push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #hurghada

Na wakacje nad Morze Czerwone: Egipt, 4* hotel z all inclusive od 1752 zł

Wyloty do Hurghady z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Obiekt znajduje się tuż przy plaży, ok. 7 km od centrum miasta. Na miejscu skorzystacie m.in. z dwóch basenów, siłowni i sali fitness.

Egipt: Znakomity hotel Jungle Aqua Park z all inclusive od 1589 zł

Wyloty do Hurghady z Berlina na 7/11/14 dni. Największymi atutami obiektu są ogromny aquapark z 35 zjeżdżalniami i kompleks kilkunastu basenów. Do tego komfortowe, przestronne pokoje i smaczna kuchnia w 6 restauracjach.

Wakacje w Egipcie w 5* hotelu z all inclusive przy plaży za 1731 zł

Wylot do Hurghady z Katowic. Obiekt zlokalizowany jest w strefie turystycznej Makadi Bay. Na miejscu skorzystacie z siatkówki plażowej, kortów tenisowych czy sali fitness.

Egipt: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1199 zł. Bardzo dużo terminów

Wyloty do Hurghady z Berlina na 7/11/14 dni. Wypocznijcie w fajnym obiekcie położonym tuż nad morzem. Na miejscu skorzystacie z basenów, zjeżdżalni, siłowni, kortów tenisowych, squasha i wielu innych udogodnień.

Tanie przeloty first minute do Egiptu od 395 zł

Wyloty do Hurghady z Berlina linią easyJet. Wybierzcie się jesienią lub zimą nad Morze Czerwone, aby złapać trochę promieni słonecznych i ciepła. Dostępnych jest sporo terminów od listopada do marca z biletami do 450 zł.

14-dniowe wakacje nad Morzem Czerwonym: Egipt, 4* hotel z all inclusive za 2345 zł

Wylot do Hurghady z Poznania. Największym atutem obiektu jest położenie tuż przy plaży. Na gości czeka wiele atrakcji, m.in. dwa baseny, sala fitness i boisko do siatkówki.

Egipt w wakacje: Znakomity Jungle Aqua Park z all inclusive od 1669 zł

Wyloty do Hurghady z Berlina. Na terenie hotelu znajdziecie ogromny park wodny z 35 zjeżdżalniami i kompleks 14 basenów! Obiekt ma świetne recenzje od dotychczasowych podróżnych.

Egipt: Beztroskie wakacje w świetnym hotelu z all inclusive i parkiem wodnym za 1937 zł

Wylot do Hurghady z Poznania. Atutem Albatros Aqua Park są atrakcje dla osób w każdym wieku – baseny, zjeżdżalnie, ­aquapark oraz miniklub dla dzieci. Czeka na was bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne.

1 2 3 4 5 6 23

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)