push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #majorka

Weekendowa promocja PLL LOT na wakacje i nie tylko: 9 kierunków z 4 miast od 231 zł!

Wyloty do Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Włoch i na Cypr z 4 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Katowic (Burgas, Ateny i Majorka), z Poznania (Burgas), z Gdańska (Burgas) i Warszawy (9 kierunków).

Lato na Majorce w hotelu z wyżywieniem przy plaży od 1787 zł. Bez testu

Wyloty do Hiszpanii z Wrocławia i Warszawy. Hotel Playa Moreia oferuje idealne położenie nad samym morzem. Na jego terenie skorzystacie z basenu, tarasu z leżakami, minigolfa i wielu innych udogodnień.

Wakacje (sierpień): Majorka, 4* hotel z all inclusive od 2409 zł. Bez testu

Wyloty na Baleary z Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Wybierzcie się na sam koniec wakacji w podróż do Hiszpanii. Zakwaterowanie w komfortowym, dobrze ocenianym hotelu Samos.

Promocja Ryanaira: Dużo tras od 19 zł w jedną stronę! Oferta z 12 polskich miast i Berlina

Wyloty do Jordanii, Anglii, Belgii, Włoch, Irlandii, Francji, Niemiec, Holandii, Danii, Szkocji, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii, Ukrainy, Portugalii, Czech, na Maltę z 12 polskich miast (Gdańska, Poznania, Katowic, Wrocławia, Krakowa, Warszawy-Modlin, Rzeszowa, Bydgoszczy, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Szczecina) oraz Berlina.

Weekendowa promocja PLL LOT i ceny od 126 zł! Dużo kierunków z 9 miast

Wyloty do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Chorwacji, Francji, Czarnogóry, Włoch i na Maltę z 9 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Katowic (2 kierunki), z Poznania (do Burgas), z Rzeszowa (3 kierunki), z Krakowa (do Dubrownika), z Olsztyna-Szyman (do Rijeki), z Gdańska (na Rodos), z Warszawy (10 kierunków), ze Szczecina (do Rijeki), z Zielonej Góry (do Rijeki).

Wakacje na Majorce za 694 zł. Bilety PLL LOT + 7 noclegów!

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy. Cena 694 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

All inclusive na Majorce: malowniczo położony na klifie 4* hotel od 1498 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic i Warszawy. 4* hotel Palia Maria Eugenia położony jest we wschodniej części Majorki, na klifie z pięknym widokiem na Morze Śródziemne. Do piaszczystej plaży (wyróżnionej Błękitną Flagą) jest ok. 800 m - dojście nadmorską ścieżką.

Błogie lenistwo na Majorce: Hotel Barcelo Ponent Playa z all inclusive za 1299 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się plaża Cala Ferrera, wyróżniona certyfikatem Błękitnej Flagi. Czeka na was bogata infrastruktura rekreacyjno-sportowa i smaczne jedzenie w hotelowej restauracji.

1 2 3 4 5 6 43

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)