push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kreta

Wiosenny wypoczynek na największej greckiej wyspie: Kreta, hotel z wyżywieniem od 1462 zł

Wyloty do Chanii z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Almyrida Village & Water Park oferuje basen, brodzik dla dzieci, plac zabaw i kort do tenisa ziemnego.

All inclusive na Krecie: wczasy w 4* hotelu przy plaży od 1869 zł

Wyloty do Grecji z Wrocławia i Krakowa. Summer Beach położony jest przy piaszczystej plaży i oferuje basen oraz klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami.

Wiosna w Grecji. Loty na Kretę za 193 zł, bilety i 3 noclegi za 311 zł!

Wylot do Chanii z Wrocławia. Cena 311 zł za osobę przy trzech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majówka na Krecie: 4* hotel z all inclusive i parkiem wodnym od 2479 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Poznania i Warszawy. Chrispy Waterpark Resort położony jest ok. 2 km od centrum Kolimbari i ok. 250 m od plaży. Oferuje komfortowe pokoje, smaczną kuchnię, wieczory taneczne, bilard i udogodnienia dla najmłodszych.

First minute w Grecji: 4* hotel na Krecie z all inclusive od 1999 zł

Wyloty na Kretę z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy lub Wrocławia. Kto planuje wcześniej wczasy - ten podróżuje tanio! 4* Ocean Heights View Hotel oferuje wspaniałe widoki na pobliską zatokę, bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne oraz zróżnicowaną ofertę wyżywienia w formule all inclusive.

Wiosna w Grecji: Kreta, 5* hotel z all inclusive przy plaży od 2007 zł

Wyloty z Krakowa. Serita Beach oferuje basen odkryty, zjeżdżalnie wodne, salę fitness/siłownię, animacje dla dorosłych, kajaki, rowery wodne, tenis stołowy i wieczory tematyczne.

Wakacje w Grecji (lipiec i sierpień): Tydzień na Krecie za 972 zł

Wyloty do Heraklionu z Gdańska. Cena 972 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Grecji: Kreta, 7-dniowy wypoczynek w hotelu ze śniadaniami za 588 zł!

Wyloty z Krakowa. Cena 588 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 63

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)