push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zakynthos

Zakynthos: Bardzo dobrze oceniany hotel przy plaży i z all inclusive za 1329 zł

Wylot do Grecji z Warszawy w październiku. Cena 1329 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podróż na Zakintos za 1299 zł. W cenie dobry hotel z all inclusive

Wylot do Grecji z Katowic w październiku. W Polsce coraz chłodniej, a na tej pięknej wyspie temperatury powietrza nie spadają w nocy poniżej 18 stopni Celsjusza. W dzień sporo słońca i ok. 25 stopni.

Urlop z all inclusive na Zakynthos za 1099 zł!

Wylot do Grecji z Warszawy (Modlin) jutro. Kameralny obiekt usytuowany około 150 metrów od plaży, położony malowniczo w otoczeniu zieleni.

Tygodniowy urlop na wyspie Zakynthos za 586 zł!

Wylot do Grecji z Warszawy. Cena 586 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Super! Zakynthos na tydzień z all inclusive i przy plaży od 1198 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy (Modlin), Poznania i Katowic w październiku. Hotel położony jest przy samej plaży, posiada basen, bar i restaurację, w której serwowane są posiłki w ramach all inclusive.

Zakynthos last minute: 5* hotel z all inclusive od 1534 zł!

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy w październiku. Obiekt położony jest około 300 metrów od plaży. Na jego terenie znajdują się dwa baseny zewnętrzne, restauracja, bar przy basenie.

Zakynthos: Bardzo dobrze oceniany hotel przy plaży i z all inclusive za 1340 zł

Wylot do Grecji z Warszawy w październiku. Cena 1340 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zakynthos: 5* hotel z all inclusive za 1686 zł

Wylot do Grecji z Warszawy w październiku. Obiekt położony jest około 300 metrów od plaży z łagodnym zejściem do morza. Hotel jest nowy, wybudowany na przełomie 2018 i 2019 roku.

1 2 3 4 5 6 25

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)