push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #lapalma

Wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich: La Palma, tydzień w 4* hotelu za 1220 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 1220 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Pełnia wiosny na Wyspach Kanaryjskich: La Palma, 7 dni w 4* hotelu za 985 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 985 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tydzień na La Palmie za 858 zł. W cenie loty + noclegi w apartamencie

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Berlina na pokładzie samolotu easyJet. Cena 858 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie w apartamencie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wyspy Kanaryjskie: Tydzień na La Palmie w 3* hotelu kilka kroków od oceanu za 1118 zł

Wylot do Hiszpanii z Berlina. Cena 1118 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wyspy Kanaryjskie: Znakomity 4* La Palma & Teneguia Princess z all inclusive za 1899 zł

Wylot do Hiszpanii z Katowic. Na terenie hotelu do dyspozycji gości oddano 10 basenów, salę fitness, boisko wielofunkcyjne, centrum spa i liczne udogodnienia dla najmłodszych.

Mniej znane Wyspy Kanaryjskie: La Palma, 4* hotel z wyżywieniem za 1599 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 1599 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Kanary na majówkę i nie tylko: La Palma, 4* hotel ze śniadaniami za 1327 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Berlina. Cena 1327 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wyspy Kanaryjskie jakich nie znacie: La Palma na majówkę i nie tylko za 705 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 705 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)