push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Dominikana! Obserwuj #dominikana

Karaiby w kuszącej cenie: Dominikana, tygodniowy pobyt ze śniadaniami za 2393 zł

Wylot z Warszawy. Cena 2393 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby czekają: Urlop z all inclusive przy plaży w Dominikanie za 3839 zł

Wylot z Warszwy. Cena 3839 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Dominikana na dwa tygodnie: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 5672 zł

Wyloty na Karaiby z Warszawy. Do dyspozycji gości są 3 baseny, 5 restauracji i 5 barów, wszystko to w otoczeniu bujnej, egzotycznej roślinności, kilka kroków od oceanu.

Przeloty czarterowe do Dominikany za 1999 zł

Wyloty do miasta Puerto Plata z Warszawy Dreamlinerem. Skorzystajcie z oferty last minute i lećcie odwiedzić piękne karaibskie plaże.

Karaiby: 13 dni w Dominikanie w 4* hotelu z all inclusive od 3539 zł

Wyloty z Berlina. Cena od 3539 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby: 12 dni w Dominikanie w 4* hotelu z all inclusive od 3985 zł

Wyloty z Berlina. Cena od 3985 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby czekają: 12 dni w Dominikanie w 4* hotelu z all inclusive za 4343 zł

Wyloty z Berlina. Cena 4343 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus: 10 dni w Dominikanie w 5* hotelu z all inclusive i parkiem wodnym za 4306 zł

Wyloty na Karaiby z Berlina. Cena 4306 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 40

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)