push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zakynthos

Luksusowy wypoczynek w Grecji: Zakynthos, 5* hotel z all inclusive za 1399 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w nowoczesnym, bardzo dobrze ocenianym Zante Park Resort & SPA - BW Premier Collection. Wysoka jakość usług i wygoda AI sprawią, że zapomnicie o codzienności.

Zakynthos: 5* SplashWorld Aqua Bay z all inclusive i parkiem wodnym za 1510 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Komfortowy obiekt został doceniony przez gości, otrzymał wyróżnienie - Wybór Roku w portalu opiniotwórczym TripAdvisor.

Promocja: Zakynthos, 5* hotel z all inclusive za 1399 zł!

Wylot do Grecji z Katowic. Skorzystajcie z proponowanej przez nas oferty last minute i już jutro zaczniecie wypoczynek w komfortowych warunkach, na pięknej wyspie.

Promocja: Urlop z all inclusive na Zakynthos od 999 zł!

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Świetna okazja na bardzo tanią podróż na południe Europy. Cena poniżej "tysiaka" pojawia się rzadko, dlatego nie zwlekajcie za długo z decyzją o zakupie wycieczki.

Grecja w wersji deluxe: 5* Zante Park Resort & SPA z all inclusive za 1514 zł!

Podróże z Katowic, Warszawy, Wrocławia i Poznania. Elegancki i nowoczesny hotel prestiżowej sieci Best Western to idealny wybór na wypoczynek pełny udogodnień. Z hotelu blisko do ładnej piaszczystej plaży, niedaleko jest również do centrum rozrywkowego Laganas.

Grecja na bogato: Zakynthos, 5* hotel z all inclusive od 2114 zł

Podróże z Katowic, Warszawy i Poznania. Lećcie zobaczyć jedną z najpiękniejszych europejskich wysp, odwiedźcie słynną Zatokę Wraku i inne atrakcje. Idealny urlop dopełni wypoczynek w bardzo dobrym hotelu.

Wypocznijcie w Grecji: Zakynthos, hotel ze śniadaniami kilka kroków od plaży od 904 zł

Wyloty z 2 miast. Jeśli nastawiacie się na zwiedzanie tej pięknej wyspy, to polecamy hotel, który będzie stanowić dobrą bazę wypadową. Jest przeznaczony dla osób niewymagających, jego sporym atutem jest bliskość morza.

Zobaczcie Zatokę Wraku i Półwysep Keri. Zakynthos z all inclusive od 1129 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Proponujemy bardzo tanie wczasy na pięknej wyspie, która jednym tchem jest wymieniana obok Santorini, Krety i Korfu, jako jedna z najładniejszych greckich urlopowych miejscówek.

1 2 3 4 5 6 31

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)