push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Maroka! Obserwuj #maroko

Końcówka zimy w Maroku: 4* hotel z all inclusive za 1182 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 1182 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

All inclusive z widokiem na góry Atlas: 4 dni w 4* hotelu w Maroku za 684 zł!

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 684 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Końcówka zimy w Maroku: Wypoczynek z all inclusive za 1699 zł

Wylot do Agadiru z Krakowa. Caribbean Village Agador położony jest ok. 300 m od plaży. Oferuje 4 baseny, 4 korty tenisowe, tenis stołowy, minigolf, boiska sportowe i programy animacyjne.

Święta w Maroku: Agadir, 4* hotel z wyżywieniem za 683 zł!

Wylot do Afryki z Krakowa. Cena 683 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja: Tydzień w Maroku za jedyne 396 zł!

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 396 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Maroko w promocyjnej cenie: 4* hotel z all inclusive za 1185 zł

Wylot do Agadiru z Krakowa. Cena 1185 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek w Maroku: Znakomity 4* Riu Tikida Dunas z all inclusive za 1759 zł

Wylot do Agadiru z Krakowa. Hotel znanej sieci jest dogodnie położony, tuż przy promenadzie i plaży. Oferuje komfortowe pokoje o powierzchni ok. 40 m2, 2 baseny, boisko sportowe, 2 korty tenisowe, salę fitness/siłownię i animacje dla dzieci i młodzieży.

Tanie loty do Maroka z Warszawy za 168 zł. Bilety + 7 noclegów za 525 zł

Wyloty do Afryki linią Wizz Air. Cena 525 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 49

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)