push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zakynthos

Urlop last minute na Zakintos: 4* Caretta Beach z all inclusive od 1828 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy. W cenie pobytu 5 basenów, park wodny (6 zjeżdżalni, leniwa rzeka, sztuczna fala), sala fitness i wieczory tematyczne.

Promocja: Zakintos, 5* hotel z all inclusive od 1999 zł

Wyoty do Grecji z Katowic i Warszawy. Zante Park Resort & SPA – BW Premier Collection położony jest ok. 800 m od centrum Laganas. Oferuje basen, basen relaksacyjny, komfortowe pokoje i smaczną kuchnię.

Urlop na Zakintos w 5* hotelu z all inclusive za 2029 zł

Wylot do Grecji z Poznania. Skorzystajcie z okazji last minute i złapcie sporo promieni słonecznych. Wypoczniecie w komfortowym obiekcie oferującym wysoki standard usług.

Zakintos last minute: Wypoczynek w hotelu z all inclusive za 1330 zł!

Wylot do Grecji z Katowic. Zante Village zlokalizowany jest w malowniczym miejscu, między górami a morzem. Będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania tej uroczej wyspy.

Wypoczynek z all inclusive na Zakintos za 1492 zł

Wylot do Grecji z Katowic. Oferta last minute, obok której trudno przejść obojętnie. Skorzystajcie, wypocznijcie i zwiedzajcie tę malowniczą wyspę.

Okazja last minute: All inclusive w Grecji (Zakintos) od 1284 zł!

Wyloty z Katowic i Wrocławia. Świetna oferta, obok której trudno przejść obojętnie. Skorzystajcie i wyruszcie wypocząć na jedną z najładniejszych greckich wysp.

Zakintos last minute: 11-dniowy wypoczynek w hotelu z all inclusive za 2431 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Sprawcie sobie prezent i zafundujcie dłuższą podróż na piękną wyspę. Zobaczycie słynną Zatokę Wraku i wypoczniecie z wygodną formułą "wszystko w cenie".

First minute: Szczyt sezonu wakacyjnego w Grecji, all inclusive na Zakintos za 1939 zł

Wyloty z Warszawy. Cena 1939 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 49

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)