push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Dominikana! Obserwuj #dominikana

Dominikana first minute: Wypoczynek w hotelu ze śniadaniami za 1980 zł!

Wylot na Karaiby z Warszawy. Cena 1980 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Dominikana last minute: 5* Hotel Ocean Blue & Sand z all inclusive na 11 dni za 5495 zł

Wylot na Karaiby z Warszawy. Świetnie oceniany obiekt położony jest bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży. Oferuje 8 restauracji, baseny, siłownię, aerobik, łucznictwo, snorkeling i kajaki.

Wypoczynek na Karaibach: Dominikana, 10 dni w 5* Riu Bambu z all inclusive za 4971 zł

Wylot z Warszawy. W cenie pobytu siłownia, kort tenisowy z oświetleniem, kajaki, katamaran, windsurfing, łaźnia parowa i snorkeling.

Wypoczynek pod palmą: Dominikana, 4* hotel z all inclusive od 3849 zł

Wyloty na Karaiby z Warszawy i Katowic. Skorzystajcie z oferty last minute, polecicie za ocean komfortowym Boeingiem 787 "Dreamliner", zakwaterowani będziecie w bardzo dobrze ocenianym hotelu tuż przy plaży.

Dominikana: 14-dniowy wypoczynek w hotelu ze śniadaniami za 2396 zł!

Wylot na Karaiby z Warszawy. Cena 2396 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Dominikana last minute: 4* hotel z all inclusive od 3449 zł

Wyloty na Karaiby z Warszawy i Katowic. Playa Bachata Resort położony jest kilka kroków od ładnej, piaszczystej plaży. Wczasowiczom oferuje komfortowe udogodnienia w egzotycznej scenerii.

Wypoczynek pod palmami: Dominikana, 4* hotel z all inclusive od 3399 zł

Wyloty na Karaiby z Warszawy i Katowic. Playa Bachata Resort położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Obiekt otoczony jest dużym tropikalnym ogrodem, jest idealnym miejscem na relaks.

Błogi relaks pod palmami: Dominikana, 5* hotel z all inclusive za 3399 zł!

Wylot z Warszawy. Warto skorzystać z oferty last minute i w komfortowych warunkach odpocząć w dobrze ocenianym hotelu, z którego w kilka chwil dojdziecie do pięknej, piaszczystej plaży.

1 2 3 4 5 6 53

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)