push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zanzibar

Rajskie plaże wyspy przypraw: Loty Qatar Airways + 11 noclegów ze śniadaniami na Zanzibarze za 3294 zł

Wyloty do Tanzanii z Warszawy. Cena 3294 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egzotyczny 10-dniowy urlop ze śniadaniami na Zanzibarze za 2101 zł

Wyloty do Afryki z Berlina. Cena 2101 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egzotyczny 10-dniowy urlop na Zanzibarze w 4* hotelu ze śniadaniami za 2820 zł

Wyloty do Afryki z Berlina. Cena 2820 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zanzibar: Bardzo dobre hotele z HB lub AI od 2549 zł

Wyloty do Tanzanii z Warszawy. Do wyboru macie 4 i 5* hotele z dwoma posiłkami dziennie lub bardzo wygodnym all inclusive. Wszystkie obiekty znajdują się bezpośrednio przy plaży.

Bardzo tani wypoczynek na Zanzibarze za 1585 zł!

Wylot do Tanzanii z Wrocławia. Cena 1585 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bardzo tanie loty na Zanzibar od 1470 zł!

Wyloty do Tanzanii z Warszawy. Skorzystajcie z tej super oferty i wybierzcie się na wyspę położoną na wschód od kontynentalnej Afryki. Trudno o lepszą cenę.

Kilka kroków od plaży na Zanzibarze: 10 dni ze śniadaniami za 2103 zł

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Cena 2103 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

10-dniowy urlop ze śniadaniami na Zanzibarze za 2088 zł

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Cena 2088 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 21

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)