue Palace jest położenie bezpośrednio przy prywatnej plaży.

Wypoczynek na Krecie w 3* hotelu z all inclusive za 999 zł!

Wyloty do Grecji z Warszawy i Katowic. Obiekt znajduje się w miejscowości Platanes, ok. 150 m od plaży. Na miejscu skorzystacie m.in. z basenu z brodzikiem oraz tenisa stołowego.

Grecja supertanio! 3* hotel na Krecie z all inclusive za 999 zł

Na wypoczynek polecicie 24 października na 7 dni. Wyloty realizowane są z Warszawy i Katowic. Hotel Rethymno Village zlokalizowany jest ok. 150 m od plaży.

Urlop na bogato! 5* hotel z all inclusive na Krecie za 1178 zł

Wyloty z 5 miast: Warszawy, Wrocławia, Katowic, Poznania i Gdańska na 7 dni. Hotel położony jest blisko plaży, w malowniczej miejscowości Anissaras.

Wypoczynek na Krecie w 4* hotelu z all inclusive od 1128 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. W cenie pobytu sala fitness/siłownia, piłka nożna, siatkówka plażowa i kort tenisowy.

Wypoczynek na Krecie w 5* hotelu z all inclusive od 1278 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Warszawy i Wrocławia. Obiekt położony jest kilka kroków od plaży, w miejscowości Anissaras. W Serita Beach czeka wiele udogodnień dla osób w każdym wieku.

Wypocznijcie na największej greckiej wyspie: Kreta, 4* hotel z all inclusive od 1269 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Skorzystajcie z oferty i przedłużcie sobie lato na pięknej wyspie. Pogoda będzie idealna do odpoczynku na jednej z plaż, jak i zwiedzania.

1 2 3 4 5 6 39

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)