push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zakynthos

Last second: Zakynthos w hotelu ze śniadaniami blisko plaży za 931 zł

Wyloty z Warszawy, Katowic i Poznania. Wybierzcie się do Grecji, tam na pewno słońca nie zabraknie, a woda w morzu jest tak ciepła, że nie będziecie chcieli z niej wychodzić.

Lećcie w wakacje na piękną grecką wyspę. Zakynthos, 4* hotel z all inclusive od 1599 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Warszawy i Poznania. Niedawno wyremontowany obiekt znajduje się blisko plaży, więc jest idealnym miejscem dla wszystkich miłośników kąpieli morskich i słonecznych.

Wakacyjny luksus w Grecji: Zakynthos, 5* hotel z all inclusive przy plaży od 2199 zł

Wyloty z Warszawy, Wrocławia, Poznania i Katowic. Nowoczesny obiekt jest idealną propozycją na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Na najmłodszych czekają zjeżdżalnie wodne, plac zabaw oraz miniklub. Na dorosłych zajęcia sportowe i spa.

W stronę słońca. Wakacyjny urlop z all inclusive na Zakynthos od 1700 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Poznania i Warszawy. Niedawno wyremontowany obiekt znajduje się blisko plaży, będzie idealnym miejscem na wakacje dla wszystkich miłośników kąpieli morskich i słonecznych.

Wakacyjny urlop na Zakynthos od 1031 zł. Bilety PLL LOT z 3 miast + 4* hotel ze śniadaniami

Wyloty do Grecji z Katowic, Bydgoszczy i Warszawy. Cena od 1031 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wielkie greckie wakacje w promocyjnej cenie. Zakynthos z all inclusive za 1599 zł

Wylot z Warszawy. Lećcie tam, gdzie słońca i wysokich temperatur z pewnością nie zabraknie. Czeka na was słynna Zatoka Wraku i pyszne śródziemnomorskie jedzenie.

Zobaczcie słynną Zatokę Wraku. Zakynthos z all inclusive w wakacje za 1766 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Trzygwiazdkowy hotel znajduje się w miejscowości Argassi. Przybywającym tu gościom spodoba się ładny widok na zatokę oraz kameralna atmosfera.

1 2 3 4 5 6 28

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)