push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #burgas

Podróż nad Morze Czarne za 449 zł. W cenie loty do Bułgarii i 7 noclegów

Wylot do Burgas z Poznania. Cena 449 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podróż nad Morze Czarne za 368 zł. W cenie loty do Bułgarii i 4 noclegi

Wylot do Burgas z Warszawy (Modlin). Cena 368 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Bułgarii: 5* Barcelo Royal Beach z all inclusive od 1894 zł

Wylot do Burgas z Poznania. Hotel znanej sieci oferuje komfortowe pokoje, smaczną kuchnię, animacje, wieczory tematyczne, muzykę na żywo, tenis stołowy, aerobik i siłownię.

Loty do Bułgarii (Burgas) za 89 zł. Bilety + 4 noclegi za 261 zł!

Wylot z Poznania. Cena 261 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majówka nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive przy plaży za 1119 zł

Wylot do Burgas z Poznania. Cena 1119 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Słonecznym Brzegu: all inclusive w 4* hotelu za 1432 zł

Wylot do Burgas z Warszawy (Modlin). Blue Pearl położony jest przy piaszczystej plaży nad Morzem Czarnym. Hotel oferuje odkryty basen z leżakami oraz salę fitness.

Wiosna w Bułgarii: 4* Best Western Plus Premium Inn z all inclusive za 1242 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy (Modlin). Cena 1242 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna nad Morzem Czarnym: 7 dni w Bułgarii za 433 zł

Wylot do Burgas z Krakowa. Cena 433 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 16

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)