push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #marsaalam

Długi urlop nad Morzem Czerwonym: 14 dni w Egipcie w 4* hotelu z all inclusive za 2243 zł

Wylot do Marsa Alam z Katowic. Elphistone Resort położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 25 km od centrum miasta. Na miejscu skorzystacie m.in. z 2 basenów, sali fitness/siłowni i kortu tenisowego.

Egipt: Komfortowy Royal Brayka Beach Resort z all inclusive od 1599 zł

Wyloty do Marsa Alam z Warszawy i Wrocławia. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży z piękną rafą koralową, wielbiciele kąpieli słonecznych i morskich będą zachwyceni.

Wygrzejcie się w słońcu: Egipt last minute, 4* hotel z all inclusive na 11 dni od 1643 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Okazja, obok której trudno przejść obojętnie. Długi wypoczynek nad Morzem Czerwonym w cenie tygodniowego urlopu!

Jesień nad Morzem Czerwonym: Egipt, 4* hotel z all inclusive za 1036 zł

Wyloty do Marsa Alam z Berlina. Cena 1036 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Sylwester w Egipcie w 4* hotelu z all inclusive za 1706 zł

Wylot do Marsa Alam z Berlina. Cena 1706 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egipt: 5* Novotel Marsa Alam z all inclusive od 1912 zł

Wyloty nad Morze Czerwone z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży, ok. 19 km od centrum El Quesir. Bezpłatnie skorzystacie m.in. z siłowni, tenisa stołowego i snorkelingu.

Wakacje w Egipcie: Znakomity Fantazia Resort z all inclusive od 1964 zł

Wyloty do Marsa Alam z Gdańska, Warszawy i Wrocławia. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży. Na jego terenie znajdują się 2 baseny dla dorosłych, 1 dla dzieci i wiele innych udogodnień.

Wakacje nad Morzem Czerwonym: Egipt, 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1788 zł

Wyloty do Marsa Alam z Gdańska, Warszawy i Wrocławia. Na terenie Bliss Nada Beach Resort skorzystacie z 3 basenów, zjeżdżalni wodnych, restauracji i 3 barów.

1 2 3 4 5 6 24

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)