push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #grancanaria

Wakacje na Gran Canarii z BB, HB lub AI od 1049 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Corona Roja Apartments położony jest blisko centrum miejscowości Playa del Ingles, promenady oraz licznych sklepów i centrów handlowych. Plaża oddalona jest od obiektu o ok. 300 m.

Plaże, wydmy Maspalomas, góry i urocze miasteczka. Wypoczynek z all inclusive na Gran Canarii za 1686 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Turbo Club to hotel oferujący dobrze wyposażone apartamenty idealne na beztroski urlop. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie naładowanie baterii w Hiszpanii.

Wakacyjny tydzień na Gran Canarii za 915 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Cena 915 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Słoneczne lato z all inclusive na Gran Canarii za 1896 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Wybierając ofertę skorzystacie z kompleksu basenowego, dwóch barów i restauracji serwującej smaczne dania kuchni międzynarodowej.

Lato z all inclusive na Gran Canarii za 1865 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Wybierając tę ofertę skorzystacie z kompleksu basenowego, dwóch barów i restauracji serwującej dania kuchni międzynarodowej.

Luksus na Gran Canarii: Santa Catalina, a Royal Hideaway Hotel 5*GL za 1983 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 1983 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tani urlop na Wyspach Kanaryjskich: Tydzień na Gran Canarii od 525 zł!

Wyloty do Hiszpanii z Berlina linią easyJet. Cena 525 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Obniżka ceny: All inclusive na Gran Canarii od 1289 zł!

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy i Katowic. Hotel został całkowicie odnowiony, posiada świetną wakacyjną atmosferę. Znajduje się około 3,5 km od Maspalomas.

1 2 3 4 5 6 23

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)