push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #warna

Promocja weekendowa PLL LOT na wakacje i nie tylko: 23 kierunki i ceny od 304 zł!

Wyloty do Gruzji, Bułgarii, Grecji, Włoch, Hiszpanii, Macedonii Północnej, Czarnogóry, Chorwacji, na Cypr i Maltę. Podróże bezpośrednie z Warszawy (20 kierunków), Katowic (9 kierunków), Poznania (3 kierunki), Rzeszowa (Zadar), Gdańska (Burgas) i Wrocławia (Kos). Oferta będzie ważna od 30 kwietnia do 3 maja, oferta dotyczy podróży od 30 kwietnia do 31 października tego roku.

Promocja PLL LOT na wakacje i nie tylko: Ponad 20 kierunków i ceny od 306 zł!

Wyloty do Bułgarii, Grecji, Francji, Włoch, Hiszpanii, Chorwacji oraz na Cypr i Maltę. Podróże bezpośrednie z Warszawy, Katowic (więcej kierunków) i Poznania (Bułgaria). Oferta będzie ważna od 16 do 18 kwietnia tego roku, oferta dotyczy podróży od 28 kwietnia do 31 października tego roku.

Bułgaria w czerwcu: 9 dni w 4* hotelu z all inclusive za 908 zł

Wyloty z Berlina. Cena 908 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera ubezpieczenia i transferów.

Wczasy w Bułgarii w rewelacyjnej cenie: 3* hotel z all inclusive za 556 zł!

Wyloty nad Morze Czarne z Berlina. Cena 556 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera ubezpieczenia i transferów.

Majówka i nie tylko w Bułgarii: Tydzień w hotelu ze śniadaniami za 357 zł!

Wyloty nad Morze Czarne z Berlina. Cena 357 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera ubezpieczenia i transferów.

Wypoczynek z all inclusive nad Morzem Czarnym w Bułgarii od 882 zł

Wyloty do Warny z Gdańska, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia. Na wyposażeniu hotelu jest basen z tarasem, ogród oraz restauracja. Najmłodszym pociechom czas umilą plac zabaw oraz brodzik.

Wakacje nad Morzem Czarnym. Bułgaria z all inclusive od 1279 zł

Wyloty do Warny z Gdańska, Wrocławia i Warszawy. Hotel Oasis znajduje się w pobliżu piaszczystej plaży. Na miejscu skorzystacie z basenu zewnętrznego z tarasem, restauracji oraz baru.

Bułgaria wiosną: 5* hotel ze śniadaniami za 821 zł

Wyloty nad Morze Czarne z Berlina. Cena 821 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera ubezpieczenia i transferów.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)