push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #laspalmas

First minute: Loty Lufthansą na Gran Canarię na Sylwestra od 403 zł

Wyloty do Hiszpanii z Krakowa i Warszawy. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie powitanie Nowego Roku na wyspie wiecznej wiosny. Dostępne są też terminy grudniowe bez terminu sylwestrowego.

Wyspy Kanaryjskie za jedyne 899 zł. Loty na Gran Canarię i hotel ze śniadaniami

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Skorzystajcie ze świeżej obniżki ceny i zarezerwujcie podróż na najbardziej zróżnicowaną wyspę archipelagu. Zakwaterowanie przy piaszczystej plaży Las Canteras w Las Palmas.

Urlop na Gran Canarii w 3* hotelu ze śniadaniami od 959 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Bull Astoria położony jest w mieście Las Palmas. Oferuje podgrzewany basen zewnętrzny, taras na dachu, siłownię i saunę fińską.

Urlop na Gran Canarii od 1075 zł. Loty Lufthansą + fajny hotel na tydzień

Wyloty do Hiszpanii z Krakowa i Warszawy. Cena od 1075 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tygodniowy urlop na Gran Canarii od 1035 zł. Loty Lufthansą i 4* hotel

Wyloty do Hiszpanii z Krakowa i Warszawy. Cena od 1035 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Gran Canaria na tydzień w bardzo fajnym hotelu od 669 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 669 zł za osobę przy trzech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacyjny tydzień na Gran Canarii za 915 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Cena 915 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus na Gran Canarii: Santa Catalina, a Royal Hideaway Hotel 5*GL za 1983 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 1983 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)