push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #burgas

Promocja weekendowa PLL LOT na wakacje i nie tylko: 23 kierunki i ceny od 304 zł!

Wyloty do Gruzji, Bułgarii, Grecji, Włoch, Hiszpanii, Macedonii Północnej, Czarnogóry, Chorwacji, na Cypr i Maltę. Podróże bezpośrednie z Warszawy (20 kierunków), Katowic (9 kierunków), Poznania (3 kierunki), Rzeszowa (Zadar), Gdańska (Burgas) i Wrocławia (Kos). Oferta będzie ważna od 30 kwietnia do 3 maja, oferta dotyczy podróży od 30 kwietnia do 31 października tego roku.

Czerwiec w Bułgarii: Tydzień w 4* hotelu ze śniadaniami za 377 zł!

Wylot do Burgas z Warszawy (Modlin). Cena 377 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja PLL LOT na wakacje i nie tylko: Ponad 20 kierunków i ceny od 306 zł!

Wyloty do Bułgarii, Grecji, Francji, Włoch, Hiszpanii, Chorwacji oraz na Cypr i Maltę. Podróże bezpośrednie z Warszawy, Katowic (więcej kierunków) i Poznania (Bułgaria). Oferta będzie ważna od 16 do 18 kwietnia tego roku, oferta dotyczy podróży od 28 kwietnia do 31 października tego roku.

Słoneczny Brzeg: Wakacje w Bułgarii w 4* hotelu za 663 zł

Wyloty do Burgas z Gdańska. Cena 663 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Powitanie lata: Bułgaria dla singla, 3* hotel ze śniadaniami za 610 zł

Wylot do Burgas z Wrocławia. Cena 610 zł za osobę przy jednej osobie podróżującej. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bułgaria (Nesebyr): 4* hotel z all inclusive i basenem na dachu od 1177 zł

Wyloty do Burgas z Poznania, Katowic i Warszawy. Sol Marina Palace to obiekt należący do znanej sieci Melia. Znajduje się ok. 600 m od centrum pięknego miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Bułgaria: Znakomity Melia Sunny Beach z all inclusive od 1263 zł

Wyloty do Burgas z Poznania, Katowic i Warszawy. Zakwaterowanie w hotelu znajdującym się przy plaży wyróżnionej Błękitną Flagą, ok. 200 metrów od centrum Słonecznego Brzegu.

Bułgaria: Znakomity 4* Riu Helios Bay z all inclusive przy plaży od 1239 zł

Wyloty do Burgas z Katowic, Poznania i Warszawy. Hotel znanej sieci zagwarantuje komfortowy wypoczynek nad Morzem Czarnym. Na miejscu skorzystacie z 3 basenów, siłowni, aqua fitness i siatkówki plażowej.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)