push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zakynthos

Wakacje z all inclusive na Zakynthos od 1980 zł

Wyloty do Grecji z Poznania, Katowic i Warszawy. Hotel znajduje się niedaleko centrum Tsilivi - miejscowości turystycznej, w której znajdziecie wiele sklepów, barów i restauracji.

Wakacje z all inclusive na greckiej wyspie Zakynthos za 1874 zł

Wylot z Poznania. Hotel położony jest na wzgórzu, ok. 350 m od plaży, w pobliżu centrum miejscowości z restauracjami, barami i sklepami. Na najmłodszych czeka brodzik i plac zabaw.

Szczyt sezonu wakacyjnego w Grecji. Zakynthos z all inclusive od 2134 zł

Wyloty z Poznania, Katowic i Warszawy. Zaplanujcie letni wypoczynek na jednej z najładniejszych greckich wysp. Obowiązkowym punktem jest odwiedzenie słynnej Zatoki Wraku, nie nadążycie z robieniem zdjęć!

Grecja w promocyjnej cenie. All inclusive w 4* hotelu od 1279 zł

Wyloty na Zakynthos z Katowic i Warszawy. Obiekt położony jest ok. 150 m od plaży, w niewielkiej miejscowości Kalamaki. W pobliżu znajdziecie wiele sklepów, barów i restauracji.

Zaplanujcie urlop w Grecji: Zakynthos, 4* hotel z all inclusive od 1627 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Ten kameralny hotel położony jest ok. 250 metrów od piaszczystej plaży, na jego terenie są dostępne basen z tarasem, jacuzzi i sauna. W pobliżu znajduje się niewielka miejscowość Vassilikos.

Wyspa Zakynthos w bogatej wersji: 5* hotel z all inclusive od 1989 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Atlantica Eleon Grand Resort & Spa położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 3 km od centrum miejscowości Tsilivi. Obiekt posiada bardzo dobre opinie, ma wiele udogodnień dla osób w każdym wieku.

Majówka w słonecznej Grecji. Wyspa Zakynthos z all inclusive za 1679 zł

Wylot z Gdańska. Zaplanujcie zbliżający się szybkimi krokami "gorący" okres urlopowy. Podróż na jedną z najpiękniejszych greckich wysp i all inclusive, czyli urlop bez portfela.

Majówka z all inclusive na pięknej greckiej Zakynthos za 1695 zł

Wylot z Gdańska. Warto zaplanować "gorący" okres majówkowy już teraz i wybrać na urlop jedną z najładniejszych greckich wysp. Nie zapomnijcie zrobić kilku fotek przy słynnej Zatoce Wraku.

1 2 3 4 5 6 27

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)