push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Maroka! Obserwuj #maroko

Wakacyjne dwa tygodnie w Maroku za 1140 zł. W cenie loty czarterowe i noclegi

Wylot do Agadiru z Warszawy. Cena 1140 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Maroko last minute: 14 dni w Agadirze w 3* hotelu ze śniadaniami za 1442 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 1442 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje: 2-tygodniowy wypoczynek w Maroku za 1159 zł

Wylot do Agadiru z Krakowa. Cena 1159 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

2-tygodniowy wypoczynek w Maroku za jedyne 770 zł!

Wylot do Agadiru z Krakowa. Cena 770 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Maroko: Tygodniowy wypoczynek nad Oceanem Atlantyckim za 476 zł

Wylot do Agadiru z Krakowa. Cena 476 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Maroko: Wczasy z wygodnym all inclusive nad oceanem za 1286 zł

Wylot do Agadiru z Krakowa. Cena 1286 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek nad Oceanem Atlantyckim: Agadir, 4* hotel z wyżywieniem od 1379 zł

Wyloty do Maroka z Krakowa. Anezi Tower położony jest w centrum miasta, ok. 500 m od szerokiej, piaszczystej plaży. Na jego terenie skorzystacie z 3 basenów, siłowni, gimnastyki, aqua aerobiku, kortu tenisowego, tenisa stołowego i animacji.

Maroko: Znakomity 4* Riu Tikida Dunas z all inclusive od 2189 zł

Wylot do Agadiru z Krakowa. Hotel znanej sieci położony jest przy promenadzie i bardzo blisko szerokiej, piaszczystej plaży. Oferuje baseny, boisko multisportowe, 2 korty tenisowe, salę fitness/siłownię, animacje w ciągu dnia i wieczorem dla dzieci i młodzieży.

1 2 3 4 5 6 52

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)