push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #hurghada

Egipt last minute: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1451 zł

Wyloty do Hurghady z Warszawy i Katowic. Minamark Beach Resort znajduje się w centrum miasta, jest idealnym miejscem dla osób szukających i wypoczynku, i turystycznych atrakcji.

All inclusive w Egipcie: wczasy w znakomitym 5* Pharaoh Azur Resort od 1858 zł

Wyloty do Egiptu z Warszawy, Poznania, Gdańska i Katowic. Hotel położony jest w plażowej dzielnicy, ok. 18 km od centrum Hurghady. Na gości czeka strefa spa, atrakcje sportowe oraz oferta rekreacyjna.

Egipt last minute: Wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive przy plaży od 1611 zł

Wyloty do Hurghady z Poznania i Warszawy. Shams Safaga położony jest bezpośrednio nad brzegiem morza. Oferuje 2 baseny, salę fitness/siłownię, minigolfa, grę w squasha i piłkę plażową.

Urlop nad Morzem Czerwonym: Egipt, 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1349 zł

Wyloty do Hurghady z Warszawy, Poznania i Katowic. Shams Safaga położony jest w spokojnej okolicy, będzie idealnym miejscem dla osób szukających wytchnienia od codzienności.

Egipt: Znakomity 5* Jaz Aquamarine z all inclusive przy plaży od 1774 zł

Wyloty do Hurghady z Poznania (powrót do Gdańska) i Warszawy. Hotel posiada wiele udogodnień: 6 restauracji, bary, duży park wodny, korty tenisowe, tenis stołowy, rzutki, siłownię i animacje.

Egipt: 5* Caves Beach Resort z all inclusive i wyjątkową architekturą od 1491 zł

Wylot do Hurghady z Poznania. Konstrukcja hotelu z zewnątrz i wewnątrz przypomina obiekt wykuty w skale. Czeka na was wiele udogodnień, m.in. bilard, aerobik, siatkówka plażowa, tenis stołowy, siłownia i animacje.

Egipt last minute: Znakomicie oceniany 5* hotel z all inclusive i parkiem wodnym za 1962 zł

Wylot do Hurghady z Katowic. Obiekt położony jest bezpośrednio przy plaży, w pobliżu są bardzo dobre warunki dla wielbicieli podwodnego świata. Skorzystacie z licznych basenów ze zjeżdżalniami, restauracji, barów i wielu innych udogodnień.

Wypoczynek w Egipcie: Znakomity 5* Titanic Royal z all inclusive za 1281 zł

Wyloty do Hurghady z Berlina. Cena 1281 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 41

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)