push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kreta

First minute na Krecie z all inclusive od 1389 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Katowic i Wrocławia w maju 2020. Hotel znajduje się kilkadziesiąt metrów od plaży. Do dyspozycji gości są trzy bary i restauracja główna "El Greco".

Okazja first minute: Kreta, 4* hotel z all inclusive od 1368 zł

Wyloty od maja do czerwca 2020 z Wrocławia, Gdańska, Warszawy i Katowic na tydzień. Na miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu czeka basen z tarasem słonecznym oraz możliwość zagrania w tenisa ziemnego.

Grecja (Kreta): 4* hotel z all inclusive od 1523 zł

Wyloty w październiku z Katowic na tydzień. Skorzystaj z okazji i wybierz się na największą grecką wyspę. Skorzystasz z bezpośrednich lotów i wygodnej formuły all inclusive.

Kreta na bogato: 5* hotel z all inclusive od 1613 zł!

Wyloty 13 i 20 października z Katowic i Warszawy na tydzień. Hotel znajduje się niedaleko od plaży. Na miejscu skorzystasz z atrakcji sportowych, takich jak kort tenisowy czy siłownia.

Urlop z all inclusive na największej greckiej wyspie za 1483 zł (4* hotel)

Wylot 6 października z Katowic na tydzień. Obiekt posiada bezpośredni dostęp do morza, zejście schodami z drewnianego pomostu na skałkach.

Świetne last second! Dwa tygodnie na Krecie od 715 zł

Wyloty dziś o godz. 18 i 21 z Warszawy i Gdańska. Skorzystaj z okazji i już za kilkanaście godzin znajdź się w samolocie udającym się do słonecznej Grecji.

Długi wakacyjny wypoczynek w Grecji. Kreta na dwa tygodnie za 1147 zł

Wylot z Gdańska do Grecji 7 sierpnia. Cena 1147 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Długi wakacyjny wypoczynek w Grecji. Kreta na 14 dni za 1144 zł

Wylot z Gdańska do Grecji 4 sierpnia. Cena 1144 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 29

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)