push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #meksyk

Wypoczynek na Jukatanie: 10 dni z all inclusive w Meksyku za 4999 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Dos Playas Faranda położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 6 km od centrum miasta. Dla aktywnych bezpłatnie udostępniono 2 korty tenisowe, siłownię, siatkówkę plażową i piłkę plażową.

Meksyk na bogato: 5* Riu Cancun z all inclusive za 6069 zł

Wylot na Jukatan z Poznania. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 10 km od centrum miasta. Na terenie obiektu znajduje się 6 restauracji, 5 barów i 4 baseny. Bez dodatkowych opłat skorzystasz z siłowni, kajaków, snorkelingu i katamaranów.

Meksyk: 5* Barcelo Maya Grand Resort z all inclusive przy plaży od 4986 zł

Wyloty do Cancun z Katowic, Poznania i Warszawy (listopad i grudzień). Na terenie hotelu skorzystasz z wielu restauracji i barów. Wysoki standard usług i wiele udogodnień sprawią, że mile i na długo zapamiętasz ten urlop.

Wypoczynek w Meksyku w świetnej cenie: 5* hotel z all inclusive za 4160 zł!

Wylot do Cancun z Warszawy. Bahia Principe Grand Coba oferuje komfortowe zakwaterowanie, smaczną i urozmaiconą kuchnię oraz dużo udogodnień, które nie pozwolą na nudę.

Meksyk przy plaży: 5* Barcelo Maya Grand Resort z all inclusive za 5384 zł

Wylot do Cancun z Poznania na pokładzie Boeinga 787 "Dreamliner". Bardzo dobrze oceniany hotel oferuje korty tenisowe, boisko multisportowe, aqua aerobik, kajaki, windsurfing, minigolfa, rowery wodne, siłownię i siatkówkę plażową.

Wypoczynek w Meksyku: 5* Bahia Principe Grand Coba z all inclusive za 4721 zł

Wylot do Cancun z Poznania. Hotel wysokiej klasy oferuje 2 restauracje bufetowe, 6 restauracji a'la carte i 12 barów. Skorzystacie z bogatego programu animacyjnego dla dzieci i dorosłych.

Last second do Meksyku: 5* hotel z all inclusive przy plaży za 4270 zł

Wylot do Cancun z Poznania. Bluebay Grand Esmeralda oferuje swoim gościom 7 restauracji, 7 barów, 2 baseny, aqua aerobik, tenis ziemny, tenis stołowy, siatkówkę plażową, windsurfing, kajaki i snorkeling.

Wypoczynek na Jukatanie: Meksyk, 5* hotel z all inclusive za 4449 zł!

Wylot do Cancun z Poznania. Bahia Principe Grand Coba oferuje 2 restauracje bufetowe, 6 restauracji a'la carte, 12 barów, 2 baseny główne, park wodny dla dzieci i animacje.

1 2 3 4 5 6 47

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)