push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #burgas

3-dniowy urlop w Bułgarii za 167 zł. W cenie loty i noclegi!

Wyloty do Burgas z Gdańska. Cena 167 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Trudno o niższą cenę: 7-dniowy urlop w Bułgarii za 304 zł!

Wyloty do Burgas z Krakowa. Cena 304 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

First minute (wakacje w lipcu): Kilkudniowy pobyt w Bułgarii za 299 zł!

Wylot do Burgas z Lublina. Cena 299 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Lato w Bułgarii: 13-dniowy urlop w 3* hotelu ze śniadaniami od 1137 zł

Wyloty do Burgas z Katowic, Poznania i Warszawy. Tia Maria położony jest ok. 1 km od centrum Słonecznego Brzegu, ok. 7 km od centrum miejscowości Sweti Włas. Oferuje skromne zakwaterowanie dla osób niewymagających.

Krótki urlop z weekendem nad Morzem Czarnym: Loty + 3 noclegi w 4* hotelu za 311 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy (Modlin). Cena 311 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Lato w Słonecznym Brzegu: 4* hotel z all inclusive i parkiem wodnym od 1888 zł

Wylot do Burgas z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Warszawy. Kuban Resort & Aqua Park położony jest w centrum kurortu, blisko plaży i oferuje aquapark ze zjeżdżaliniami.

1 2 3 4 5 6 14

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)