push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #abuzabi

Okazja: 4 dni w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 5* hotelu ze śniadaniami za 758 zł!

Wyloty do Abu Zabi z Katowic. Cena 758 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

ZEA: Luksusowy 5* Sheraton Abu Dhabi przy plaży od 1269 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Katowic. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie komfortowy wypoczynek nad morzem. W cenie pobytu 2 baseny, jacuzzi, siłownia i sala fitness.

ZEA: Hotel Le Meridien w Abu Zabi z wyżywieniem lub all inclusive od 1569 zł!

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Katowic. Skorzystajcie ze świeżej promocji i zaplanujcie podróż na Półwysep Arabski. Zakwaterowanie w komfortowym hotelu położonym bezpośrednio przy plaży.

First minute: Bardzo tanie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich od 272 zł!

Wyloty do Abu Zabi z Katowic linią Wizz Air. Skorzystajcie z promocji i zarezerwujcie bilety na Półwysep Arabski. Dostępnych jest sporo terminów od grudnia 2021 do lutego 2022, również na Sylwestra.

HIT: Loty do ZEA za 272 zł! Tydzień w najwyższym hotelu na świecie ze śniadaniami za 1033 zł!

Wyloty do Abu Zabi z Katowic. Cena 1033 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

ZEA: 7-dniowy urlop w luksusowym The Ritz-Carlton Abu Dhabi, Grand Canal za 1665 zł

Wyloty do Abu Zabi z Katowic. Cena 1665 zł za osobę przy trzech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

ZEA: 7-dniowy urlop w 5* Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort ze śniadaniami za 1193 zł!

Wyloty do Abu Zabi z Katowic. Cena 1193 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tydzień w Dubaju w najwyższym hotelu na świecie za 1309 zł!

Wyloty do Abu Zabi z Katowic. Cena 1309 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)