push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #reykjavik

Tygodniowy urlop na Islandii za 637 zł. W cenie loty i zakwaterowanie ze śniadaniami!

Wylot z Wrocławia. Cena 637 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty na Islandię na przedłużony weekend za 71 zł

Wylot z Gdańska linią lotniczą Wizz Air. Skorzystajcie z naszej propozycji i polećcie za "grosze" na daleką północ. Potrzebny wam będzie tylko 1 dzień urlopu.

Tanie wiosenne loty do krainy ognia i lodu. Bilety na Islandię za 76 zł

Wylot do Reykjaviku z Krakowa linią lotniczą Wizz Air. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie podróż na daleką północ. Najtańszy termin znajdziecie na drugą połowę kwietnia.

Przedłużony weekend na Islandii za 506 zł. W cenie loty i hotel ze śniadaniami

Wylot z Gdańska. Cena 506 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

3-dniowa podróż na Islandię za 443 zł. W cenie loty i hotel ze śniadaniami

Wylot z Krakowa. Cena 443 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

HIT! Loty na Islandię, Cypr, Maltę i do Hiszpanii za 44 zł!

Wyloty z Gdańska i Katowic linią lotniczą Wizz Air. Świetne ceny, i to bez konieczności posiadania członkostwa Wizz Discount Club. Dostępne terminy od grudnia 2021 do stycznia 2022 roku.

Tanie loty na Islandię za 93 zł! Dużo terminów, również na przedłużony weekend

Wyloty do Reykjaviku z Gdańska linią lotniczą Wizz Air. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie podróż na daleką północ, przyroda tego kraju z pewnością was zachwyci. Dostępne daty od grudnia 2021 do stycznia 2022 roku.

Tanie loty w okresie świątecznym na Islandię za 107 zł

Wylot z Katowic linią lotniczą Wizz Air. Wybierzcie się na daleką północ jeszcze w tym roku. Skorzystacie z biletów w terminie obejmującym kawałek Świąt.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)