push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #sal

Sal: 4* hotel z all inclusive przy pięknej, szerokiej plaży od 3999 zł

Wylot na Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte udostępnił 3 baseny, 3 brodziki dla dzieci, kort tenisowy, tenis stołowy, centrum fitness, siatkówkę plażową, piłkę plażową, animacje, pokazy tańca i muzykę na żywo.

Wyspy Zielonego Przylądka: Sal, 4* hotel z all inclusive przy pięknej plaży za 3499 zł

Wylot z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte oferuje swoim gościom 3 baseny, brodziki dla najmłodszych, kort tenisowy, tenis stołowy, centrum fitness, aerobik, siatkówkę plażową i animacje.

Wyspa Sal last minute: 4* hotel z all inclusive przy pięknej plaży za 3199 zł

Wylot na Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte szczyci się idealnym położeniem, kilka kroków od Oceanu Atlantyckiego. Oferuje 3 baseny, 3 brodziki dla najmłodszych, kort tenisowy, tenis stołowy, centrum fitness i animacje.

Wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka: Sal, 4* hotel z all inclusive za 3799 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte położony jest w pierwszej linii brzegowej przy szerokiej, piaszczystej plaży. Na miejscu do dyspozycji są 3 baseny, kort tenisowy, tenis stołowy, centrum fitness, aerobik, siatkówka i piłka plażowa.

Wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka: Sal, 4* hotel z all inclusive za 3999 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte oferuje wiele udogodnień, oto wybrane z nich: 3 baseny, kort tenisowy, tenis stołowy, siatkówka plażowa, centrum fitness, aqua aerobik, animacje, pokazy tańca i muzyka na żywo.

Wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka: Sal, 4* hotel z all inclusive za 3549 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte położony jest bezpośrednio przy pięknej, szerokiej plaży obmywanej turkusowym oceanem. Oferuje 3 baseny, kort tenisowy, tenis stołowy, centrum fitness i animacje.

Wakacje na wyspie Sal: 5* hotel z all inclusive 24h za 3999 zł

Wylot na Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy. Oasis Atlantico Salinas Sea oferuje komfortowe pokoje, 3 restauracje serwujące dania kuchni międzynarodowej i lokalnej, 3 bary, basen oraz programy animacyjne dla dorosłych i dzieci.

Wakacje na Sal: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 3299 zł

Wylot na Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte położony jest kilka kroków od Oceanu Atlantyckiego, blisko centrum Santa Maria. Goście skorzystają z 3 basenów, kortu tenisowego, tenisa stołowego, centrum fitness, aerobiku, siatkówki plażowej i wielu udogodnień dla najmłodszych.

1 2 3 4 5 6 27

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)