Lastminuter jest na Instagramie

Odwiedź Bahrajn: 4* hotel ze śniadaniami od 1699 zł

Wylot z Katowic. Hotel City Center w Manamie to komfortowy czterogwiazdkowy obiekt położony w centrum dzielnicy Seef, w pobliżu atrakcji handlowych i restauracji.

Bahrajn to miejsce, które zachwyca swoją wyjątkową kulturą oraz świadczy o nowoczesnej architekturze. W lutym można cieszyć się dobrą pogodą, idealną do zwiedzania i relaksu.

Opinie odwiedzających podkreślają wygodę zakwaterowania oraz bliskość do licznych atrakcji. Z hotelu łatwo dotrzeć do publicznych plaż, takich jak Karbabad Beach, gdzie można spędzić czas w słońcu. Dodatkowo, goście hotelu mogą korzystać z wyjątkowych restauracji oraz basenu na dachu z pięknym widokiem na miasto.

Cena 1699 zł za czterogwiazdkowy hotel w tak atrakcyjnej lokalizacji to niezaprzeczalna okazja. Dodatkowo, doskonałe wyposażenie pokoi, w tym bezpłatne WiFi oraz możliwość korzystania z siłowni, sprawiają, że ta oferta jest godna uwagi. Najtańsze oferty w lutym i marcu.



Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Nie ma to wpływu na cenę Twojej wycieczki. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Bahrajn z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 211 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę