push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #karaiby

Dominikana: 5* hotel z all inclusive i parkiem wodnym za 3999 zł. Bez testu

Wylot na Karaiby z Warszawy. Grand Sirenis Punta Cana Resort położony jest tuż przy plaży z łagodnym zejściem do morza. Na miejscu skorzystacie z basenów ze zjeżdżalniami, kortów tenisowych, siłowni, łucznictwa i wielu innych atrakcji.

Dominikana (Bavaro): 5* hotel z all inclusive przy plaży za 3999 zł. Bez testu

Wylot na Karaiby z Warszawy. Impressive Punta Cana oferuje kilka restauracji i barów, 4 baseny, siłownię/salę fitness, tenis stołowy, bilard, łucznictwo i wiele innych atrakcji.

Karaiby bez testu: Dominikana, 4* hotel z all inclusive za 3299 zł. Wakacje za 3699 zł

Wyloty z Warszawy na pokładzie samolotu Boeing 787 "Dreamliner". Skorzystajcie z obniżki ceny i zaplanujcie beztroski wypoczynek pod palmą. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu przy plaży.

Urlop na Karaibach: Dominikana, 4* hotel z all inclusive od 3299 zł. Bez testu

Wylot z 2 polskich miast. Wycieczkę rozpoczniecie od komfortowej podróży na pokładzie Boeinga 787 "Dreamliner". Na miejscu czeka błogi relaks przy samej plaży, w bardzo dobrze ocenianym hotelu. Warto skorzystać!

First minute: Egzotyczna podróż na Barbados za 2458 zł

Wyloty na Karaiby z Berlina. Cena 2458 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Dominikana: Hotel z all inclusive przy ślicznej plaży na 11 dni za 4739 zł. Bez testu

Wylot na Karaiby z Warszawy. Viva Wyndham Dominicus Beach oferuje komfortowe zakwaterowanie w rejonie La Romana. Bezpłatnie skorzystacie z aerobiku, siłowni, łucznictwa, siatkówki, piłki nożnej, tenisa ziemnego, windsurfingu, żeglowania i kanu.

Karaiby bez testu: Dominikana, 4* hotel z all inclusive od 3199 zł!

Wyloty z 2 miast. Marzy się wam beztroski urlop pod palmą i bez konieczności robienia testu? No to trafiliście pod dobry adres, skorzystajcie z propozycji i zacznijcie planować wypoczynek za oceanem.

Urlop w Dominikanie w 4* hotelu z all inclusive przy plaży za 2999 zł! Bez testu

Wyloty na Karaiby z Katowic i Warszawy. Skorzystajcie z naszej propozycji i lećcie na beztroski wypoczynek za ocean. W cenie loty Boeingiem 787 "Dreamliner" i noclegi w bardzo dobrze ocenianym obiekcie.

1 2 3 4 5 6 48

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)