push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #karaiby

Wypoczynek pod palmą: Dominikana na 11 dni, 4* hotel Riu z all inclusive od 3686 zł!

Wyloty na Karaiby z Warszawy. Riu Naiboa położony jest ok. 10 km od centrum El Cortecito, ok. 40 km od Salvaleon de Higueey. Na miejscu skorzystacie z basenów, parku wodnego, siłowni, 4 kortów tenisowych i sportów wodnych na plaży.

Dominikana bez testu: 11 dni w luksusowym 5* hotelu Riu z all inclusive od 4554 zł

Wyloty na Karaiby z Warszawy. Riu Republica położony jest bezpośrednio przy pięknej plaży, oferuje sporo udogodnień: 8 basenów, zjeżdżalnie wodne, przedstawienia, muzykę na żywo, siłownię, kajaki, rower wodny, windsurfing i snorkeling.

All inclusive na Karaibach: wczasy w Dominikanie w 4* hotelu przy plaży za 3799 zł

Wylot z Warszawy na pokładzie Dreamlinera PLL LOT. Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa znajduje się tuż przy plaży w miejscowości El Cofresí. Hotel zapewnia odkryty basen, centrum spa i zaplecze do uprawiania sportów wodnych.

Dominikana: 10-dniowy relaks w 5* Riu Republica z all inclusive od 4802 zł

Wyloty na Karaiby z Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży i oferuje sporo udogodnień, oto wybrane z nich: 8 basenów, zjeżdżalnie wodne, muzyka na żywo, przedstawienia, siłownia, kajaki, rower wodny, windsurfing i snorkeling.

Dominikana: 11-dniowy wypoczynek w 5* Riu Bambu z all inclusive od 4817 zł

Wylot na Karaiby z Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 10 km od centrum El Cortecito. Na terenie obiektu znajdziecie 7 basenów, siłownię i kort tenisowy. Skorzystacie z katamaranów, windsurfingu, snorkelingu i pobliskiego parku wodnego.

Urlop na Karaibach: Dominikana, 5* hotel z all inclusive przy plaży od 3984 zł

Wylot Boeingiem 787 "Dreamliner" z Warszawy, Katowic i Poznania. Senator Puerto Plata Spa Resort położony jest w zatoce Maimon Bay, w odległości ok. 9 km od centrum miasta. Do dyspozycji gości oddano 3 baseny, restauracje i bary.

Wypoczynek na Karaibach: Sint Maarten, 4* hotel przy plaży na 10 dni za 4329 zł

Wyloty z Berlina. Cena 4329 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby first minute: Dominikana, 5* hotel z all inclusive przy plaży za 3920 zł

Wyloty do miejscowości Punta Cana z Warszawy. Cena 3920 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 53

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)