push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #burgas

Tygodniowy wypoczynek w Bułgarii: 4* hotel ze śniadaniami za 547 zł

Wylot do Burgas z Warszawy (Modlin). Cena 547 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek w Bułgarii w bardzo dobrym 5* hotelu z all inclusive od 1379 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy, Katowic i Poznania. Hotel Sol Nessebar Palace położony jest ok. 100 m od szerokiej, piaszczystej plaży. Na wczasowiczów czekają 3 baseny, siłownia, aqua fitness, mini piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.

All inclusive w Bułgarii: wczasy w znakomitym 5* hotelu od 1707 zł

Wylot do Burgas z Krakowa i Gdańska. Wave Resort oferuje prywatną plażę, centrum spa o powierzchni 2500 m², park wodny oraz liczne baseny. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, minibar i prywatną łazienkę.

HIT: 7-dniowy wypoczynek z all inclusive w Bułgarii za 563 zł!

Wylot do Burgas z Gdańska. Cena 563 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bułgaria na 13 dni: Wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive za 1405 zł

Wylot do Burgas z Krakowa. Cena 1405 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek w Bułgarii: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1189 zł

Wyoty do Burgas z Katowic, Poznania i Warszawy. Hotel położony w spokojnej okolicy, ok. 2,5 km od centrum miejscowości Carewo. Oferuje 2 baseny, siłownię, aerobik, aqua aerobik, siatkówkę plażową, piłkę plażową, łaźnię parową i saunę fińską.

Majówka w Bułgarii: 8-dniowy wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive za 1139 zł

Wylot do Burgas z Warszawy (Modlin). Cena 1139 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek nad Morzem Czarnym: all inclusive w 4* hotelu w Bułgarii od 1315 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy (Chopin), Poznania i Katowic. Bella Vista Beach Club oferuje baseny, taras do opalania, piaszczystą plażę, studio fitness i kryty basen.

1 2 3 4 5 6 11

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)