push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #alghero

Wakacje na Sardynii: Tygodniowy wypoczynek ze śniadaniami za 1439 zł

Wyloty do Włoch z Katowic. Cena 1439 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Szczyt sezonu wakacyjnego na Sardynii: Tydzień ze śniadaniami za 1099 zł

Wylot do Włoch z Katowic. Cena 1099 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Piękna Sardynia w świetnej cenie: Tygodniowy pobyt ze śniadaniami za 519 zł!

Wyloty do Alghero z Katowic. Cena 519 zł za osobę przy trzech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty do Włoch w promocji: Bilety na maj i czerwiec do 6 miast od 94 zł

Wyloty do Alghero, Bari, Bolonii, Neapolu, Katanii i Bergamo z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Wizz Air udostępnił 250 tysięcy biletów na loty do słonecznej Italii z terminami do końca czerwca. Promocja ważna tylko dziś.

Wycieczka na Sardynię za 346 zł. W cenie loty + 3 noclegi

Wylot do Włoch z Katowic na pokładzie samolotu Ryanair. Cena 346 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Ferie zimowe na Sardynii za 413 zł. W cenie loty + 3 noclegi w 4* hotelu

Wylot do Alghero z Katowic na pokładzie samolotu Ryanair. Cena 413 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie w 4* hotelu. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podróż z weekendem na Sardynię: Loty + noclegi w 4* hotelu za 353 zł

Wyloty do Włoch z Katowic. Cena 353 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty na Sardynię za 46 zł!

Wyloty do Alghero z Katowic linią lotniczą Ryanair. Świeża obniżka ceny za loty na piękną włoską wyspę. Skorzystajcie i zacznijcie już od dzisiaj planowanie wycieczki.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)