push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Maroka! Obserwuj #maroko

Maroko: 4* Riu Tikida Dunas z all inclusive za 2276 zł

Wylot do Agadiru z Warszawy. Hotel znanej sieci oferuje restaurację główną, 2 restauracje a'la carte, 3 baseny, codzienne animacje, zajęcia dla dzieci i nastolatków, 2 korty tenisowe, siłownię i boisko do gier zespołowych.

Urlop w Maroku: 11 dni w 4* hotelu z all inclusive za 2260 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 2260 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek nad Oceanem Atlantyckim (Maroko) w hotelu ze śniadaniami za 1000 zł

Wylot do Afryki z Krakowa. Cena 1000 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Maroko: Wypoczynek w 4* Riu Tikida Dunas z all inclusive za 2303 zł

Wylot do Afryki z Krakowa. Cena 2303 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Maroko (Agadir): Bardzo dobry 4* hotel ze śniadaniami za 1169 zł

Wylot do Afryki z Krakowa. Cena 1169 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Maroko (Agadir): 7-dniowy wypoczynek w hotelu z all inclusive za 1534 zł

Wylot do Afryki z Krakowa. Cena 1534 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Maroko: 4* hotel ze śniadaniami za 867 zł

Wylot do Agadiru z Warszawy. Cena 867 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tygodniowa podróż do Maroka (Marrakesz) za 639 zł

Wyloty do Marrakeszu z Warszawy. Cena 639 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 54

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)