push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #marsaalam

Wypoczynek nad Morzem Czerwonym: Egipt, 4* hotel z all inclusive od 1599 zł

Wyloty do Marsa Alam z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. MG Alexander The Great położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży, ok. 20 km od miasta. Wypoczniesz korzystając z 3 basenów, siatkówki plażowej, aerobiku, kortu tenisowego i animacji.

Egipt last minute: 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1920 zł

Wyloty do Marsa Alam z Katowic i Warszawy. Akassia Swiss Resort oferuje 4 restauracje, 3 bary, basen, 12 zjeżdżalni wodnych, korty do tenisa ziemnego, rzutki, tenis stołowy, piłkę nożną, siatkówkę plażową, siłownię i animacje.

Egipt: Znakomity 5* Akassia Swiss Resort z all inclusive od 1820 zł

Wyloty do Marsa Alam z Katowic i Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży. Skorzystasz z basenu ze zjeżdżalniami wodnymi, 4 restauracji, 3 barów, tenisa ziemnego, rzutek, tenisa stołowego, piłki nożnej, siatkówki plażowej, aerobiku i siłowni.

Egipt (Marsa Alam): 14-dniowy wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive od 2268 zł

Wyloty z Katowic, Poznania i Warszawy. Pensee Royal Garden położony jest dogodnie, bezpośrednio przy plaży. Na jego terenie goście skorzystają z basenów odkrytych, basenu krytego, 2 restauracji i 3 barów.

Długi wypoczynek w Egipcie: 14 dni w 4* hotelu z all inclusive od 2799 zł

Wyloty do Marsa Alam z Gdańska, Katowic, Poznania i Wrocławia. Elphistone Resort położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 25 km od miasta. Oferuje 4 baseny, siłownię i tenis.

Egipt na wypasie: all inclusive w 5* Novotel Marsa Alam od 2293 zł

Wyloty do Marsa Alam z Katowic i Warszawy. 5* hotel, w którym spędzisz tydzień, usytuowany w miejscowości Al-Kusajr. Będziesz mógł skorzystać z 5 basenów, sali fitness/siłowni, siatkówki plażowej i tenisa stołowego.

Długi wypoczynek w Egipcie: 14 dni w 5* hotelu z all inclusive od 2876 zł

Wyloty do Marsa Alam z Warszawy i Katowic. Soulotel Dream Resort & Spa położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 20 km od centrum miasta. Oferuje 3 baseny, salę fitness/siłownię, siatkówkę plażową.

Wczasy w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu od 1969 zł

Wyloty do Marsa Alam z Katowic i Warszawy. Aurora Bay Resort usytuowany jest nad brzegiem zatoki Jabal Al Rosas. Do dyspozycji Gości jest prywatna plaża i odkryty basen.

1 2 3 4 5 6 35

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)