push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #majorka

Baleary zapraszają na wypoczynek: Majorka z all inclusive od 1349 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic, Poznania i Warszawy. Na terenie hotelu skorzystacie z 2 basenów (odkrytego i krytego), restauracji, baru, sauny fińskiej.

Majorka: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive nad morzem od 1499 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy, Katowic i Poznania. Przeznaczony wyłącznie dla dorosłych gości (16+) Globales Cala Vinas zlokalizowany jest nad malowniczą zatoczką.

Majorka: 4* hotel z all inclusive przy pięknej zatoce od 1499 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic, Poznania i Warszawy. Globales Cala Vinas jest przeznaczony dla dorosłych gości (16+). Zlokalizowany jest tuż nad samym morzem z pięknymi widokami na okolicę.

Kierunek Baleary: Majorka, 3* hotel z all inclusive od 1359 zł

Wyloty do Hiszpanii z Wrocławia, Krakowa i Warszawy. Skorzystajcie z oferty i wybierzcie się w wiosenną podróż na znaną i lubianą wyspę położoną w basenie Morza Śródziemnego.

Majorka w okazyjnej cenie: 4* hotel z all inclusive przy pięknej zatoce od 1499 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy, Poznania i Katowic. Globales Cala Vinas przyjmuje wyłącznie starszych gości (16+). Zlokalizowany jest w urokliwym miejscu, kilka kroków od piaszczystej plaży.

Majorka: 4* hotel z all inclusive przy pięknej zatoce od 1499 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy i Katowic. Globales Cala Vinas przeznaczony jest wyłącznie dla starszych gości (16+). Zlokalizowany jest w urokliwym miejscu, kilka kroków od piaszczystej plaży.

Urlop na słonecznych Balearach. Wypocznijcie z all inclusive na Majorce od 1449 zł

Wyloty do Hiszpanii z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Na terenie hotelu skorzystacie z 2 basenów, sauny fińskiej, restauracji i 2 barów.

Wiosna na Majorce w bardzo dobrym hotelu przy pięknej zatoce za 1049 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w Inturotel Esmeralda Park, który zdobył wiele pochlebnych opinii. Znajduje się kilka kroków od piaszczystej plaży, ok. 800 metrów od centrum Cala d'Or.

1 2 3 4 5 6 40

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)