Weekend zniżek w PLL LOT: 20 słonecznych kierunków z 4 miast od 238 zł

Wyloty do Grecji, Hiszpanii, Włoch, Bułgarii, Chorwacji i Czarnogóry z 4 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Warszawy (18 kierunków), Katowic (6 kierunków), Poznania (5 kierunków) i Krakowa (2 kierunki).

Oferta dotyczy podróży w terminach od 1 września do 31 października tego roku. Oferta ważna od dzisiaj do niedzieli do północy i do wyczerpania puli miejsc.

Oto wybrane przez nas kierunki: zarezerwujcie loty do Burgas (KLIK), zarezerwujcie loty do Dubrownika (KLIK), zarezerwujcie loty do Podgoricy (KLIK) i więcej.

Sprawdźcie tanie noclegi tutaj (KLIK). Link do oferty promocyjnej przewoźnika (KLIK).DzwonekNie przegap następnego znaleziska!

Poznań Warszawa Katowice Kraków Hiszpania Dubrownik Włochy Grecja Bułgaria Majorka Wenecja Kreta Korfu Sardynia Zakynthos Ibiza Rodos Split Chorwacja Czarnogóra Santorini Podgorica Baleary Saloniki Barcelona Burgas Ateny Wrzesień Październik Lato Jesień
Wybierz
kryteria

Podobne

Ateny, Barcelona, Dubrownik, Ibiza, Korfu, Kreta, Majorka, Rodos, Saloniki, Santorini, Sardynia, Zakynthos, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę