push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zanzibar

Wypoczynek w Tanzanii: Zanzibar, 4* hotel z all inclusive przy plaży od 3127 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy linią lotniczą Enter Air. Reef and Beach Resort posiada wiele znakomitych opinii. Dotychczasowi goście doceniają położenie obiektu, komfortowe pokoje i smaczne jedzenie.

All inclusive na Zanzibarze: znakomity 4* Voi Kiwengwa Resort przy plaży za 3499 zł

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Voi Kiwengwa Resort położony jest przy jednej z najpiękniejszych plaż wschodniego wybrzeża Zanzibaru. Kompleks oferuje restaurację, odkryty basen oraz bar.

Urlop w Afryce: Zanzibar, 4* hotel z wyżywieniem przy plaży za 2699 zł

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Sea View Lodge otoczony tropikalnym ogrodem, położony jest kilka kroków od oceanu. Jest kameralnym obiektem, który mieści zaledwie 18 pokoi.

Urlop na wyspie przypraw: Zanzibar, 4* hotel z wyżywieniem przy plaży za 2799 zł

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Uroa Bay Beach Resort położony jest w spokojnej okolicy, w miejscowości Uroa. Na gości czekają komfortowe pokoje, piękna plaża na wyciągnięcie ręki i wiele udogodnień uprzyjemniających pobyt.

Wypoczynek na Zanzibarze w 4* hotelu z all inclusive przy plaży za 2883 zł

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Cena 2883 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus w Tanzanii: Zanzibar, 5* Karafuu Beach Resort z wyżywieniem za 3644 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, w spokojnej okolicy. Oferuje kilka restauracji, baseny, salę fitness/siłownię, program animacyjny i muzykę na żywo.

Wypoczynek na wyspie przypraw: Zanzibar, 4* hotel z all inclusive przy plaży za 3399 zł

Wylot do Tanzanii z Warszawy. AHG Waridi Beach Resort & Spa jest idealnym miejscem na egzotyczny urlop. Położony jest w bujnym ogrodzie, kilka kroków od piaszczystej plaży i oceanu.

Wypoczynek na Zanzibarze: all inclusive w 4* hotelu przy plaży od 3296 zł

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Paradise Beach Resort położony jest przy białej, piaszczystej plaży, w miejscowości Uroa, w pobliżu Wybrzeża Kiwengwa. Na gości czeka tu basen, oferta sportowa oraz strefa spa.

1 2 3 4 5 6 29

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)