push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #baleary

Minorka na majówkę i nie tylko: 4* hotel z wyżywieniem za 860 zł!

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 860 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Szczyt sezonu wakacyjnego na Majorce: 10 dni w hotelu ze śniadaniami za 1181 zł (lipiec-sierpień)

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 1181 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majorka zaprasza na urlop z all inclusive za 989 zł!

Wylot do Hiszpanii z Wrocławia. Cena 989 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Relaks na Balearach: Majorka, 4* hotel z all inclusive od 1689 zł

Wyloty do Hiszpanii z Krakowa i Wrocławia. Na terenie obiektu skorzystacie bezpłatnie m.in. z strzelania z łuku, rzutek, animacji, aerobiku i tenisa stołowego.

Wypocznijcie na Majorce w 4* hotelu z pełnym wyżywieniem za 1179 zł

Wylot do Hiszpanii z Krakowa. Zakwaterowanie w hotelu Samos znajdującym się ok. 250 metrów od plaży, w miejscowości Magaluf, blisko atrakcji turystycznych.

Tanie loty na Majorkę od 78 zł

Wylot do Hiszpanii z Krakowa linią Ryanair. Kto pierwszy, ten lepszy, skorzysta z lotów poniżej "stówy". Dostępny jest jeden bilet, pozostałe są droższe o trochę ponad 30 zł.

Urlop na Majorce: 11-dniowy wypoczynek z all inclusive za 1902 zł

Wylot na Baleary z Krakowa. Cena 1902 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Hiszpania (Majorka): 4* hotel ze śniadaniami za 786 zł

Wyloty na Baleary z Krakowa. Cena 786 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 33

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)