push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #meksyk

Luksus na Jukatanie: Meksyk, 5* Ocean Maya Royale z all inclusive od 4022 zł

Wylot z Berlina. Obiekt znajduje się w popularnej miejscowości wypoczynkowej, Playa del Carmen, bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży. Czekają na was 2 baseny, siłownia, sauna z jacuzzi, kort tenisowy i inne atrakcje.

Meksyk: 11-dniowy pobyt w hotelu ze śniadaniami w Cancun od 1767 zł!

Wyloty z Berlina. Cena od 1767 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Meksyk: 10 dni w znakomitym hotelu z basenem na dachu i śniadaniami od 2616 zł

Wyloty z Berlina. Cena od 2616 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Meksyk: 10 dni w hotelu Four Points by Sheraton Cancun Centro ze śniadaniami od 2620 zł

Wyloty z Berlina. Cena od 2620 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek w fajnym hotelu przy plaży nad Pacyfikiem (Acapulco) za 2799 zł

Wyloty do Meksyku z Berlina. Cena 2799 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Meksyk (wybrzeże Pacyfiku): 10-dniowy urlop z all inclusive za 3676 zł

Wyloty do miasta Puerto Vallarta z Berlina. Cena 3676 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Sylwester w Meksyku: 10 dni w Playa del Carmen za 1996 zł

Wyloty do Cancun z Berlina. Cena 1996 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty do Meksyku (Cancun) od 1472 zł. Plus opcja hotelu z all inclusive

Wyloty z Berlina w terminach między październikiem 2020 a majem 2021 roku. Podróż na pokładzie linii Air France z wygodnymi przesiadkami w Paryżu.

1 2 3 4 5 6 29

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)