push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #costablanca

Najwyższy hotel w Europie: Hiszpania, 4* Gran Hotel Bali z pełnym wyżywieniem od 1588 zł

Wyloty do Alicante z Gdańska, Krakowa, Poznania i Wrocławia. Na terenie hotelu znajduje się basen, tenis stołowy, spa, bilard, tenis ziemny i łaźnia parowa. Organizowana jest muzyka na żywo.

Urlop w najwyższym hotelu w Europie: Hiszpania, 4* Gran Hotel Bali z FB od 1446 zł

Wyloty do Alicante z Gdańska, Poznania i Wrocławia. Na gości czeka aż 776 komfortowych pokoi. Na terenie obiektu znajduje się basen, bilard, tenis stołowy, spa, tenis ziemny i łaźnia parowa.

Hiszpania: Najwyższy hotel w Europie, 4* Gran Hotel Bali z pełnym wyżywieniem od 1423 zł

Wyloty do Alicante z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel dysponuje komfortowymi 776 pokojami. Do dyspozycji gości basen, taras, siłownia, jacuzzi i wiele innych udogodnień.

4-dniowy wypoczynek w Hiszpanii (Costa Blanca) za 217 zł!

Wyloty do Alicante z Gdańska. Cena 217 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podróż do Hiszpanii za 582 zł. Loty + 3 noclegi z pełnym wyżywieniem w najwyższym hotelu w Europie

Wylot do Alicante z Krakowa. Cena 582 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z FB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Sięgając chmur: Tydzień w najwyższym hotelu w Europie z pełnym wyżywieniem za 1203 zł

Wylot do Alicante z Warszawy (Modlin). Cena 1203 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z FB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Hiszpania: 7 dni w najwyższym hotelu w Europie z wyżywieniem lub AI od 918 zł

Wylot do Alicante z Poznania. Cena od 918 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB, FB lub AI. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zbiór bardzo tanich lotów: Włochy, Grecja, Cypr, Portugalia, Malta, Hiszpania od 62 do 72 zł!

Wyloty z Krakowa, Warszawy (Modlin), Gdańska i Katowic linią lotniczą Ryanair. Wybierzcie jeden ze słonecznych kierunków i już dziś planujcie wymarzony urlop.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)