push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zakynthos

Lipiec w Grecji: 14-dniowy wypoczynek na Zakintos za 1534 zł

Wylot z Warszawy. Cena 1534 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus w Grecji: Zakintos, 5* hotel z all inclusive za 1999 zł

Wylot z Katowic. SplashWorld Aqua Bay oferuje 3 baseny, siłownię, muzykę na żywo i aquapark z bogatym wyborem zjeżdżalni.

Majówka w Grecji: Zakintos, 5* hotel z all inclusive za 2228 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Atlantica Eleon Grand Resort położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 8 km od centrum miasta Zakynthos. Oferuje 4 baseny, zjeżdżalnie wodne, siłownię, kort tenisowy, aerobik, aqua fitness i międzynarodowe animacje dla dorosłych.

Majówka na Zakintos: 5* hotel z all inclusive od 2306 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Atlantica Eleon Grand Resort położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 3 km od centrum Tsilivi z licznymi restauracjami, sklepami i ofertą rozrywkową. W cenie pobytu siłownia, kort tenisowy, aerobik, aqua fitness.

Majówka z all inclusive na wyspie Zakintos od 1949 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Poznania i Warszawy. Obiekt położony jest w spokojnej okolicy, ok. 150 m od plaży. Oferuje 5 basenów, lekki program animacyjny, bilard, plac zabaw oraz pokój gier i zabaw.

Majówka na malowniczej greckiej wyspie: Zakintos z all inclusive od 1849 zł

Wyloty z Katowic, Poznania i Warszawy. Hotel położony jest w spokojnej okolicy, ok. 150 m od plaży. Na gości czeka 5 basenów (w tym 2 dla dzieci), bilard, lekki program animacyjny i udogodnienia dla najmłodszych wczasowiczów.

Promocja do Grecji: Zakintos, 3* hotel z all inclusive za 1389 zł

Wylot z Wrocławia. Captain’s położony jest ok. 500 m od centrum miejscowości Argassi i ok. 4 km od centrum miasta Zakynthos. Oferuje basen, jacuzzi, przedstawienia, karaoke, muzykę na żywo i dyskotekę.

1 2 3 4 5 6 45

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)