push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #sharmelsheikh

Egipt last minute: Aurora Oriental Resort z all inclusive przy plaży za 1399 zł

Wylot do Sharm el Sheikh z Warszawy. Doskwiera wam zima? Niskie temperatury i brak słońca mogą źle wpływać na samopoczucie. Dlatego proponujemy lekarstwo, czyli beztroski urlop nad ciepłym Morzem Czerwonym :)

Egipt last minute: 4* hotel z all inclusive i parkiem wodnym za 1473 zł

Wylot do Sharm el Sheikh z Warszawy. Na terenie Parrotel Aqua Park skorzystacie z basenów, zjeżdżalni wodnych, kortów tenisowych, rzutek, tenisa stołowego, koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, aerobiku, siłowni, animacji i jazcuzzi.

Okazja: Loty do Egiptu + 7 noclegów za 376 zł!

Wylot do Egiptu z Warszawy (Modlin). Cena 376 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egipt w świetnej cenie: 5* hotel z all inclusive od 1024 zł!

Wyloty z Berlina. Cena od 1024 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egipt: 5* Regency Plaza Aqua Park & Spa z all inclusive od 1496 zł

Wyloty do Sharm El Sheikh z Katowic i Warszawy. Skorzystajcie z propozycji i wybierzcie się zimową porą nad skąpane w słońcu Morze Czerwone. Zakwaterowanie w hotelu położonym bezpośrednio przy plaży.

All inclusive w Egipcie za jedyne 765 zł! Dużo terminów

Wyloty z Berlina. Cena 765 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egipt (Sharm el Sheikh): 4* hotel z all inclusive przy plaży za 1297 zł

Wylot z Warszawy. Red Sea Sharm Plaza to komfortowy obiekt z bardzo dobrą lokalizacją, kilka kroków będzie was dzielić od Morza Czerwonego. Obiekt oferuje basen, siatkówkę plażową, tenis stołowy, squash, siłownię, centrum fitness i saunę.

Egipt last minute: 5* hotel z all inclusive od 1421 zł

Wyloty do Sharm el Sheikh z Katowic i Warszawy. Aurora Oriental Resort oferuje 3 baseny, dyskotekę, strefę spa i udogodnienia dla najmłodszych wczasowiczów.

1 2 3 4 5 6 16

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)