push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #hurghada

Długi urlop w Egipcie: 14 dni w znakomicie ocenianym 4* Mercure z all inclusive za 2845 zł

Wylot do Hurghady z Warszawy. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży, w spokojnej okolicy, ok. 12 km od centrum miasta. Oferuje basen, siłownię, siatkówkę plażową, piłkę nożną, minigolfa, tenis stołowy, przedstawienia i muzykę na żywo.

Egipt last minute: Hotel z all inclusive za 1739 zł

Wylot do Hurghady z Warszawy. Lemon & Soul Makadi Garden oferuje 9 restauracji, 4 bary, podgrzewany basen, siatkówkę plażową, rzutki, bilard i animacje.

Egipt last minute: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1619 zł

Wylot do Hurghady z Gdańska, powrót do Warszawy. Sunny Days Resort Spa & Aqua Park oferuje bez dodatkowych opłat tenis stołowy, rzutki, siatkówkę plażową, squash, aerobik, siłownię i małe boisko do piłki nożnej.

Urlop nad Morzem Czerwonym: 14 dni z all inclusive w Egipcie od 2545 zł

Wyloty do Hurghady z Gdańska, Katowic, Warszawy i Wrocławia. Sun & Sea położony jest ok. 1 km od centrum miasta. Oferuje basen odkryty, basen kryty i 3 zjeżdżalnie wodne.

Szczyt sezonu wakacyjnego w Egipcie: Bardzo dobry 5* hotel z all inclusive od 2915 zł

Wyloty do Hurghady z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Gravity Sahl Hasheesh położony jest przy ładnej, prywatnej plaży. Oferuje restaurację główną, 3 restauracje a'la carte, kilka barów, siłownię, rzutki, siatkówkę i tenis stołowy.

Wypoczynek w Egipcie: 11 dni w 4* Aladdin Beach Resort z all inclusive od 2721 zł

Wyloty do Hurghady z Katowic i Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży. Oferuje komfortowe pokoje, bogatą ofertę rozrywkową, siłownię, piłkę nożną, siatkówkę plażową i korty tenisowe.

Egipt: 11-dniowy wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive przy plaży od 2367 zł

Wyloty do Hurghady z Katowic i Warszawy. Minamark Beach Resort położony jest w samym centrum, będzie stanowić dobrą bazę wypadową do miejskich atrakcji.

Egipt last second: Znakomity 4* Alf Leila Wa Leila z all inclusive za 1828 zł

Wylot do Hurghady z Rzeszowa. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych hoteli na egipskim wybrzeżu Morza Czerwonego. Oferuje wysoki standard usług, doceniony przez wczasowiczów zyskując wiele pozytywnych opinii.

1 2 3 4 5 6 58

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)