push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #baleary

Majorka: 4* Globales Cala Vinas z all inclusive nad piękną zatoczką od 1499 zł

Wyloty na Baleary z Warszawy, Poznania i Katowic. Obiekt przeznaczony dla dorosłych gości (16+). Na terenie hotelu znajduje się basen zewnętrzny i kryty, restauracja oraz 2 bary.

Majorka: Malowniczo położony 4* hotel z all inclusive za 1761 zł

Wyloty na Baleary z Katowic, Poznania i Warszawy. Globales Cala Vinas znajduje się bezpośrednio nad morzem, z pięknym widokiem na zatoczkę. Skorzystajcie z okazji i zamknijcie sezon na pięknej hiszpańskiej wyspie.

Hotel z all inclusive na Majorce, blisko malowniczej zatoczki za 1799 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Globales Simar znajduje się bezpośrednio przy plaży. Dla aktywnych jest możliwość zagrania w tenisa stołowego, a także spróbowania sił w strzelectwie i łucznictwie.

Obniżka ceny: Minorka, 3* hotel z all inclusive od 1579 zł

Wyloty na Baleary z Warszawy i Katowic. Globales Binimar jest dobrze ocenianym obiektem, znajduje się kilka minut spacerem od morza. Na najmłodszych czeka basen ze zjeżdżalniami, plac zabaw i menu dla dzieci.

Urlop na Minorce w 4* hotelu z all inclusive na klifie od 1886 zł

Wyloty na Baleary z Katowic i Warszawy. Globales Almirante Farragut położony jest nad samym morzem, z jego terenu podziwiać będziecie piękne widoki. W tytułowej cenie standardowy pokój, za niewielką dopłatą (21 zł) otrzymacie pokój z widokiem na wodę.

Wypoczynek na Majorce od 1462 zł. W cenie bilety PLL LOT i hotel z all inclusive

Wyloty do Hiszpanii z Poznania, Warszawy i Katowic. Cena od 1462 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Minorka z all inclusive w obniżonej cenie. Tygodniowy urlop od 1649 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic i Warszawy. Globales Binimar położony jest ok. 300 m od plaży i ok. 5 km od centrum Ciutadelli. Na terenie hotelu skorzystacie z 3 basenów, łucznictwa, piłki nożnej, tenisa stołowego i aerobiku.

Wypoczynek na Ibizie od 1516 zł. W cenie bilety PLL LOT i 3* hotel z wyżywieniem

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy. Cena 1516 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 45

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)