push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #hurghada

Idealny hotel na beztroski urlop: 4* Aqua Vista Resort Hurghada z all inclusive za 1294 zł

Wylot do Egiptu z Poznania. Pobyt w znakomicie ocenianym hotelu położonym w ogrodzie, otoczonym basenami ze zjeżdżalniami i wysokimi palmami.

Egipt: Znakomicie oceniany 4* Arabella Azur z all inclusive od 1262 zł

Wyloty do Hurghady z Poznania i Katowic. Wybudowany w pięknym, lokalnym stylu, zlokalizowany jest tuż przy malowniczej zatoce. W cenie pobytu squash, sala fitness/siłownia, tenis stołowy, tenis ziemny i siatkówka.

Egipt: Rewelacyjny 5* Dana Beach Resort z all inclusive za 1682 zł

Wyloty do Hurghady z Poznania. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży, ok. 15 km od centrum miasta. Na miejscu czekają 4 baseny, zjeżdżalnie, sala fitness/siłownia, minigolf, rowery wodne i wiele innych udogodnień.

Egipt w promocji: Hotele z all inclusive od 793 zł (4 do wyboru)!

Wyloty do Hurghady z Gdańska, Poznania i Warszawy. Wybierzcie jeden z obiektów i już za kilkanaście godzin korzystać będziecie z kąpieli morskich i słonecznych nad ciepłym akwenem.

Egipt: 5* Jaz Makadi Aquaviva z all inclusive i ogromnym aquaparkiem od 1697 zł

Wyloty do Hurghady z Poznania i Warszawy. Skorzystajcie z oferty i wyruszcie w niezapomnianą podróż nad Morze Czerwone. Proponowany przez nas obiekt dostarczy wam wielu wrażeń, na jego terenie jest 50 zjeżdżalni!

Egipt: Luksusowy 5* Jaz Aquamarine z all inclusive od 1563 zł

Wyloty do Hurghady z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Zakwaterowanie w znakomicie ocenianym hotelu znajdującym się bezpośrednio przy plaży.

Egipt: 4* Jungle Aqua Park z all inclusive od 1425 zł. Test gratis

Wyloty do Hurghady z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Na miejscu czeka na was mnóstwo basenów ze zjeżdżalniami, 6 restauracji tematycznych, 9 barów i wiele innych udogodnień.

Egipt last minute: 4* i 5* hotele z all inclusive od 1132 zł!

Wyloty do Hurghady z Katowic i Poznania. Wybierzcie jeden z obiektów i już niedługo wypoczniecie na wybrzeżu Morza Czerwonego, nie przepłacając.

1 2 3 4 5 6 36

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)