push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #baleary

Minorka w promocji: 4* hotel z all inclusive przy pięknej zatoczce za 1539 zł

Wylot na Baleary z Warszawy. Globales Cala'n Bosch znajduje się przy piaszczystej plaży, w odległości kilkuminutowego spaceru od parku wodnego Aquarock.

Weekendowa promocja PLL LOT: Wakacyjne loty od 295 zł (dużo kierunków)

Wyloty do Gruzji, Bułgarii, Grecji, Francji, Włoch, Hiszpanii, Macedonii Północnej, Czarnogóry, Albanii i na Cypr z 5 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Warszawy (19 kierunków), Katowic (9 kierunków), Poznania (5 kierunków), Wrocławia (Barcelona) i Gdańska (2 kierunki).

Minorka: 4* hotel z all inclusive przy pięknej zatoczce od 1459 zł

Wylot na Baleary z Warszawy. Globales Cala'n Bosch znajduje się przy plaży i w odległości kilkuminutowego spaceru od parku wodnego Aquarock.

Minorka: 4* hotel z all inclusive przy pięknej zatoczce za 1699 zł

Wylot na Baleary z Warszawy. Globales Cala'n Bosch wyróżnia dogodne położenie tuż nad morzem, blisko parku wodnego Aquarock. Możecie liczyć na komfort i sielską atmosferę z dala od codziennych obowiązków.

Majorka: 4* hotel z all inclusive i pokojem z widokiem na morze od 1149 zł!

Wyloty do Hiszpanii z Poznania i Warszawy. Globales America znajduje się bardzo blisko piaszczystej plaży, ok. 500 m od centrum Calas de Mallorca.

Majorka: 4* hotel z all inclusive i pokojem z widokiem na morze od 1349 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic, Poznania i Warszawy. Globales America znajduje się kilka kroków od uroczej plaży, ok. 500 m od centrum miejscowości Calas de Mallorca.

Majorka: 4* hotel z all inclusive i pokojem z widokiem na morze od 1349 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy, Poznania i Katowic. Globales America znajduje się kilkaset metrów od Calas de Mallorca. Największymi atutami obiektu są położenie blisko plaży i wiele udogodnień.

Promocja: Urlop z all inclusive przy plaży na Majorce od 1189 zł

Wyloty na Baleary z Warszawy i Wrocławia. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie podróż na piękną wyspę położoną na Morzu Śródziemnym. Dostępnych jest kilka terminów na maj i czerwiec.

1 2 3 4 5 6 40

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)