push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #wyspyzielonegoprzyladka

Wyspy Zielonego Przylądka z all inclusive w 4* hotelu przy ładnej plaży za 2699 zł

Wylot na wyspę Sal z Warszawy. Hotel sieci Oasis Atlantico położony jest w pierwszej linii brzegowej, tuż nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego. Zakwaterowanie w dobrze wyposażonym bungalowie.

Wyspy Zielonego Przylądka i Dania w jednej podróży za 406 zł (loty)

Wyloty do Afryki z Gdańska. Skorzystaj z okazji i zaplanuj podróż na piękny archipelag wysp położonych na Oceanie Atlantyckim. Dodatkowo zwiedzisz stolicę Danii.

Wyspy Zielonego Przylądka z all inclusive w 4* hotelu przy pięknej plaży za 2599 zł

Wylot na wyspę Sal z Warszawy w październiku. Hotel sieci Oasis Atlantico, położony w pierwszej linii brzegowej, tuż nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego. Zakwaterowanie w komfortowym bungalowie.

Wyspy Zielonego Przylądka na dwa tygodnie w 4* hotelu ze śniadaniami za 2504 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy w październiku. Cena 2504 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Afryka luksusowo: Wyspy Zielonego Przylądka, 5* hotel z all inclusive od 3189 zł

Wyloty na wyspę Sal z Warszawy na tydzień. Dostępnych jest sporo terminów od września do grudnia. Na terenie obiektu Sol Dunas znajdują się trzy baseny zewnętrzne, miniaquapark z atrakcjami oraz kilka barów.

Wyspy Zielonego Przylądka z soft all inclusive w 4* hotelu za 2799 zł

Wylot 7 września z Warszawy na 7 dni. Obiekt położony jest w spokojnej okolicy i jest dobrym miejscem na rodzinny wypoczynek. Wybierz tę propozycję i leć do Afryki korzystając z wygody all inclusive.

Lato: Wyspy Zielonego Przylądka z soft all inclusive w 4* hotelu za 3314 zł

Wylot 31 sierpnia z Warszawy na 7 dni. Murdeira Village resort położony jest w spokojnej okolicy i jest dobrym miejscem na beztroski rodzinny wypoczynek. Urządzony z prostotą i zadbany zapewnia wszystkie niezbędne wygody do relaksującego pobytu z dala od turystycznego zgiełku.

Wyspy Zielonego Przylądka: 5* hotel z all inclusive za 3249 zł

Wylot 8 września z Warszawy na wyspę Sal na tydzień. Na terenie hotelu Sol Dunas znajdują się trzy baseny zewnętrzne, miniaquapark z atrakcjami oraz kilka barów.

1 2 3 4 5 6 32

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)