push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Dominikana! Obserwuj #dominikana

Luksus w Dominikanie: 11 dni w 5* hotelu Riu z all inclusive za 4615 zł

Wylot na Karaiby z Warszawy. Skorzystajcie z obniżki ceny i wybierzcie się w niezapomnianą podróż za ocean. Zakwaterowani będziecie w bardzo dobrze ocenianym Riu Bambu, tuż przy pięknej plaży. Kierunek nie wymaga testu.

Dominikana: 9 dni w 4* hotelu z all inclusive za 3641 zł. Bez testu

Wyloty do Dominikany z Warszawy. Cena 3641 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby bez testu: Dominikana, 5* Iberostar Costa Dorada z all inclusive za 3652 zł!

Wylot z Warszawy. Cena 3652 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby na majówkę: Dominikana, 14 dni w 4* hotelu z all inclusive za 4799 zł

Wyloty z Warszawy. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy plaży w Maimon Bay. Czekają na was baseny, restauracje i 5 barów. Dostępne terminy w najniższych cenach 17 i 24 kwietnia.

Dominikana na majówkę bez testu: Dwa tygodnie w 4* hotelu z all inclusive za 4999 zł

Wylot na Karaiby z Warszawy. Zaplanujcie zbliżający się szybkimi krokami "gorący" okres urlopowy w egzotycznym miejscu, z bujną fauną i florą, w komfortowym hotelu zlokalizowanym przy plaży.

Dominikana bez testu: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 3299 zł

Wylot z Katowic. Playa Bachata Resort jest otoczony tropikalnym ogrodem o powierzchni 45 tys. m2. Położony jest w zatoce Maimon Bay, kilka kroków od pięknej plaży.

Dominikana bez testu: 10 dni w 5* Riu Bambu z all inclusive za 4480 zł

Wylot z Warszawy. Bezpłatnie skorzystacie z wielu udogodnień: basenów, parku wodnego, siłowni, kortu tenisowego, kajaków, katamaranu, roweru wodnego, windsurfingu, snorkelingu i łaźni parowej.

Karaiby bez testu: Urlop z all inclusive w Dominikanie od 3258 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Cena od 3258 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 44

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)