push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #marsaalam

Urlop w upalnym Egipcie: 5* Novotel Marsa Alam z all inclusive za 1299 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Obiekt posiada wiele udogodnień, na uwagę zasługuje długi pomost, z którego łatwo będzie eksplorować wspaniały podwodny świat Morza Czerwonego.

Znakomity 5* Albatros Sea World Resort Marsa Alam z all inclusive za 1387 zł

Wyloty do Egiptu z Warszawy i Katowic. Zaplanujcie urlop last minute i wypocznijcie korzystając z ciepła i bezchmurnego nieba. Zakwaterowanie w hotelu, który zbiera mnóstwo pozytywnych opinii.

Egipt (Marsa Alam): 4 i 5* hotele z all inclusive przy plaży od 1199 zł

Wylot z Warszawy. Wybierzcie jeden z obiektów i cieszcie się słonecznym urlopem w regionie, który znany jest z bogatego podwodnego świata.

Raj dla wielbicieli podwodnego świata: Marsa Alam, 5* hotel z all inclusive od 1249 zł

Wyloty do Egiptu z Poznania, Katowic i Wrocławia. Jeśli chcecie zobaczyć piękną rafę koralową z tysiącami kolorowych rybek, a na deser żółwia i ważącą do 400 kg krowę morską, to zapraszamy do skorzystania z oferty.

Egipt: 5* Novotel Marsa Alam z all inclusive przy plaży za 1399 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Na terenie hotelu skorzystacie z 3 basenów, siatkówki plażowej, aerobiku, rzutek, animacji. Obiekt znanej sieci posiada pomost, dzięki któremu łatwo będzie wam eksplorować bogaty świat podwodny.

Egipt: Świetny 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1477 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w nowoczesnym obiekcie, oddanym do użytku w 2018 roku. Czeka na was wysoka jakość usług w pobliżu rafy koralowej, która zachwyci amatorów podwodnego świata.

Lećcie zobaczyć krowę morską i żółwia. Marsa Alam, 4* hotel z all inclusive za 1399 zł

Wylot do Egiptu z Wrocławia. Skorzystajcie z okazji last minute i wybierzcie się nad gorące Morze Czerwone. Wygoda all inclusive i możliwość podglądania wspaniałego podwodnego życia zapadnie wam na długo w pamięci.

Urlop nad Morzem Czerwonym: 5* Novotel Marsa Alam z all inclusive za 1564 zł

Wyloty do Egiptu z Katowic i Warszawy. Atutem tego nowoczesnego i luksusowego hotelu jest położenie bezpośrednio przy plaży z pomostem, który ułatwi eksplorację podwodnego świata.

1 2 3 4 5 6 14

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)