push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #marrakesz

First minute: Święta i nie tylko w Maroku, 4* hotel z all inclusive za 1442 zł

Wyloty do Marrakeszu z Warszawy. Cena 1442 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Końcówka zimy w Maroku: 4* hotel z all inclusive za 1182 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 1182 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja: Tydzień w Maroku za jedyne 396 zł!

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 396 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty do Maroka z Warszawy za 168 zł. Bilety + 7 noclegów za 525 zł

Wyloty do Afryki linią Wizz Air. Cena 525 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Maroko: 4* Riu Tikida Palmeraie z all inclusive za 1505 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 1505 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tydzień w Marrakeszu za 627 zł. W cenie loty + noclegi w riadzie w sercu miasta

Wylot do Maroka z Warszawy na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 627 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Weekendowa promocja Wizz Air: 25% zniżki na wybrane loty

Skorzystajcie z wyprzedaży z okazji Halloween i zaplanujcie jesienną lub zimową podróż w atrakcyjnej cenie. Terminy lotów do 19 marca 2022 roku.

Maroko: 4* Labranda Targa Club Aqua Parc z all inclusive za 1146 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 1146 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)