push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #karaiby

Luksus: 10 dni w Dominikanie w 5* hotelu z all inclusive i parkiem wodnym za 4306 zł

Wyloty na Karaiby z Berlina. Cena 4306 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Odpocznijcie na Karaibach. Kuba, 4* hotel z all inclusive za 3199 zł

Wylot z Warszawy. Obiekt Be Live Turquesa położony jest tuż przy plaży w Varadero, znanej miejscowości wypoczynkowej na Kubie. Na miejscu skorzystacie z basenu, siatkówki, tenisa ziemnego i stołowego oraz siłowni.

Karaiby (Bahamy): Rajski wypoczynek w pięknej scenerii od 3928 zł

Wyloty z Warszawy i Berlina. Cena od 3928 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypocznijcie na Karaibach: 14-dniowy urlop w Portoryko za 2451 zł

Wylot do San Juan z Pragi. Cena 2451 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty na Karaiby (Martynika) z kraju UE od 623 zł

Wyloty do Fort-de-France z Paryża. Dostępnych jest kilka terminów we wrześniu (3-17, 10-17, 17-24). Czekają na was przesiadki w Kanadzie, na Barbados i Gwadelupie.

Karaiby bez paszportu: 13 dni na Gwadelupie za 2470 zł

Wyloty z Warszawy. Cena 2470 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby na bogato: Dominikana, 5* hotel z all inclusive na 12 dni za 5150 zł

Wylot z Warszawy. Zaplanujcie urlop na rajskich Karaibach, w świetnie ocenianym hotelu położonym tuż przy pięknej plaży. Czeka na was 11 barów, 7 restauracji i wiele innych udogodnień.

Wypocznijcie na Karaibach: 14-dniowy urlop w Portoryko za 2011 zł

Wylot do San Juan z Pragi. Cena 2011 zł za osobę przy czterech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 36

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)