push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Maroka! Obserwuj #maroko

14-dniowy wypoczynek w Maroku (Agadir) za 938 zł. Loty czarterowe i noclegi

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 938 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wycieczka do Maroka: Loty + kilka dni w 4* hotelu z all inclusive za 884 zł

Wylot do Marrakeszu z Berlina. Cena 884 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek nad Oceanem Atlantyckim: Agadir, 4* hotel ze śniadaniami za 607 zł

Wyloty do Maroka z Krakowa. Cena 607 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek nad Oceanem Atlantyckim: Maroko, 4* hotel ze śniadaniami za 645 zł

Wylot do Agadiru z Krakowa. Cena 645 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majówka: Marrakesz, tydzień ze śniadaniami w znakomitej lokalizacji za 764 zł

Wylot do Maroka z Berlina. Cena 764 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tygodniowe wakacje w Maroku (Agadir) za 680 zł. Podróż w lipcu

Wyloty do Agadiru z Berlina. Cena 680 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tygodniowy wypoczynek ze śniadaniami w Maroku od 562 zł

Wyloty do Agadiru z Berlina. Cena 562 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie BB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 46

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)