push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #grancanaria

Wyspy Kanaryjskie: Gran Canaria, hotel z all inclusive i parkiem wodnym od 2350 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic i Warszawy. Paradise Lago Taurito & Waterpark położony jest kilkadziesiąt metrów od plaży, w spokojnej okolicy, w zatoce skalnej Taurito.

Wyspy Kanaryjskie last minute: Gran Canaria, 4* hotel z all inclusive za 2599 zł

Wylot do Hiszpanii z Katowic. Abora Interclub Atlantic to bardzo dobrze oceniany hotel klubowy, całkowicie wyremontowany w 2019 roku. Skorzystacie z 3 basenów, zjeżdżalni wodnych, jacuzzi, animacji, 3 kortów tenisowych i wielu innych udogodnień.

Gran Canaria: 4* hotel z all inclusive i parkiem wodnym od 2866 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Paradise Costa Taurito oferuje wiele udogodnień, które nie pozwolą na nudę. Wielbiciele wodnych szaleństw będą zachwyceni aquaparkiem Lago Oasis.

Gran Canaria bez testu: Wypoczynek z all inclusive od 1449 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Na terenie hotelu skorzystacie z 2 barów i restauracji serwującej dania kuchni międzynarodowej.

Relaks z all inclusive na Gran Canarii od 1349 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy i Katowic. Turbo Club znajduje się w spokojnej okolicy, ok. 90 minut drogi od lotniska. Na jego terenie skorzystacie z basenu, 2 barów i restauracji.

Last minute: Gran Canaria z all inclusive od 1242 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy i Katowic. Na miejscu skorzystacie z 2 barów, restauracji serwującej międzynarodowe dania i basenu.

Wypoczynek z all inclusive na Gran Canarii od 1299 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Turbo Club oferuje basen, 2 bary i restaurację serwującą dania kuchni międzynarodowej.

Gran Canaria z all inclusive na Boże Ciało za 1199 zł!

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy i Katowic. Na miejscu skorzystacie z basenu, 2 barów i restauracji serwującej międzynarodowe dania.

1 2 3 4 5 6 30

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)