push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #hurghada

Egipt: 5* hotel z all inclusive przy plaży i parkiem wodnym od 1383 zł

Wyloty w listopadzie i grudniu z Wrocławia, Poznania, Katowic i Gdańska na tydzień. Hawaii Caesar Palace Hotel & Aqua Park to resort, który dysponuje 430 pokojami o wysokim standardzie. Na jego terenie znajduje się park wodny.

Egipt last minute: 4* hotel z all inclusive za 1335 zł

Wylot 5 września z Poznania do Hurghady na tydzień. Hotel położony jest tuż przy plaży, posiada dobre opinie. Wypoczniesz tak jak należy, bez portfela, bo z wygodnym all inclusive.

Lato w Egipcie: 4* hotel z all inclusive za 1467 zł

Wylot 29 sierpnia z Poznania na 7 dni. Naturalne piękno, urocze plaże i niezwykły podwodny świat Safagi sprawia, że Sol Y Mar Paradise Beach, jest idealnym miejscem na wypoczynek i niezapomniane wakacje.

Loty czarterowe do Egiptu za 399 zł

Wylot 25 sierpnia z Warszawy do Hurghady. Wybierz się nad gorące Morze Czerwone korzystając ze świeżej obniżki ceny (100 zł). Pożegnaj wakacje w popularnym kurorcie.

Egipt last minute: 15-dniowy urlop w 5* hotelu z all inclusive od 2165 zł

Wyloty 22 sierpnia z Warszawy, Poznania, Katowic i Gdańska do Hurghady. Tętniący życiem obiekt zapewni dużo frajdy amatorom wodnych atrakcji. Znajduje się blisko pięknych raf koralowych w Zatoce Makadi.

Warto skorzystać: Letnie 12 dni w Egipcie w hotelu z all inclusive za 1115 zł!

Wylot do Hurghady z Warszawy 25 sierpnia. Cena 1115 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Lato: 14-dniowy wypoczynek z all inclusive w Egipcie od 1766 zł

Wyloty 22 sierpnia z Warszawy, Poznania, Wrocławia, Katowic i Gdańska do Hurghady. Na terenie hotelu znajdują się restauracje, bary oraz dwa baseny.

16-dniowy urlop w 5* hotelu z all inclusive w Egipcie za 2283 zł

Wylot 20 sierpnia z Katowic do Hurghady. Na terenie obiektu znajdują się dwie restauracje, pięć barów, trzy baseny i mały park wodny z pięcioma zjeżdżalniami.

1 2 3 4 5 6 14

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)