push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zakynthos

Lipiec w Grecji: Zakintos, 3* hotel ze śniadaniami za 695 zł

Wyloty z Warszawy (Modlin). Cena 695 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zróbcie zdjęcie Zatoki Wraku: Zakintos, 4* hotel przy plaży od 866 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Poznania i Warszawy. Do waszej dyspozycji będą komfortowe, klimatyzowane pokoje, a także przestronne apartamenty z aneksem kuchennym.

Szczyt sezonu urlopowego w Grecji: Tydzień na Zakintos za 575 zł!

Wyloty z Warszawy (Modlin). Cena 575 zł za osobę przy trzech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zobaczcie Zatokę Wraku podczas majówki: Zakintos z all inclusive od 1370 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy. Zakwaterowanie w obiekcie z ładnym widokiem na morze. Hotel Captain’s znajduje się ok. 4 km od centrum miasta Zakynthos z wieloma turystycznymi atrakcjami.

Majówka na Zakintos: 5* SplashWorld Aqua Bay z all inclusive od 2064 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy. Idealne miejsce na rodzinny urlop w komfortowych warunkach. Na miejscu skorzystacie m.in. z parku wodnego i siłowni.

Wypoczynek w Grecji: Zakintos, znakomicie oceniany 4* hotel z all inclusive od 1585 zł

Wyloty z Katowic, Poznania i Warszawy. Na terenie obiektu Filoxenia skorzystacie m.in. z 2 basenów, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz pokoju gier i zabaw.

Urlop w Grecji (Zakintos) w hotelu przy plaży od 831 zł

Wyloty z Katowic, Poznania i Warszawy. Aparthotel Koukis Beach to kameralny obiekt położony nad samym morzem. Do dyspozycji gości oddano m.in. basen z tarasem, brodzik i plac zabaw.

Zobaczcie Zatokę Wraku: Majówka na Zakintos w 3* hotelu z all inclusive od 1420 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy. Na terenie Captain’s skorzystacie m.in. z basenu zewnętrznego, małego boiska i jacuzzi.

1 2 3 4 5 6 33

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)