push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #saloniki

Wakacje w Grecji: all inclusive light nad Morzem Egejskim od 1986 zł

Wylot do Grecji z Katowic i Warszawy. Studia Maria to klimatyczny, rodzinny obiekt położony w miejscowości Kokkino Nero. Każdy pokój wyposażony jest w balkon i prywatną łazienkę.

Grecja (Chalkidiki): 5* Kassandra Palace Hotel & Spa z wyżywieniem przy plaży za 1146 zł

Wylot z Krakowa. Cena 1146 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zbiór bardzo tanich lotów: Włochy, Grecja, Cypr, Portugalia, Malta, Hiszpania od 62 do 72 zł!

Wyloty z Krakowa, Warszawy (Modlin), Gdańska i Katowic linią lotniczą Ryanair. Wybierzcie jeden ze słonecznych kierunków i już dziś planujcie wymarzony urlop.

Weekend zniżek w PLL LOT: 20 słonecznych kierunków z 4 miast od 238 zł

Wyloty do Grecji, Hiszpanii, Włoch, Bułgarii, Chorwacji i Czarnogóry z 4 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Warszawy (18 kierunków), Katowic (6 kierunków), Poznania (5 kierunków) i Krakowa (2 kierunki).

Weekendowa promocja PLL LOT na wakacje i nie tylko: 9 kierunków z 7 miast od 186 zł!

Wyloty do Grecji, Chorwacji, Francji, Włoch, Hiszpanii i na Maltę z 6 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Katowic (Saloniki i Heraklion), z Poznania (Dubrownik), z Krakowa (Dubrownik), z Olsztyna-Szyman (Rijeka), z Warszawy (8 kierunków), ze Szczecina (Rijeka) i z Wrocławia (Kos).

Przeloty czarterowe z dużym bagażem do Grecji (Saloniki) za 299 zł

Wylot z Katowic. Skorzystajcie z oferty last minute i planujcie urlop na słonecznym południu Europy. Możecie wybrać się na Chalkidiki, które słyną z malowniczego wybrzeża z turkusową wodą.

Tanie wakacyjne loty do Grecji (Saloniki) za 119 zł

Wylot z Warszawy (Modlin) linią lotniczą Ryanair. Skorzystajcie z naszej propozycji i odwiedźcie skąpany w letnim słońcu kraj. Będzie co zwiedzać, będzie czas na poleniuchowanie na jednej z plaż.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)