push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #karaiby

Majówka i nie tylko na Karaibach: Urlop na Sint Maarten w 4* hotelu przy plaży od 3990 zł

Wyloty z Warszawy, Gdańska, Wrocławia i Krakowa. Cena od 3990 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby w kuszącej cenie: Dominikana, tygodniowy pobyt ze śniadaniami za 2393 zł

Wylot z Warszawy. Cena 2393 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Loty na Karaiby (Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych i Portoryko) od 1190 zł!

Wyloty z Berlina do czerwca i od września do grudnia tego roku. Skorzystajcie z szansy podróży do rajskiego miejsca z turkusową wodą, egzotyczną fauną i florą.

Karaiby czekają: Urlop z all inclusive przy plaży w Dominikanie za 3839 zł

Wylot z Warszwy. Cena 3839 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Kuba: 15-dniowy wypoczynek w 5* hotelu z all inclusive przy plaży za 5399 zł

Wylot na Karaiby z Warszawy. Skorzystajcie z przeceny na tę ofertę last minute i zaplanujcie beztroski urlop pośród palm i błękitnego oceanu.

Dominikana na dwa tygodnie: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 5672 zł

Wyloty na Karaiby z Warszawy. Do dyspozycji gości są 3 baseny, 5 restauracji i 5 barów, wszystko to w otoczeniu bujnej, egzotycznej roślinności, kilka kroków od oceanu.

Okazja: Kuba, 5* hotel z all inclusive 24h za 3499 zł!

Wylot z Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i wybierzcie się w daleką podróż na Karaiby. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy pięknej plaży.

Przeloty czarterowe do Dominikany za 1999 zł

Wyloty do miasta Puerto Plata z Warszawy Dreamlinerem. Skorzystajcie z oferty last minute i lećcie odwiedzić piękne karaibskie plaże.

1 2 3 4 5 6 40

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)