push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #lanzarote

Wylot w październiku: Lanzarote, 3* hotel z wyżywieniem za 1899 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Katowic. VIK Coral Beach położony jest przy promenadzie, ok. 5 km od centrum Playa Blanca. Na miejscu skorzystacie z basenu oraz animacji dla dzieci i dorosłych.

All inclusive na Lanzarote: wczasy w 4* Beatriz Costa & Spa od 2585 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Hotel, w którym spędziecie tydzień, mieści się w regionie Teguise i oferuje profesjonalną obsługę, duży kompleks basenowy oraz udogodnienia dla dzieci.

Majówka na Wyspach Kanaryjskich: Tygodniowy wypoczynek na Lanzarote za 1270 zł

Wylot do Hiszpanii z Wrocławia. Cena 1270 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Lanzarote last minute: Bardzo dobry 4* VIK San Antonio z wyżywieniem za 1999 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Wrocławia. Hotel położony dogodnie, tuż przy plaży. Dla gości udostępniono 2 baseny, brodzik dla dzieci, tenis stołowy, saunę, siłownię, rzutki, łucznictwo i siatkówkę plażową.

Lanzarote first minute (majówka): 4* hotel z all inclusive za 2491 zł

Wylot do Hiszpanii z Wrocławia. Cena 2491 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Lanzarote last minute: Wypoczynek w 3* hotelu z all inclusive za 2326 zł

Wylot do Hiszpanii z Wrocławia. Cena 2326 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 32

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)