push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #marsaalam

Egipt (Marsa Alam): 5* hotel z all inclusive przy plaży za 1462 zł

Wylot z Warszawy. Na terenie Dream Lagoon Beach Resort skorzystacie z 2 basenów, sali fitness/siłowni, siatkówki plażowej i wielu innych udogodnień.

W stronę słońca: Świetny 5* hotel z all inclusive w Egipcie od 1312 zł

Wyloty do Marsa Alam z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Concorde Moreen Beach Resort & Spa położony jest w zatoce Abu Dabur, idealnym miejscu dla osób pragnących podziwiać bogate życie pod wodą.

Egipt: Znakomity Fantazia Resort z all inclusive przy plaży od 1391 zł

Wyloty do Marsa Alam z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Na terenie hotelu skorzystacie z 2 basenów dla dorosłych, 1 basenu dla dzieci, siatkówki plażowej, piłki nożnej, tenisa stołowego i sali fitness/siłowni.

Egipt (Marsa Alam): 4* hotel z all inclusive od 1339 zł

Wyloty nad Morze Czerwone z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Wadi Lahmy Azur znajduje się bezpośrednio przy plaży, jest wymarzonym miejscem na beztroski urlop w spokojnym otoczeniu.

Egipt: Luksusowy 5* hotel z all inclusive i pokojem z widokiem na morze od 1482 zł

Wyloty do Marsa Alam z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Concorde Moreen Beach Resort & Spa położony jest bezpośrednio przy plaży. Na miejscu skorzystacie z wielu udogodnień dla osób w każdym wieku.

Egipt na bogato: 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1562 zł

Wyloty do Marsa Alam z Warszawy. Na gości czeka rozległy kompleks basenowy, siłownia/sala fitness i wiele atrakcji, które nie pozwolą się nudzić.

Egipt (Marsa Alam): 5* Concorde Moreen Beach Resort & Spa z all inclusive za 1668 zł

Wyloty z Katowic i Poznania. Obiekt uzyskał wiele pozytywnych opinii wystawionych przez dotychczasowych gości. To jest idealne miejsce na komfortowy urlop z możliwością odkrywania pięknego podwodnego świata.

Wypoczynek z all inclusive i przy plaży w Egipcie (Al-Kusajr) za 1386 zł

Wylot do Marsa Alam z Katowic. Hotel położony jest bezpośrednio przy szerokiej, piaszczysto-żwirkowej plaży. Posiada 2 baseny, 3 restauracje główne i 5 barów.

1 2 3 4 5 6 18

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)