push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #puertoplata

Dominikana last minute: 4* hotel z all inclusive od 3830 zł

Wyloty na Karaiby z dwóch polskich miast. Skorzystajcie z oferty i wypocznijcie w egzotycznym kraju, pod palmą, kilka kroków od pięknej plaży.

Karaiby bez testu: Wypoczynek w Dominikanie w hotelu z all inclusive za 3053 zł

Wylot z Katowic. Cena 3053 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Dominikana bez testu: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 3799 zł!

Wylot na Karaiby z Poznania na pokładzie Boeinga 787 "Dreamliner". Świeża obniżka ceny za podróż za Atlantyk. Skorzystajcie i zostawcie za sobą jesienną, brzydką pogodę.

Karaiby bez testu: Urlop w Dominikanie w hotelu z all inclusive za 3101 zł!

Wylot z Warszawy. Cena 3101 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby bez testu: Wypoczynek w Dominikanie w 4* hotelu z all inclusive za 3079 zł!

Wylot z Katowic. Cena 3079 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Dominikana last minute bez testu: 4* hotel z all inclusive za 4399 zł

Wylot na Karaiby z Warszawy. Zakwaterowanie w obiekcie położonym bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży. Na miejscu skorzystacie z 5 restauracji, barów, basenu i siłowni.

Dominikana last minute: Urlop w 5* hotelu z all inclusive za 4749 zł

Wylot na Karaiby z Poznania. Senator Puerto Plata Spa Resort położony jest bezpośrednio przy plaży. Oferuje kilka restauracji i barów, siłownię, boisko do siatkówki, centrum spa.

Karaiby bez testu: Dominikana, 4* hotel z all inclusive za 3045 zł!

Wylot z Katowic. Cena 3045 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 10

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)