push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zakynthos

Grecja na bogato: Zakynthos, 5* hotel z all inclusive od 2114 zł

Podróże z Katowic, Warszawy i Poznania. Lećcie zobaczyć jedną z najpiękniejszych europejskich wysp, odwiedźcie słynną Zatokę Wraku i inne atrakcje. Idealny urlop dopełni wypoczynek w bardzo dobrym hotelu.

Wypocznijcie w Grecji: Zakynthos, hotel ze śniadaniami kilka kroków od plaży od 904 zł

Wyloty z 2 miast. Jeśli nastawiacie się na zwiedzanie tej pięknej wyspy, to polecamy hotel, który będzie stanowić dobrą bazę wypadową. Jest przeznaczony dla osób niewymagających, jego sporym atutem jest bliskość morza.

Zobaczcie Zatokę Wraku i Półwysep Keri. Zakynthos z all inclusive od 1129 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Proponujemy bardzo tanie wczasy na pięknej wyspie, która jednym tchem jest wymieniana obok Santorini, Krety i Korfu, jako jedna z najładniejszych greckich urlopowych miejscówek.

Zakynthos poniżej tysiaka: 3* hotel ze śniadaniami kilka kroków do plaży od 884 zł

Wyloty z trzech miast. Zakwaterowanie w skromnym obiekcie, który może stanowić świetną bazę wypadową do zwiedzania jednej z najpiękniejszych greckich wysp. Atutem jest położenie ok. 50 metrów od morza.

Świeża obniżka ceny: Zakynthos z all inclusive od 1136 zł!

Wyloty do Grecji z 2 miast. Wybierzcie się na południe Europy korzystając z tej okazji. W cenie loty czarterowe z dużym bagażem i bardzo wygodna formuła AI, dzięki temu wasz portfel też wypocznie.

Obniżka ceny do Grecji. Urlop z all inclusive na Zakynthos od 1236 zł!

Wyloty z Warszawy i Katowic. Tak niska kwota za all inclusive na jednej z najpiękniejszych greckich wysp pojawia się rzadko. Dlatego nie ma co długo się zastanawiać i warto zaplanować jesienny wyjazd tam, gdzie słońca nie zabraknie.

Zakynthos: Urlop ze śniadaniami w hotelu kilka kroków od plaży od 884 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Warszawy i Poznania. Andreolas Beach położony jest 50 metrów od morza i ok. 300 metrów od centrum miejscowości Laganas, znajdziecie tam liczne bary, restauracje i sklepy.

Last minute i nie tylko, czyli lato w Grecji. Zakynthos z all inclusive od 1609 zł

Wyloty z trzech polskich miast. Zaplanujcie zasłużony i długo wyczekiwany urlop na jednej z najładniejszych greckich wysp. Zakwaterowanie w kameralnym hotelu znajdującym się w małej miejscowości Argassi.

1 2 3 4 5 6 31

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)