push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #marsaalam

Wakacje w Egipcie: 5* Albatros Sea World Marsa Alam z all inclusive od 1668 zł

Wyloty do Marsa Alam z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Zakwaterowanie w luksusowym hotelu znanej sieci, znajdującym się tuż przy plaży. Oferuje dużo atrakcji, które uatrakcyjnią wypoczynek nad Morzem Czerwonym.

Wakacje w Egipcie: Znakomity Fantazia Resort z all inclusive od 1268 zł

Wyloty do Marsa Alam z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży, zyskał uznanie wielu wczasowiczów, którzy chwalą sobie położenie i wysoki standard usług.

Egipt na bogato: znakomity 5* Three Corners Fayrouz Plaza Resort z all inclusive od 1292 zł

Wyloty do Marsa Alam z Katowic i Warszawy. Ten 5* hotel, położony bezpośrednio przy plaży, oferuje podgrzewany basen ze słonecznym tarasem, ogród oraz restauracje.

Egipt: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive przy plaży od 999 zł

Wyloty do Marsa Alam z Poznania, Warszawy, Wrocławia i Katowic. The Three Corners Sea Beach znajduje się bezpośrednio nad morzem. Poznawanie bogatego podwodnego świata ułatwi pomost.

Egipt: 14-dniowy wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive od 1580 zł

Wyloty do Marsa Alam z Katowic i Gdańska. Wadi Lahmy Azur położony jest bezpośrednio przy plaży. Kierunek jest idealny dla osób, które pragną poznawać piękny podwodny świat.

Egipt: Znakomity 5* Albatros Sea World Marsa Alam z all inclusive od 1386 zł

Wyloty nad Morze Czerwone z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel został oddany do użytku w 2018 roku, należy do sieci Pickalbatros. Do dyspozycji są 4 baseny, zjeżdżalnie, sala fitness/siłownia i mnóstwo innych atrakcji.

Egipt (Marsa Alam): 5* Royal Tulip Beach Resort z all inclusive za 1099 zł

Wyloty z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży z ok. 700 metrowym pomostem do nurkowania.

Egipt (Marsa Alam): Bardzo dobre 4* i 5* hotele z all inclusive od 849 zł!

Wyloty do Afryki z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Wybraliśmy dla was 4 obiekty, które powinny spełnić urlopowe wymagania. Zarezerwujcie jeden i cieszcie się wypoczynkiem nad Morzem Czerwonym.

1 2 3 4 5 6 22

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)