push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #puertoplata

Karaiby bez testu: Dominikana, 4* hotel z all inclusive za 3299 zł. Wakacje za 3699 zł

Wyloty z Warszawy na pokładzie samolotu Boeing 787 "Dreamliner". Skorzystajcie z obniżki ceny i zaplanujcie beztroski wypoczynek pod palmą. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu przy plaży.

Urlop na Karaibach: Dominikana, 4* hotel z all inclusive od 3299 zł. Bez testu

Wylot z 2 polskich miast. Wycieczkę rozpoczniecie od komfortowej podróży na pokładzie Boeinga 787 "Dreamliner". Na miejscu czeka błogi relaks przy samej plaży, w bardzo dobrze ocenianym hotelu. Warto skorzystać!

Karaiby bez testu: Dominikana, 4* hotel z all inclusive od 3199 zł!

Wyloty z 2 miast. Marzy się wam beztroski urlop pod palmą i bez konieczności robienia testu? No to trafiliście pod dobry adres, skorzystajcie z propozycji i zacznijcie planować wypoczynek za oceanem.

Urlop w Dominikanie w 4* hotelu z all inclusive przy plaży za 2999 zł! Bez testu

Wyloty na Karaiby z Katowic i Warszawy. Skorzystajcie z naszej propozycji i lećcie na beztroski wypoczynek za ocean. W cenie loty Boeingiem 787 "Dreamliner" i noclegi w bardzo dobrze ocenianym obiekcie.

Dominikana, 4* hotel z all inclusive przy plaży za 3399 zł. Bez testu

Wylot z Katowic na pokładzie Boeinga 787 "Dreamliner". Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu z wieloma udogodnieniami, które nie pozwolą na nudę.

Karaiby bez testu: Dominikana, 4* hotel z all inclusive za 3599 zł

Wylot z Warszawy na pokładzie Boeinga 787 "Dreamliner". Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu położonym bezpośrednio przy plaży.

Karaiby bez testu: Dominikana z all inclusive na Boże Ciało za 3337 zł

Wylot z Warszawy. Cena 3337 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Dominikana: 5* Senator Puerto Plata Spa Resort z all inclusive za 3699 zł. Bez testu

Wylot na Karaiby z Katowic. Hotel położony jest w pięknym miejscu przy piaszczystej plaży. Zdobył wiele pochlebnych opinii, spełni wasze marzenia o beztroskim wypoczynku w egzotycznej scenerii.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)