push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #karaiby

Tanie loty na Kubę (Hawana i Cayo Coco) z 3 miast od 1785 zł

Wyloty na Karaiby z Pragi, Warszawy i Krakowa. Skorzystajcie z oferty i odwiedźcie egzotyczny kraj, dostępnych jest mnóstwo terminów od stycznia do czerwca 2021 roku.

Karaiby bez paszportu: Loty na Gwadelupę za 1595 zł. Bilety + 10 noclegów za 2185 zł

Wyloty z Berlina linią Air France. Cena 2185 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby bez paszportu: Loty na Martynikę za 1562 zł. Bilety + noclegi za 1989 zł!

Wyloty z Berlina linią Air France. Cena 1989 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop pod palmą na Karaibach: Kuba, 5* hotel z all inclusive od 3814 zł

Wyloty do miasta Santa Clara z Warszawy. Zakwaterowanie w komfortowym obiekcie położonym bezpośrednio przy piaszczystej plaży.

Karaiby bez paszportu: 10-dniowy pobyt na Gwadelupie za 2358 zł

Wyloty z Berlina. Cena 2358 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby first minute: Tanie loty do Portoryko od 1467 zł

Wyloty do San Juan z Berlina w 2021 roku. Wybierzcie tę ofertę i zaplanujcie podróż za ocean, skorzystacie z lotów linią KLM z przesiadkami w Amsterdamie, Atlancie i Nowym Jorku.

Bardzo tani urlop na Karaibach: Kuba, 3* hotel z all inclusive za 1669 zł!

Wylot z Frankfurtu. W cenie bilet kolejowy na lotnisko i z powrotem na terenie Niemiec, cena nie zawiera transferów. Świetna okazja na wypoczynek w egzotycznym kraju, warto się pospieszyć, bo wolne miejsca mogą szybko się wyprzedać.

Karaiby: 13 dni w Dominikanie w 4* hotelu z all inclusive od 3539 zł

Wyloty z Berlina. Cena od 3539 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 39

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)