push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Tanzanii! Obserwuj #tanzania

Wakacje na Zanzibarze: 4* Zanzibar Bay od 5257 zł

Wyloty do Tanzanii z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy oraz Wrocławia. Hotel położony przy plaży, na miejscu dostępny odkryty basen, strefa wellness, 2 restauracje oraz 3 bary.

Wakacje na Zanzibarze: 4* Uroa Bay Beach Resort z wyżywieniem za 3599 zł

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Hotel położony jest dogodnie, bezpośrednio przy plaży. Oferuje 2 baseny, kort tenisowy, piłkę nożną i centrum wellness.

Promocja last minute do Tanzanii: Zanzibar, 4* hotel z wyżywieniem za 3849 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Sea View Lodge jest kameralnym obiektem z zaledwie 18 pokojami. Oferuje basen i piękną piaszczystą plażę, która jest oddalona o kilka kroków.

Wakacje na Zanzibarze: 3* hotel ze śniadaniami za 2075 zł!

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Cena 2075 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje w Tanzanii: Zanzibar, hotel z all inclusive soft za 4399 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Veraclub Sunset Beach położony jest bezpośrednio przy plaży. Na miejscu skorzystacie z komfortowych pokoi, smacznego wyżywienia, basenu, siatkówki plażowej, piłki nożnej plażowej i tenisa stołowego.

Wakacje w Tanzanii: Zanzibar, 4* Paradise Beach Resort z all inclusive za 4489 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, w miejscowości Uroa, w pobliżu Wybrzeża Kiwengwa. Oferuje 2 baseny, siatkówkę plażową, przedstawienia, wieczory taneczne i muzykę na żywo.

Wakacje na Zanzibarze: Luksusowy Riu Jambo z all inclusive za 5049 zł

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy plaży. Oferuje 5 basenów, siatkówkę plażową, salon fitness/siłownię, łaźnię parową, kajaki, rower wodny, animacje, przedstawienia i muzykę na żywo.

Urlop na Zanzibarze za 1914 zł! W cenie loty z dużym bagażem i noclegi ze śniadaniami

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Cena 1914 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 38

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)