push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #karaiby

Dominikana last minute: 4* hotel z all inclusive od 3830 zł

Wyloty na Karaiby z dwóch polskich miast. Skorzystajcie z oferty i wypocznijcie w egzotycznym kraju, pod palmą, kilka kroków od pięknej plaży.

Promocja: Kuba, 5* hotel z all inclusive przy plaży za 3731 zł!

Wylot do Varadero z Katowic na pokładzie Boeinga 787 "Dreamliner". Obniżka ceny za pakiet last minute na skąpaną w słońcu wyspę. Skorzystajcie i cieszcie się beztroskim urlopem na Karaibach.

Karaiby bez testu: Wypoczynek w Dominikanie w hotelu z all inclusive za 3053 zł

Wylot z Katowic. Cena 3053 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Dominikana (Punta Cana): 5* hotel z all inclusive i parkiem wodnym za 4499 zł

Wylot na Karaiby z Warszawy. Zakwaterowanie w komfortowym obiekcie z wieloma udogodnieniami. Czekają na was baseny ze zjeżdżalniami, siłownia, korty tenisowe, łucznictwo i przede wszystkim piękna, piaszczysta plaża.

Dominikana bez testu: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 3799 zł!

Wylot na Karaiby z Poznania na pokładzie Boeinga 787 "Dreamliner". Świeża obniżka ceny za podróż za Atlantyk. Skorzystajcie i zostawcie za sobą jesienną, brzydką pogodę.

Błogie lenistwo na Kubie: 5* Melia Peninsula Varadero z all inclusive za 4471 zł

Wylot do Varadero z Katowic na pokładzie Boeinga 787 "Dreamliner". Skorzystajcie z naszej propozycji i wybierzcie się w niezapomnianą podróż na Karaiby. Odpoczynek zaplanowany jest w okresie świątecznym.

Karaiby bez testu: Urlop w Dominikanie w hotelu z all inclusive za 3101 zł!

Wylot z Warszawy. Cena 3101 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wymarzony rejs all inclusive po Karaibach od 3900 zł. Wylot z UK

Wyloty na Barbados z 3 angielskich miast. Skorzystajcie z oferty i jeszcze w tym roku wybierzecie się na wycieczkę, którą wspominać będziecie latami. Zwracamy uwagę na bardzo ciekawe porty, do których zawita komfortowy statek.

1 2 3 4 5 6 57

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)