push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kreta

Tygodniowy wypoczynek przy plaży na Krecie za 669 zł

Wylot do Grecji z Warszawy (Modlin). Cena 669 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Weekendowa promocja PLL LOT: Wakacyjne loty od 295 zł (dużo kierunków)

Wyloty do Gruzji, Bułgarii, Grecji, Francji, Włoch, Hiszpanii, Macedonii Północnej, Czarnogóry, Albanii i na Cypr z 5 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Warszawy (19 kierunków), Katowic (9 kierunków), Poznania (5 kierunków), Wrocławia (Barcelona) i Gdańska (2 kierunki).

Kreta w promocji: 4* hotel z all inclusive od 1099 zł

Wyloty z Gdańska, Warszawy, Poznania, Katowic i Wrocławia. Wybierzcie się na beztroski wypoczynek na największą grecką wyspę. Dostępne długości pobytu 7/10/14 dni.

Kreta w obniżonej cenie: 5* hotel z wyżywieniem od 1399 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Filion Suite Resort & Spa znajduje się w spokojnej okolicy, niedaleko od miejscowości Bali. Zyskał mnóstwo pozytywnych opinii.

Promocja weekendowa PLL LOT na wakacje i nie tylko: 23 kierunki i ceny od 304 zł!

Wyloty do Gruzji, Bułgarii, Grecji, Włoch, Hiszpanii, Macedonii Północnej, Czarnogóry, Chorwacji, na Cypr i Maltę. Podróże bezpośrednie z Warszawy (20 kierunków), Katowic (9 kierunków), Poznania (3 kierunki), Rzeszowa (Zadar), Gdańska (Burgas) i Wrocławia (Kos). Oferta będzie ważna od 30 kwietnia do 3 maja, oferta dotyczy podróży od 30 kwietnia do 31 października tego roku.

Okazja: 11-dniowy wypoczynek przy plaży na Krecie za 741 zł!

Wylot do Grecji z Wrocławia. Cena 741 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop w kuszącej cenie: Kreta, 4* hotel z all inclusive od 1299 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Warszawy i Wrocławia. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie wypoczynek na największej greckiej wyspie. Ocean Heights View Hotel zyskał uznanie wielu wczasowiczów, ma bardzo dobre opinie.

Lato w Grecji: Kreta, 5* hotel z wyżywieniem od 1497 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Filion Suite Resort & Spa jest kameralnym obiektem urządzonym w tradycyjnym stylu. Posiada bardzo dobre opinie wystawione przez gości.

1 2 3 4 5 6 44

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)