push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #majorka

Wiosna na Majorce: 3* hotel z wyżywieniem za 1136 zł

Wyloty do Hiszpanii z Wrocławia. Cena 1136 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacyjne loty easyJet: 13 atrakcyjnych kierunków od 253 zł

Wyloty do Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Chorwacji, Francji, Czarnogóry, Grecji i Kosowa z Berlina. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od końca czerwca do sierpnia tego roku.

Wiosna na Majorce: Bardzo dobry 3* hotel z all inclusive i fajnym położeniem za 1396 zł

Wyloty do Hiszpanii z Poznania. Cena 1396 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Hiszpanii: Urlop z all inclusive na Majorce od 1514 zł

Wyloty na Baleary z Wrocławia i Warszawy. Oferta majowego wypoczynku na największej i najbardziej popularnej z wysp archipelagu. Skorzystajcie i pobądźcie przez tydzień w malowniczym miejscu.

Wakacje 2022 na Majorce: Tydzień z all inclusive za jedyne 1529 zł!

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 1529 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majorka: Urlop w hotelu z all inclusive i parkiem wodnym od 1399 zł

Wyloty na Baleary z Warszawy i Katowic. SplashWorld Globales Bouganvilla oferuje 3 baseny, zjeżdżalnie wodne, restaurację i bar.

Majorka: 4* Globales Cala Vinas z all inclusive nad piękną zatoczką od 1499 zł

Wyloty na Baleary z Warszawy, Poznania i Katowic. Obiekt przeznaczony dla dorosłych gości (16+). Na terenie hotelu znajduje się basen zewnętrzny i kryty, restauracja oraz 2 bary.

Majorka: Malowniczo położony 4* hotel z all inclusive za 1761 zł

Wyloty na Baleary z Katowic, Poznania i Warszawy. Globales Cala Vinas znajduje się bezpośrednio nad morzem, z pięknym widokiem na zatoczkę. Skorzystajcie z okazji i zamknijcie sezon na pięknej hiszpańskiej wyspie.

1 2 3 4 5 6 46

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)