Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Londyn, Lizbona i Azory (wyspa Terceira) za 347 zł! Loty z Polski

Świetna cena za wiele atrakcyjnych kierunków. Terminy możesz dowolnie modyfikować, ale licz się ze zmianą kwoty.

Lot z Katowic do Londynu (Luton) za 89 zł rezerwujesz tutaj (KLIK), lot z Londynu (Luton) do Lizbony za 48 zł rezerwujesz tutaj (KLIK), lot z Lizbony na Azory i z powrotem za 87 zł rezerwujesz tutaj (KLIK), loty z Lizbony do Londynu (Stansted) i dalej do Katowic za 123 zł rezerwujesz tutaj (KLIK).

Najtańszych noclegów szukaj tutaj (KLIK).

Uwaga: w drodze "tam" możesz mieć w Anglii tylko przesiadkę i tego samego dnia polecieć do Lizbony, w troszkę wyższej cenie.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Azory, Lizbona z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę