push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Tanzanii! Obserwuj #tanzania

Okazja: Zanzibar, 10 dni w 5* hotelu z wyżywieniem za 3999 zł

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Sea Cliff Resort & Spa Zanzibar położony jest na klifie, z którego podziwiać będziesz bezkres Oceanu Indyjskiego. Do dyspozycji gości oddano 2 restauracje, bary oraz strefę spa.

Urlop na Zanzibarze: 10 dni w 5* hotelu ze śniadaniami za 3454 zł

Wyloty do Tanzanii z Warszawy i Katowic. Cena 3454 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Beztroskie wczasy na Zanzibarze: 4* Dongwe Club Vacanze z all inclusive soft od 4699 zł

Wyloty do Tanzanii z Warszawy i Katowic. Bardzo dobrze oceniany hotel położony jest bezpośrednio przy ślicznej plaży z pomostem. Na miejscu skosztujecie pysznych dań w restauracji, ochłody poszukacie w basenie. Na aktywnych czekają korty tenisowe, łucznictwo i siatkówka plażowa.

Egzotyczne wczasy na Zanzibarze: 4* hotel z all inclusive soft od 4399 zł

Wyloty do Tanzanii z Katowic i Warszawy. Veraclub Sunset Beach położony jest bezpośrednio przy plaży. Spędzisz urlop w kameralnej atmosferze, w otoczeniu pięknej przyrody.

Zanzibar w kuszącej cenie: 11 dni w 5* hotelu ze śniadaniami przy plaży za 3540 zł

Wylot do Tanzanii z Katowic. Cena 3540 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zanzibar last minute: 4* hotel z all inclusive od 4499 zł

Wyloty do Tanzanii z Warszawy i Katowic. Sansi Kae Beach Resort & Spa położony jest bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży, ok. 67 km od Stone Town. Oferuje 2 baseny, centrum fitness, siatkówkę plażową, jogę i animacje.

Święta na Zanzibarze: 11 dni w 4* hotelu z all inclusive od 5621 zł

Wyloty do Tanzanii z Katowic i Warszawy. Paradise Beach Resort położony jest bezpośrednio przy plaży, w pobliżu Wybrzeża Kiwengwa. Na miejscu skorzystasz z restauracji, 2 barów i basenów.

Luksus w Tanzanii: 5* Sea Cliff Resort & Spa Zanzibar z wyżywieniem na 11 dni za 4797 zł

Wylot do Afryki z Katowic. Hotel oferuje basen typu infinity, salę fitness/siłownię, siatkówkę, rowery, squasha, rzutki, bilard, lekki program animacyjny i muzykę na żywo.

1 2 3 4 5 6 41

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)