push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #saloniki

Zbiór lotów Ryanair: Hiszpania, Grecja i Włochy od 78 zł

Wyloty na Majorkę oraz do Sewilli, Salonik i Rzymu z 3 polskich miast. Skorzystajcie ze świeżych obniżek cen, wybierzcie swój kierunek i cieszcie się nadchodzącym urlopem.

Tanie loty do Grecji (Saloniki) za 118 zł

Wylot z Warszawy (Modlin) linią Ryanair. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie jesienną podróż do słonecznej o tej porze roku Grecji. Wielbiciele plażowania powinni odwiedzić Półwysep Chalcydycki.

Tanie przeloty do Grecji (Saloniki) za 121 zł

Wylot z Warszawy (Modlin) linią Ryanair. Skorzystajcie z nowej obniżki ceny na wiosenne loty do Salonik. Wolny czas możecie wykorzystać na zwiedzanie miasta i wybranie się na malowniczy Półwysep Chalcydycki.

Grecja: Luksusowy Capsis Bristol Boutique Hotel ze śniadaniami za 1766 zł

Wyloty do Grecji w październiku z Warszawy (Modlin). Cena 1766 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacyjny wypoczynek w Salonikach w luksusowym hotelu z HB od 2188 zł

Wyloty 14 i 21 sierpnia z Katowic do Grecji na tydzień. Zakwaterowanie w hotelu w klasycznym stylu. Grand Hotel Palace wyróżnia się elegancją i bardzo wysoką jakością usług.

Wakacyjny pobyt w Salonikach w luksusowym hotelu z HB od 1790 zł

Wyloty w lipcu i sierpniu z Katowic do Grecji na tydzień. Zakwaterowanie w hotelu w klasycznym stylu, Grand Hotel Palace wyróżnia się elegancją i wysoką jakością usług.

Loty czarterowe do Grecji (Saloniki) za 267 zł

Wylot 12 lipca z Gdańska na 7 lub 14 dni.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)