push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #marrakesz

Wypoczynek w Maroku: 9 dni w 4* hotelu z all inclusive za 2249 zł

Wylot do Marrakeszu z Warszawy. Cena 2249 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

First minute: Tygodniowy wypoczynek w Maroku za 590 zł

Wyloty do Marrakeszu z Warszawy. Cena 590 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Maroku: Tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 1757 zł

Wyloty do Marrakeszu z Warszawy. Cena 1757 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

First minute: Marrakesz, tydzień w znakomitym hotelu ze śniadaniami za 850 zł

Wyloty do Maroka z Warszawy. Cena 850 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Marrakesz na kilka dni: 5* hotel ze śniadaniami za 531 zł

Wylot do Maroka z Warszawy. Cena 531 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop w Maroku: 11 dni w 4* hotelu z all inclusive za 2260 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 2260 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tygodniowa podróż do Maroka (Marrakesz) za 639 zł

Wyloty do Marrakeszu z Warszawy. Cena 639 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)