push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #meksyk

Meksyk: Znakomity 5* Ocean Riviera Paradise z all inclusive na 11 dni za 4909 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Hotel znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży, ok. 10 min jazdy od miejscowości Playa del Carmen. Na terenie obiektu czeka 6 basenów, 10 restauracji i 10 barów.

Meksyk w wakacje: 5* hotel z all inclusive na 9 dni za 3476 zł

Wyloty do Cancun z Berlina. Cena 3476 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Meksyk: Rewelacyjny 5* Ocean Coral Turquesa z all inclusive na 11 dni od 4999 zł

Wyloty do Cancun z Warszawy. Na miejscu skorzystacie z siłowni, aerobiku, aqua aerobiku, jazdy na rowerze, piłki nożnej, siatkówki plażowej, żeglowania, tenisa stołowego i tenisa ziemnego.

Meksyk bez testu: 4* i 5* hotele z all inclusive od 3299 zł!

Wylot z Katowic. Wybierzcie jeden z bardzo dobrze ocenianych obiektów i wypocznijcie przy samej plaży, z dala od codziennych obowiązków.

Meksyk bez testu: 14-dniowy urlop w 4* hotelu z all inclusive za 4749 zł

Wylot na Jukatan z Katowic. Catalonia Riviera Maya znajduje się bezpośrednio przy plaży w kameralnym kurorcie Puerto Aventuras. Bezpłatnie skorzystacie z aqua aerobiku, siłowni, kortu tenisowego, łucznictwa i wielu innych atrakcji.

Meksyk bez testu: 5* Ocean Coral Turquesa z all inclusive na 11 dni za 4779 zł

Wylot na Jukatan z Warszawy. Na terenie tego bardzo dobrze ocenianego hotelu skorzystacie bezpłatnie z 5 basenów, siłowni, aerobiku, aqua aerobiku, piłki nożnej, siatkówki plażowej, tenisa stołowego, rowerów, tenisa i żeglowania.

Meksyk bez testu: 5* Iberostar Paraiso del Mar z all inclusive od 4549 zł

Wylot z Katowic. Hotel znanej sieci znajduje się bezpośrednio przy plaży. Posiada znakomite opinie, sprosta oczekiwaniom osób najbardziej wymagających.

Podróż do Meksyku w rewelacyjnej cenie: Loty + 8 noclegów za 1687 zł!

Wyloty do Cancun z Berlina. Cena 1687 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 33

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)