push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #puertoplata

All inclusive na Karaibach: wczasy w Dominikanie w 4* hotelu przy plaży za 3799 zł

Wylot z Warszawy na pokładzie Dreamlinera PLL LOT. Lifestyle Tropical Beach Resort & Spa znajduje się tuż przy plaży w miejscowości El Cofresí. Hotel zapewnia odkryty basen, centrum spa i zaplecze do uprawiania sportów wodnych.

Urlop na Karaibach: Dominikana, 5* hotel z all inclusive przy plaży od 3984 zł

Wylot Boeingiem 787 "Dreamliner" z Warszawy, Katowic i Poznania. Senator Puerto Plata Spa Resort położony jest w zatoce Maimon Bay, w odległości ok. 9 km od centrum miasta. Do dyspozycji gości oddano 3 baseny, restauracje i bary.

Urlop na Karaibach: Dominikana, 4* hotel z all inclusive za 3499 zł

Wylot Boeingiem 787 "Dreamliner" z Warszawy. Playa Bachata Resort położony jest bezpośrednio przy plaży. Obiekt otoczony jest dużym ogrodem i będzie idealnym miejscem na beztroski wypoczynek "pod palmą".

All inclusive w Dominikanie: wczasy w 4* hotelu przy plaży za 3499 zł

Wylot z Katowic na pokładzie Dreamlinera PLL LOT. Playa Bachata Resort to położony nad samym brzegiem morza 4* hotel otoczony tropikalnym ogrodem. Do waszej dyspozycji będą baseny oraz strefa spa.

Dominikana na bogato: 5* hotel z all inclusive przy plaży za 3999 zł

Wylot z Warszawy na pokładzie Dreamlinera PLL LOT. Senator Puerto Plata Spa Resort to obszerny kompleks hotelowy w karaibskim stylu, przepięknie położony w zacisznej zatoce z ogromnym, tropikalnym ogrodem.

Dominikana w atrakcyjnej cenie: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 3299 zł!

Wylot na Karaiby z Warszawy. Promocyjna oferta, która szybko zniknie, dlatego trzeba się na nią szybko decydować. Skorzystajcie i już za kilka dni wypoczniecie w egzotycznej scenerii, pod palmą.

Dominikana w promocyjnej cenie: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 3499 zł

Wyloty na Karaiby z Katowic i Warszawy. Wypocznijcie w egzotycznej scenerii korzystając z udogodnień bardzo dobrego, czterogwiazdkowego obiektu.

Lato w Dominikanie: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 3699 zł

Wylot z Warszawy na pokładzie Dreamlinera PLL LOT. Playa Bachata Resort położony jest w miejscowości San Felipe de Puerto Plata, tuż nad brzegiem Morza Karaibskiego. Do waszej dyspozycji będą baseny oraz strefa spa.

1 2 3 4 5 6 8

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)