push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zakynthos

Majówka: Zobaczcie Zatokę Wraku i wypocznijcie z all inclusive na Zakynthos od 1791 zł

Wyloty z Katowic, Warszawy i Gdańska. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Filoxenia oferującym dwa baseny – główny oraz brodzik, restaurację oraz bar. Posiada Certificate of Excellence 2019 portalu TripAdvisor.

Majówka na Zakynthos w hotelu przy plaży od 1156 zł

Wylot z Katowic, Warszawy i Gdańska. Zaplanujcie "gorący" okres urlopowy na jednej z najładniejszych greckich wysp. Nie zapomnijcie odwiedzić Zatoki Wraku, która widnieje na większości pocztówek przedstawiających Zakynthos.

Zobacz słynną Zatokę Wraku i wypocznij z all inclusive. Zakynthos od 1573 zł

Wyloty do Grecji z Poznania i Warszawy. Hotel znajduje się ok. 300 metrów od piaszczystej plaży. Przełom maja i czerwca to już spore szanse na dużo słońca, wysoką temperaturę powietrza. I co ważne, brak tłumów, które są w wakacje.

First minute: Zakynthos, 5* hotel ze śniadaniami od 1592 zł

Wyloty z Poznania i Warszawy. Skosztuj luksusu na jednej z najpiękniejszych greckich wysp. Wymieniana jest jednym tchem obok Santorini, Korfu, Mykonos czy Krety.

Wakacje 2020 na Zakintos w 5* hotelu ze śniadaniami od 2043 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Katowic, Warszawy, Poznania i Wrocławia. Zaplanuj swoje wakacje już teraz i odwiedź z początkiem lata wyspę, która słynie z Zatoki Wraku. Polecamy amatorom kąpieli morskich i słonecznych.

Zatoka Wraku i inne cuda: Zakynthos na dwa tygodnie za 978 zł (first minute)

Wylot do Grecji z Warszawy. Cena 978 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zakynthos: Bardzo dobrze oceniany hotel przy plaży i z all inclusive za 1329 zł

Wylot do Grecji z Warszawy w październiku. Cena 1329 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podróż na Zakintos za 1299 zł. W cenie dobry hotel z all inclusive

Wylot do Grecji z Katowic w październiku. W Polsce coraz chłodniej, a na tej pięknej wyspie temperatury powietrza nie spadają w nocy poniżej 18 stopni Celsjusza. W dzień sporo słońca i ok. 25 stopni.

1 2 3 4 5 6 26

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)