push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #ibiza

Relaks na Balearach: Loty na Ibizę + 4 noclegi w hotelu z all inclusive za 1138 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic. Cena 1138 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Loty w szczycie sezonu urlopowego na Ibizę za 384 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic. Wybierz jeden z terminów i zacznij planować wakacyjną podróż na skąpane w słońcu Baleary.

Last minute: Ibiza, 3* hotel z all inclusive kilka kroków od morza za 2099 zł

Wylot do Hiszpanii z Katowic. Czeka wygodna formuła "wszystko w cenie" i ładna, słoneczna pogoda z temperaturami w ciągu dnia przekraczającymi 24 stopnie Celsjusza.

First minute: Szczyt sezonu wakacyjnego z all inclusive na Ibizie za 2666 zł

Wyloty na Baleary z Katowic. Cena 2666 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Ibiza w październiku: 7-dniowy wypoczynek w hotelu przy plaży za 1258 zł

Wylot na Baleary z Katowic. Cena 1258 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek na malowniczej Ibizie od 1009 zł. Bardzo dużo terminów

Wyloty do Hiszpanii z Katowic. Cena od 1009 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek z all inclusive na Ibizie od 1979 zł

Wyloty na Baleary z Katowic. Azuline Mar Amantis I & II położony jest w San Antonio, ok. 100 m od plaży, w pobliżu wielu sklepów, barów i restauracji. Dla gości udostępniono restaurację, 3 bary, 2 baseny i muzykę na żywo.

1 2 3 4 5 6 16

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)