push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zakynthos

Pełnia wiosny: Zakintos, znakomity 5* hotel z all inclusive i parkiem wodnym od 2540 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. SplashWorld Aqua Bay położony jest ok. 8 km od centrum miasta Zakynthos, na obrzeżach miasta Tsilivi. Będzie idealnym miejscem na relaks i "ładowanie baterii".

Zobacz Zatokę Wraku i wypocznij z all inclusive. Późna wiosna na Zakintos od 1873 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel Captain’s położony jest w niewielkiej miejscowości Argassi, ok. 750 m od plaży. Oferuje basen, jacuzzi, brodzik, plac zabaw, miniklub, animacje, muzykę na żywo i dyskotekę.

Letni wypoczynek w Grecji: Loty czarterowe na Zakintos + 7 noclegów za 783 zł

Wylot z Katowic. Cena 783 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majówka na Zakintos: 5* hotel z all inclusive od 2797 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Atlantica Eleon Grand Resort położony jest dogodnie, bezpośrednio przy plaży. Oferuje 4 baseny, zjeżdżalnie wodne, kort tenisowy, siłownię, aerobik i aqua fitness.

Zakintos: 4* Caretta Beach z all inclusive za 1860 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Hotel oferuje 5 basenów, jacuzzi, park wodny z 6 zjeżdżalniami, sztuczną falą i leniwą rzeką, salę fitness oraz wieczory tematyczne.

Zobaczcie słynną Zatokę Wraku i wypocznijcie z all inclusive. Zakintos za 1811 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Caretta Beach jest komfortowym 4* obiektem, który oferuje 5 basenów, park wodny, salę fitness/siłownię i animacje.

Ostatni dzwonek: Zakintos, 5* hotel z all inclusive od 1721 zł!

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. White Olive Elite Laganas został oddany do użytku w lipcu 2019 roku. Oferuje komfortowe, nowocześnie urządzone pokoje, 2 baseny, restaurację główną, restaurację a'la carte i bar.

Zakintos w dobrej cenie: 4* hotel z all inclusive i parkiem wodnym od 1741 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Katowic, Warszawy i Poznania. Caretta Paradise położony jest ok. 3,5 km od centrum Tsilvi i ok. 350 m od plaży. Bezpłatnie skorzystacie z basenu, zjeżdżalni wodnych i siłowni.

1 2 3 4 5 6 50

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)