push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #allinclusive

Madera: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1929 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy i Katowic. Obiekt położony jest ok. 5 km od centrum Funchal. Oferuje komfortowe zakwaterowanie kilka kroków od Oceanu Atlantyckiego.

All inclusive na wyspie z księżycowymi krajobrazami. Lanzarote od 1699 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu położonym ok. 400 m od plaży. Oferuje basen, wielofunkcyjne boisko sportowe, kort tenisowy i atrakcje dla najmłodszych.

Dominikana last minute: 4* hotel z all inclusive od 3830 zł

Wyloty na Karaiby z dwóch polskich miast. Skorzystajcie z oferty i wypocznijcie w egzotycznym kraju, pod palmą, kilka kroków od pięknej plaży.

Wypoczynek z all inclusive na Fuerteventurze za 1406 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Katowic. Club Caleta Dorada zapewnia animacje dla dzieci i dorosłych, małe boisko do piłki nożnej, basen i grę w squasha.

Morze Czerwone (Hurghada): Hotel z all inclusive za 599 zł!

Wyloty do Egiptu z Warszawy, Katowic i Poznania. Bardzo niska cena za wypoczynek last minute w gorącym i słonecznym kraju.

Egipt last minute: 5* hotel z all inclusive i parkiem wodnym za 1299 zł

Wyloty do Hurghady z Warszawy i Katowic. Royal Lagoons Aqua oferuje 3 baseny ze zjeżdżalniami wodnymi, kort tenisowy, tenis stołowy, piłkę nożną, siatkówkę plażową, siłownię i animacje.

Egzotyczny urlop w Afryce: Kenia, 3* hotel z all inclusive od 2302 zł!

Wylot do Mombasy z Warszawy i Katowic. Turtle Bay położony jest bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży. Na jego terenie skorzystacie z restauracji głównej, pizzerii, restauracji a’la carte, 3 barów i 2 basenów.

Riwiera Turecka: 4* hotel z all inclusive od 799 zł!

Wyloty do Antalyi z Katowic i Poznania. Kleopatra Atlas położony jest w centrum Alanyi, ok. 100 m od plaży. Oferuje komfortowe zakwaterowanie blisko wielu atrakcji turystycznych.

1 2 3 4 5 6 785

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)