push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #wyspyzielonegoprzyladka

Wyspy Zielonego Przylądka: Znakomity 5* hotel Riu z all inclusive od 2899 zł

Wyloty na Sal z Katowic i Warszawy. Riu Funana położony jest blisko plaży, ok. 1,5 km od centrum Santa Maria. Na terenie hotelu skorzystacie z basenów, aerobiku, łaźni parowej, siłowni i sportów wodnych.

Wyspa Sal: Luksusowy 5* Riu Palace Santa Maria z all inclusive od 3379 zł

Wyloty na Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy i Katowic. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy szerokiej, piaszczystej plaży. Oferuje 6 basenów, siłownię i strefę spa.

Wyspy Zielonego Przylądka: 5* Riu Funana z all inclusive od 3169 zł

Wyloty na Sal z Katowic i Warszawy. Zakwaterowanie w znakomicie ocenianym hotelu znanej sieci. Na jego terenie skorzystacie z 3 basenów, siłowni, łaźni parowej, aerobiku, snorkelingu i kajaków.

Wyspy Zielonego Przylądka: all inclusive w 5* Sol Dunas od 3177 zł

Wylot na Wyspy Zielonego Przylądka z Katowic i Warszawy. 5* Sol Dunas położony jest na południowo-wschodnim wybrzeżu Sal z pięknym widokiem na Ocean Atlantycki. W kompleksie znajduje się miniaquapark z atrakcjami oraz trzy baseny.

Wyspy Zielonego Przylądka: 5* Riu Funana z all inclusive za 3209 zł

Wyloty na Sal z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w znakomicie ocenianym hotelu znanej sieci. Oferuje dużo udogodnień, m.in.: 3 baseny, siłownię, łaźnię parową, siatkówkę plażową i sporty wodne.

Wyspy Zielonego Przylądka: 4* hotel z all inclusive nad samym oceanem za 2849 zł

Wylot na Sal z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte położony jest w pierwszej linii brzegowej, ok. 700 m od centrum Santa Maria. Na terenie obiektu skorzystacie m.in. z kortu tenisowego, tenisa stołowego, sali fitness/siłowni i 3 basenów.

Wyspy Zielonego Przylądka: 4* hotel z all inclusive przy pięknej plaży za 2999 zł

Wylot na Sal z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte położony jest w pierwszej linii brzegowej, ok. 700 m od centrum miejscowości Santa Maria. Na miejscu skorzystacie z 3 basenów, kortu tenisowego, tenisa stołowego i innych udogodnień.

Wyspy Zielonego Przylądka: 5* Riu z all inclusive od 3199 zł

Wyloty na Sal z Warszawy i Katowic. Hotel położony jest bezpośrednio przy szerokiej, piaszczystej plaży. Na miejscu skorzystacie z siłowni, 6 basenów i strefy spa.

1 2 3 4 5 6 42

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)