push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zakynthos

Krótka podróż do Grecji: Loty na Zakintos + 3 noclegi za jedyne 263 zł!

Wylot z Warszawy (Modlin). Cena 263 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja: Zakintos, 5* hotel z all inclusive przy plaży za 1333 zł!

Wylot do Grecji z Warszawy (Modlin). Cena 1333 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Krótka wycieczka na Zakintos za 541 zł. Loty i noclegi w 5* hotelu z all inclusive

Wyloty do Grecji z Warszawy (Modlin). Cena 541 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Słynna Zatoka Wraku czeka: Zakintos, 3* hotel ze śniadaniami od 567 zł!

Wyloty z Katowic i Warszawy. Promocyjna cena pakietu na jedną z najładniejszych greckich wysp. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym obiekcie, który będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania.

Zakintos na bogato: 5* hotel z all inclusive za 1599 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Wybierzcie ofertę last minute i już jutro wyruszcie w stronę przygody. Zakwaterowanie w komfortowym hotelu położonym bezpośrednio przy plaży.

All inclusive przy plaży na greckiej wyspie Zakintos za 1399 zł

Wylot z Warszawy. Poseidon Beach będzie dobrym wyborem dla osób szukających wytchnienia nad samym morzem. Skorzystajcie i pożegnajcie grecki sezon na pięknej wyspie.

Zakintos na bogato: all inclusive w 5* White Olive Elite Laganas za 1853 zł

Wylot do Grecji z Katowic, Warszawy i Wrocławia. Hotel, w którym się zatrzymacie, to designerski obiekt oddany do użytku w lipcu 2019 roku. Do waszej dyspozycji będzie m.in. basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami.

Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu przy plaży za 1399 zł

Wylot do Grecji z Katowic. Pelagos Zante położony jest tuż przy pięknej plaży w kameralnej miejscowości Tragaki. Do waszej dyspozycji będą elegancko urządzone pokoje i duży basen z hydromasażem.

1 2 3 4 5 6 43

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)