push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #marsaalam

Egipt: Hotel Royal Brayka Beach Resort z all inclusive za 1799 zł

Wylot do Marsa Alam z Warszawy. Bardzo dobrze oceniany obiekt położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży z piękną rafą koralową. Oferuje m.in. baseny, zjeżdżalnie wodne, tenis stołowy, tenis ziemny, rzutki, bilard i siatkówkę plażową.

Egipt: All inclusive w Royal Brayka Beach Resort za 1499 zł

Wyloty do Marsa Alam z Warszawy i Katowic. Bardzo dobrze oceniany hotel położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży z piękną rafą koralową. Oferuje baseny, zjeżdżalnie wodne, siatkówkę plażową, tenis stołowy, tenis ziemny i wiele więcej.

Urlop w Egipcie w bardzo dobrze ocenianym 5* hotelu z all inclusive od 1799 zł

Wyloty do Marsa Alam z Warszawy i Katowic. Royal Tulip Beach Resort położony jest bezpośrednio przy plaży z rafą koralową. Oferuje 4 baseny, zjeżdżalnie wodne, animacje, wieczorne show i pokazy oraz dyskotekę.

Egipt: 11-dniowy wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive za 1370 zł

Wylot do Marsa Alam z Berlina. Cena 1370 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

14-dniowy wypoczynek z all inclusive w Egipcie od 2008 zł

Wyloty do Marsa Alam z Katowic, Poznania i Wrocławia. Aurora Bay Resort znajduje się blisko plaży, ok. 45 km od lotniska. Oferuje 2 baseny, salę fitness/siłownię, piłkę nożną, siatkówkę plażową, aerobik, tenis stołowy i snorkeling.

Egipt: 5* Novotel Marsa Alam Resort z all inclusive od 1556 zł

Wyloty do Afryki z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel zlokalizowany jest dogodnie, tuż przy plaży. Bezpłatnie skorzystacie z siatkówki, aqua aerobiku, centrum fitness i basenu.

Wypoczynek w Egipcie w 4* hotelu z all inclusive za 1471 zł

Wyloty do Marsa Alam z Warszawy i Katowic. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie zimowy relaks nad skąpanym w słońcu Morzu Czerwonym.

Urlop nad Morzem Czerwonym: 5* Albatros Sea World Marsa Alam z all inclusive od 1709 zł

Wyloty do Afryki z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży. W cenie pobytu korzystanie m.in. z 4 basenów, parku wodnego, sali fitness/siłowni, tenisa stołowego.

1 2 3 4 5 6 28

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)