push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #majorka

Majorka jesienią: Wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive od 1259 zł

Wyloty na Baleary z Warszawy (Modlin) i Krakowa na 7 lub 14 dni. Zakwaterowanie w dobrze ocenianym hotelu Samos, który znajduje się ok. 250 metrów od piaszczystej plaży i blisko centrum Magaluf.

Lato w Hiszpanii w dobrej cenie. Majorka z all inclusive przy plaży od 1649 zł

Wyloty na Baleary z Katowic, Krakowa, Poznania i Warszawy. Super położenie obiektu tuż nad morzem to jego największy atut. Kolejnymi są wygodna formuła AI, basen i bardzo dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

Wakacje na Majorce w 4* hotelu z all inclusive przy plaży od 1899 zł

Wyloty do Hiszpanii z Krakowa, Katowic, Poznania i Warszawy. Bardzo dobrze oceniany Globales America znajduje się kilka kroków od morza, które widoczne jest z pokoi, basenu oraz restauracji.

Wakacje na Majorce w pięknie położonym hotelu z all inclusive od 1687 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy ładnej zatoce, na jego terenie skorzystacie m.in. z basenu, tenisa stołowego i łucznictwa.

Kierunek Baleary: Majorka, 3* hotel z all inclusive od 1320 zł

Wyloty do Hiszpanii 20 września z Gdańska i Wrocławia, 27 września z Gdańska. Zaplanujcie jesienny urlop na słonecznej wyspie. Zakwaterowanie w obiekcie znajdującym się blisko turystycznych atrakcji.

Bardzo tanie letnie loty na Majorkę od 92 zł!

Wyloty na Baleary z Katowic linią Wizz Air. Okazyjna cena biletów na piękną hiszpańską wyspę. Dostępnych jest kilka terminów na sierpień i wrzesień, wybierzcie jakiś i zaplanujcie urlop w pełnym słońcu.

Wakacyjne błogie lenistwo na Majorce. Hotel z all inclusive przy plaży od 1737 zł

Wyloty na Baleary z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia na 7/10/14 dni. Największym atutem bardzo dobrze ocenianego hotelu Globales Simar jest położenie kilka kroków od morza. Idealne miejsce na urlop!

Majorka na wakacje! 3* hotel z all inclusive przy pięknej zatoce od 1703 zł

Wyloty z Warszawy, Katowic, Krakowa i Poznania na 7 dni. Największym atutem hotelu jest jego lokalizacja - tuż przy malowniczej zatoce z urokliwą plażą - amatorzy błogiego lenistwa będą zachwyceni!

1 2 3 4 5 6 36

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)