push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #lanzarote

Urlop na Lanzarote: 4* Beatriz Costa Spa z all inclusive od 2180 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Zakwaterowanie w jednym z większych obiektów w regionie Teguise. Możecie liczyć na komfortowe warunki i wiele udogodnień, m.in. korty tenisowe, minigolf, łucznictwo i siłownię.

Nowa trasa na Lanzarote z Polski i podróż na Sylwestra za 1685 zł (loty i noclegi ze śniadaniami przy plaży)

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Wrocławia. Cena 1685 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop na Lanzarote w 4* Beatriz Costa Spa z wyżywieniem od 1695 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w dużym hotelu, jednym z największych w regionie Teguise. Oferuje basen odkryty, basen kryty, siłownię, korty tenisowe, minigolf i łucznictwo.

Wypocznijcie na Kanarach: Lanzarote, 3* hotel z wyżywieniem za 1599 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy i Katowic. Aparthotel Costa Mar znajduje się ok. 4 km od centrum Puerto del Carmen, kilka chwil spacerem od łagodnie opadającej, piaszczystej plaży.

Urlop na Wyspach Kanaryjskich: Lanzarote, 3* hotel z wyżywieniem za 1566 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy i Katowic. Aparthotel Costa Mar położony jest ok. 100 m od plaży, ok. 4 km od centrum Puerto del Carmen. Na terenie obiektu znajdują się 2 baseny i plac zabaw, skorzystacie z międzynarodowych animacji.

Jesień na Wyspach Kanaryjskich: Lanzarote, 4* hotel z all inclusive za 1766 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 1766 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop na Wyspach Kanaryjskich: Lanzarote, znakomity 4* hotel z all inclusive za 1599 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Aequora Lanzarote Suites dysponuje m.in. 5 basenami, wodnym placem zabaw, 2 boiskami wielofunkcyjnymi, łucznictwem, bilardem i rzutkami.

Wyspy Kanaryjskie: 4* Riu Paraiso Lanzarote Resort z all inclusive za 1983 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Obiekt znajduje się przy nadmorskiej promenadzie, kilka kroków od piaszczystej plaży Playa de los Pocillos. W cenie wiele atrakcji, m.in. program RiuFIT: step, aqua aerobik, stretching.

1 2 3 4 5 6 23

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)