push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #baleary

Wiosna na Balearach: Minorka, 3* hotel z all inclusive od 1769 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic i Warszawy. Globales Binimar znajduje się ok. 5 km od centrum Ciutadelli, ok. 300 m od plaży Cala Piques otoczonej skalistymi klifami.

Wiosna na Majorce: 3* hotel z wyżywieniem za 1136 zł

Wyloty do Hiszpanii z Wrocławia. Cena 1136 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacyjne loty easyJet: 13 atrakcyjnych kierunków od 253 zł

Wyloty do Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Chorwacji, Francji, Czarnogóry, Grecji i Kosowa z Berlina. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od końca czerwca do sierpnia tego roku.

Wiosna na Majorce: Bardzo dobry 3* hotel z all inclusive i fajnym położeniem za 1396 zł

Wyloty do Hiszpanii z Poznania. Cena 1396 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Hiszpanii: Urlop z all inclusive na Majorce od 1514 zł

Wyloty na Baleary z Wrocławia i Warszawy. Oferta majowego wypoczynku na największej i najbardziej popularnej z wysp archipelagu. Skorzystajcie i pobądźcie przez tydzień w malowniczym miejscu.

Majówka w Hiszpanii: Minorka, tydzień w znakomitym hotelu za 1203 zł

Wylot na Baleary z Berlina. Cena 1203 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna na Balearach: Minorka z all inclusive od 1799 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic i Warszawy. Globales Binimar jest bardzo dobrze ocenianym, komfortowym obiektem. Położony jest ok. 300 m od plaży i ok. 5 km od centrum Ciutadelli. Oferuje 3 baseny, aerobik, aqua fitness i łucznictwo.

Wakacje 2022 na Majorce: Tydzień z all inclusive za jedyne 1529 zł!

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 1529 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 47

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)