push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #majorka

W stronę słońca na Baleary. Majorka z all inclusive za 1571 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Hotel znajduje się ok. 3 km od centrum Alcudii. Do dyspozycji będziecie mieć baseny zewnętrzne i restaurację serwującą urozmaicone dania.

Słoneczne Baleary: Wygodny urlop z all inclusive na Majorce za 1299 zł

Wylot do Hiszpanii z Gdańska. Sun Club Eldorado położony jest wśród zieleni. Można tu korzystać z basenów, dobrze wyposażonego zaplecza sportowego, restauracji oraz barów.

Majorka: Malowniczo położony hotel z all inclusive za 1399 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. JS Cape Colom położony jest tuż przy zatoce, skąd roztacza się ładny widok na Morze Śródziemne. Skorzystacie ze strefy spa z sauną, siłowni, kortu tenisowego oraz dwóch basenów.

Majówka na słonecznej Majorce w 4* hotelu z all inclusive od 1599 zł

Wyloty do Hiszpanii z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. SuneoClub Globales Santa Ponsa położony jest blisko plaży, niedaleko od licznych atrakcji typowej miejscowości turystycznej.

Wakacje w Hiszpanii w atrakcyjnej cenie. Majorka z all inclusive od 1935 zł

Wyloty na Baleary z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia. Warto zaplanować początek sezonu wakacyjnego na pięknej wyspie. Znajdziecie tam dużo plaż, góry schodzące wprost do morza i wiele innych atrakcji. Polecamy!

Urlop z all inclusive na Balearach (Majorka) od 1149 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Wybierzcie się na największą i najbardziej znaną wyspę archipelagu. Do wyboru macie podróż na okres od 6 do 12 dni, a ceny znajdują się w przedziale od 1149 do 1979 zł.

Wakacje: Majorka z all inclusive od 1867 zł

Wyloty do Hiszpanii z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia. Hotel posiada odkryty basen, bogate zaplecze sportowe, plac zabaw, organizowane są animacje dla najmłodszych.

Majówka na Balearach. Wypocznijcie z all inclusive na pięknej Majorce od 1499 zł

Wyloty do Hiszpanii z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel położony jest wśród zieleni. Na jego terenie można korzystać z basenów, zaplecza sportowego, barów oraz restauracji.

1 2 3 4 5 6 32

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)