push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #baleary

Baleary last minute: Minorka, 3* hotel z all inclusive za 2289 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Sol Parc położony jest ok. 8 km od miejscowości Es Mercadal i ok. 300 m od piaszczystej plaży. W ofercie są komfortowe, dobrze wyposażone apartamenty z aneksem kuchennym.

All inclusive na Majorce: wczasy w 4* hotelu od 2119 zł

Wyloty na Baleary z Katowic, Poznania i Warszawy. TUI SUNEO Santa Ponsa położony jest 200 metrów od plaży w Santa Ponsa. Oferuje on duży odkryty basen i klimatyzowane pokoje z balkonem.

Beztroski wypoczynek na Balearach. All inclusive na Majorce od 1911 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic i Warszawy. Pinero Bahia de Palma położony jest blisko plaży i centrum miasta. Po skorzystaniu ze smacznych posiłków można spalić kalorie spacerując po pobliskiej, długiej promenadzie.

Last minute: Majorka, 4* hotel z wyżywieniem i świetnym położeniem za 1469 zł

Wylot do Hiszpanii z Katowic. Obiekt THB Sur Mallorca położony jest na południowym wybrzeżu wyspy, w Colonia de Sant Jordi, bezpośrednio nad brzegiem morza.

Baleary last minute: Majorka, 3* hotel z all inclusive od 1539 zł!

Wyloty do Hiszpanii z Katowic, Poznania i Warszawy. Ilusion Vista Blava znajduje się ok. 300 m od plaży i ok. 200 m od centrum Cala Millor. Oferuje basen, rzutki, bule, tenis stołowy i codzienne animacje.

Wypoczynek na malowniczej Ibizie od 1009 zł. Bardzo dużo terminów

Wyloty do Hiszpanii z Katowic. Cena od 1009 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek na Majorce: 4* hotel z all inclusive od 2181 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy, Poznania i Katowic. HYB Eurocalas by Garden Hotels położony jest ok. 900 m od centrum miasta Calas de Mallorca. Bezpłatnie oferuje m.in. łucznictwo, piłkę nożną, tenis stołowy, siatkówkę.

Malownicza Minorka last minute: 14-dniowy wypoczynek za 1648 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy i Katowic. Hotel Sol Parc położony jest na rozległym, zielonym terenie pośród piniowego lasu, w centrum miasteczka Son Parc, niedaleko piaszczystej plaży.

1 2 3 4 5 6 62

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)