push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #marakesz Obserwuj #maroko

Zrób to sam: Maroko (Marakesz) od 522 zł/14 dni (oferta dla maksymalnie 6 osób)

Wylot 10 grudnia z Berlina do Marakeszu liniami EasyJet (cena przelotu 266 zł za osobę, podróżuje 6 osób). Podana przez nas cena przelotu jest ostateczna, jeśli: - kupujemy bilety na www.easyjet.com, - podróżujemy tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 56 x 45 x 25 cm (bez limitu wagowego), - przy zakupie stosujemy „patent krakowski”, czyli:

1) wybieramy lot Kraków – (na przykład) Londyn (w jedną stronę) na dowolną datę poprzedzając naszą podróż, 2) dochodzimy z rezerwacją do kroku pierwszego: wybór daty i ceny, 3) w prawej kolumnie pod datą i ceną znajduje się przycisk „dodaj więcej lotów” (klikamy), 4) dodajemy podróż, którą chcemy odbyć, 5) w prawej kolumnie krzyżykiem kasujemy lot z Krakowa, 6) kontynuujemy rezerwację.

Proponowany hostel ze śniadaniami za 1540 zł za 6 osób (prywatny pokój) na 14 dni z serwisu Hostelbookers.com.

Cena za osobę przy 6 podróżujących osobach wyniesie 522 zł. W cenie przeloty, noclegi ze śniadaniami. Cena nie zawiera ubezpieczenia oraz transferów do i z hostelu (możliwość dokupienia na stronie Hostelbookers.com w cenie 55 zł od osoby). Możliwość podróży w mniej osób, istnieje wtedy konieczność współdzielenia pokoju wraz z innymi podróżnikami.

Hostel polecany jest podróżnikom budżetowym, którzy nie przywiązują większej wagi do warunków zamieszkania. Hostel ma bardzo dobre opinie. Można anulować rezerwację hostelu bez dodatkowych opłat na minimum 2 dni przed przyjazdem.

Marakesz

2012-08-08 08:32:20 14 dni Maroko

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)