Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Podróż z Gran Canarii do Włoch za 1172 zł. W cenie loty i rejs!

Odwiedzisz Wyspy Kanaryjskie, północno-wschodnią Hiszpanię, Marsylię i włoskie miasta.

Wycieczka krok po kroku:

  • lot z Berlina na Gran Canarię za 314 zł za osobę (KLIK)
  • rejs statkiem Costa Fascinosa z Las Palmas do Savony za 681 zł za osobę (KLIK)
  • przejazd z Savony do Mediolanu za 55 zł za osobę (KLIK)
  • lot z Mediolanu-Bergamo do Berlina za 122 zł za osobę (KLIK)


Trasa rejsu: Las Palmas - Barcelona - Marsylia - Savona.

Cena zawiera pełne wyżywienie na statku, podatki, opłaty portowe, wybrane atrakcje na statku, serwis bagażowy i napiwki dla obsługi na statku. Nie zawiera noclegów przed i po rejsie, przejazdu z Mediolanu na lotnisko w Bergamo oraz ubezpieczenia. Cena obliczona za osobę przy dwóch osobach podróżujących.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Barcelona, Gran Canaria z Berlina

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę