push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #popularne Obserwuj #kolonia Obserwuj #niemcy

Zrób to sam, Niemcy (Kolonia): przeloty + 3 noce w 4* Park Inn by Radisson od 313 zł/osoba

Wyloty z Gdańska oraz Katowic. Przykładowy wylot 14 lutego z Gdańska linią Wizz Air. Cena za osobę przy dwóch podróżujących osobach.

Jak kupić bilet lotniczy w cenie od 68 zł/osoba? Propozycja przelotów skierowana jest do osób posiadających członkostwo Wizz Discount Club lub podróżujących na jednej rezerwacji z członkiem WDC. Osoby bez wykupionego WDC za bilet zapłacą około kilkadziesiąt złotych więcej (cena zależy od terminu podróży). Bilety rezerwujemy na stronie przewoźnika Wizzair.com, płatności dokonujemy dowolną kartą płatniczą lub z Konta Wizz. Podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42x32x25 cm.

4* Hotel Park Inn by Radisson Köln za 489 zł/pokój 2 os./3 noce. Rezerwacji dokonujemy korzystając z promocji "HRS Deals" na Hrs.com ».

Po przejściu na Hrs.com klikamy w baner z “HRS Deals” znajdujący się na górze serwisu, następnie wybieramy opisywany obiekt z listy obiektów po prawej stronie.

Cena od 313 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie. Cena nie zawiera ubezpieczenia KL i NNW oraz transferów do i z hotelu.

Popularne

2013-11-08 12:08:07 Kolonia Niemcy

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)