push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #sal

Wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka: 14 dni w 4* hotelu z all inclusive przy plaży od 6339 zł

Wyloty na Sal z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte oferuje doskonałe położenie kilka kroków od szerokiej, piaszczystej plaży. Osobom aktywnym oferuje 3 baseny, tenis stołowy, kort tenisowy, centrum fitness, siatkówkę plażową, piłkę plażową i aqua aerobik.

Wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka: 14 dni w 4* hotelu z all inclusive od 6339 zł

Wyloty na Sal z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte położony jest bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży. Oferuje 3 baseny, 3 brodziki dla dzieci, tenis stołowy, kort tenisowy, siatkówkę plażową, aqua aerobik, animacje, wieczorny show i muzykę na żywo.

Wyspy Zielonego Przylądka: 4* hotel z all inclusive nad oceanem za 3449 zł

Wylot na Sal z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte to idealne miejsce dla plażowiczów. Największym atutem obiektu jest lokalizacja bezpośrednio nad Oceanem Atlantyckim przy pięknej, piaszczystej i szerokiej plaży.

Wyspy Zielonego Przylądka: 4* hotel z all inclusive przy pięknej plaży za 3599 zł

Wylot na Sal z Warszawy. Hotel Oasis Atlantico Belorizonte oferuje 3 baseny, 3 brodziki dla dzieci, centrum fitness, kort tenisowy, tenis stołowy, siatkówkę plażową, aqua aerobik, wieczorne show, muzykę na żywo i animacje.

Święta na Wyspach Zielonego Przylądka: 14-dniowy wypoczynek na Sal za 2412 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 2412 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop na Wyspach Zielonego Przylądka w hotelu z all inclusive za 2884 zł

Wylot na Sal z Pragi. Ciekawa oferta dla miłośników plażowania i spacerów brzegiem oceanu. Zakwaterowanie w komfortowym Murdeira Village Resort z wygodną opcją "wszystko w cenie".

Wyspy Zielonego Przylądka: 4* hotel z all inclusive przy pięknej plaży za 3849 zł

Wylot na Sal z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte oferuje swoim gościom 3 baseny, tenis stołowy, kort tenisowy, siatkówkę plażową, piłkę plażową, animacje, wieczorne show, pokazy tańca i muzykę na żywo.

Wyspa Sal: 4* hotel z all inclusive przy ślicznej, szerokiej plaży za 3999 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Oasis Atlantico Belorizonte oferuje 3 baseny, 3 brodziki dla dzieci, tenis stołowy, kort tenisowy, aerobik, siatkówkę plażową, animacje, pokazy tańca i muzykę na żywo.

1 2 3 4 5 6 28

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)