push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #warna

Lato w Złotych Piaskach: 4* Prestige and Aqua Park Hotel z all inclusive od 1657 zł

Wyloty do Bułgarii z Gdańska, Katowic i Warszawy. Hotel, w którym spędzicie tydzień, położony jest zaledwie 150 metrów od plaży oraz promenady i oferuje dostęp do parku wodnego.

Letni wypoczynek nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive od 1461 zł

Wyloty do Warny z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy. Parkhotel Odessos położony jest ok. 300 m od centrum Złotych Piasków. W tej miejscowości znajduje się dużo sklepów, restauracji i barów.

Lato w Złotych Piaskach: all inclusive w 4* hotelu od 1685 zł

Wylot do Bułgarii z Berlina, Katowic i Warszawy. Hotel Shipka położony jest w samym sercu tętniącego życiem kurortu Złote Piaski. Kompleks oferuje klimatyzowane pokoje i basen.

Lato w Złotych Piaskach: all inclusive w 4* hotelu od 1866 zł

Wyloty do Warny z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. 4* hotel Shipka znajduje się w samym sercu tętniącego życiem kurortu Złote Piaski. Kompleks oferuje klimatyzowane pokoje i basen.

Bułgaria luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2480 zł

Wyloty do Warny z Katowic, Poznania oraz Warszawy. 5* Hotel Melia Grand Hermitage oferuje imponujący kompleks basenów, strefę spa, animacje oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Zakończenie wakacji w Bułgarii: all inclusive w 4* hotelu od 1889 zł

Wyloty do Warny z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. 4* hotel Shipka znajduje się w samym sercu tętniącego życiem kurortu Złote Piaski. Kompleks oferuje klimatyzowane pokoje i basen.

Weekend zniżek w PLL LOT: 20 słonecznych kierunków z 4 miast od 238 zł

Wyloty do Grecji, Hiszpanii, Włoch, Bułgarii, Chorwacji i Czarnogóry z 4 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Warszawy (18 kierunków), Katowic (6 kierunków), Poznania (5 kierunków) i Krakowa (2 kierunki).

Bułgaria dla oszczędnych: 3* hotel z wyżywieniem od 610 zł

Wyloty do Warny z Katowic i Warszawy. Obiekt znajduje się na uboczu, w spokojnym miejscu, ok. 400 metrów od centrum Złotych Piasków. Preferujcie all inclusive? Jest dostępne od 875 zł.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)