push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #lanzarote

Urlop na Wyspach Kanaryjskich: Lanzarote, znakomity 4* hotel z all inclusive za 1599 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Aequora Lanzarote Suites dysponuje m.in. 5 basenami, wodnym placem zabaw, 2 boiskami wielofunkcyjnymi, łucznictwem, bilardem i rzutkami.

Wyspy Kanaryjskie: 4* Riu Paraiso Lanzarote Resort z all inclusive za 1983 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Obiekt znajduje się przy nadmorskiej promenadzie, kilka kroków od piaszczystej plaży Playa de los Pocillos. W cenie wiele atrakcji, m.in. program RiuFIT: step, aqua aerobik, stretching.

Wyspy Kanaryjskie: Tygodniowy urlop na Lanzarote w 3* hotelu blisko oceanu za 711 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 711 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wyspy Kanaryjskie: Tygodniowy urlop na Lanzarote w 3* hotelu blisko oceanu za 575 zł!

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 575 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek na Lanzarote w 4* hotelu z all inclusive od 1538 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Na terenie Bungalows HL Club Playa Blanca skorzystacie m.in. z dwóch basenów, jacuzzi, łucznictwa, tenisa ziemnego i tenisa stołowego.

Urlop na Lanzarote w 4* hotelu z all inclusive od 1588 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Na terenie Bungalows HL Club Playa Blanca skorzystacie m.in. z łucznictwa, tenisa ziemnego i tenisa stołowego.

Wypoczynek na Lanzarote w 4* hotelu z all inclusive od 1483 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy, dostępne są trzy terminy na styczeń. Na terenie Bungalows HL Club Playa Blanca skorzystacie m.in. z łucznictwa, tenisa stołowego i tenisa ziemnego.

Wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich. Loty na Lanzarote + noclegi na łódce od 826 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena od 826 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 22

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)