push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #marsaalam

Wakacje w Egipcie: 5* Concorde Moreen Beach Resort & Spa z all inclusive od 2217 zł

Wyloty do Marsa Alam z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel usytuowany jest bezpośrednio przy plaży. Posiada m.in. 2 baseny oraz salę fitness/siłownię.

Wakacyjny luksus w Egipcie: 5* Pickalbatros The Palace Port Ghalib z all inclusive za 2396 zł

Wylot do Marsa Alam z Poznania. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży. Na miejscu skorzystacie z komfortowego zakwaterowania, smacznej kuchni, wielu udogodnień i wysokiego standardu usług.

Wakacje w Egipcie: Znakomity 4* Solymar Reef Marsa z all inclusive od 1965 zł

Wyloty do Marsa Alam z Poznania i Katowic. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży. W cenie pobytu sala fitness/siłownia, aerobik, aqua fitness, piłka plażowa, siatkówka plażowa, tenis stołowy i snorkeling.

Egipt last minute: Znakomity 5* Jaz Grand Marsa z all inclusive od 2287 zł

Wyloty do Afryki z Gdańska, Katowic i Warszawy. Hotel znanej sieci zlokalizowany jest na rozległym, zadbanym terenie. Na miejscu skorzystacie z tenisa ziemnego, tenisa stołowego, rzutek, piłki nożnej, siatkówki plażowej, aerobiku, siłowni i lekkich animacji.

Egipt: Znakomity 5* Pickalbatros The Palace Port Ghalib z all inclusive od 2296 zł

Wyloty do Marsa Alam z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy plaży. Oferuje baseny, zajęcia sportowe, wieczory tematyczne, przedstawienia, lekki program animacyjny i dużo udogodnień dla dzieci.

Dwa tygodnie w Egipcie: Znakomity Solymar Reef Marsa z all inclusive za 2384 zł

Wylot do Marsa Alam z Poznania. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży. W cenie pobytu sala fitness/siłownia, aerobik, aqua fitness, piłka plażowa, siatkówka plażowa, tenis stołowy i snorkeling.

Długi wypoczynek nad Morzem Czerwonym: 14 dni z all inclusive w Egipcie od 1881 zł

Wyloty do Marsa Alam z Poznania, Gdańska i Katowic. Elphistone Resort położony jest bezpośrednio przy plaży. Dla gości udostępniono 4 baseny, salę fitness/siłownię, kort tenisowy i liczne udogodnienia dla dzieci.

Egipt: Luksusowy 5* Pickalbatros Oasis Port Ghalib z all inclusive od 2292 zł

Wyloty do Marsa Alam z Gdańska i Warszawy. Ten znakomicie oceniany hotel oferuje wiele udogodnień, oto wybrane z nich: 4 baseny, aerobik, rzutki, boccia, sala fitness/siłownia, zajęcia sportowe, animacje dla dorosłych, wieczory tematyczne, przedstawienia i muzyka na żywo.

1 2 3 4 5 6 32

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)