push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #majorka

Majorka: Urlop w hotelu z all inclusive i parkiem wodnym od 1399 zł

Wyloty na Baleary z Warszawy i Katowic. SplashWorld Globales Bouganvilla oferuje 3 baseny, zjeżdżalnie wodne, restaurację i bar.

Majorka: 4* Globales Cala Vinas z all inclusive nad piękną zatoczką od 1499 zł

Wyloty na Baleary z Warszawy, Poznania i Katowic. Obiekt przeznaczony dla dorosłych gości (16+). Na terenie hotelu znajduje się basen zewnętrzny i kryty, restauracja oraz 2 bary.

Majorka: Malowniczo położony 4* hotel z all inclusive za 1761 zł

Wyloty na Baleary z Katowic, Poznania i Warszawy. Globales Cala Vinas znajduje się bezpośrednio nad morzem, z pięknym widokiem na zatoczkę. Skorzystajcie z okazji i zamknijcie sezon na pięknej hiszpańskiej wyspie.

Hotel z all inclusive na Majorce, blisko malowniczej zatoczki za 1799 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Globales Simar znajduje się bezpośrednio przy plaży. Dla aktywnych jest możliwość zagrania w tenisa stołowego, a także spróbowania sił w strzelectwie i łucznictwie.

Wypoczynek na Majorce od 1462 zł. W cenie bilety PLL LOT i hotel z all inclusive

Wyloty do Hiszpanii z Poznania, Warszawy i Katowic. Cena od 1462 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podróż na Baleary: Majorka, 3* hotel z all inclusive za 1304 zł

Wylot do Hiszpanii z Wrocławia. Cena 1304 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop na Majorce w bardzo dobrym 4* hotelu z wyżywieniem za 1065 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy (Modlin). Cena 1065 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Lato na Majorce: 3* hotel z all inclusive od 2276 zł. Bez testu

Wyloty na Baleary z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel TUI SUNEO Lagomonte usytuowany jest ok. 500 m od centrum Puerto de Alcudia, w pobliżu sklepów, barów i restauracji. Do waszej dyspozycji będą także dwa baseny.

1 2 3 4 5 6 45

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)