push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #baleary

Długi urlop w Hiszpanii: Majorka, 14 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1462 zł

Wylot na Baleary z Warszawy. Cena 1462 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Loty na Majorkę z Polski za 138 zł. Bilety + 7 nocy w hotelu z all inclusive za 1335 zł!

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Cena 1335 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Hiszpanii: Majorka, 4 noce w 3* hotelu z all inclusive za 1005 zł

Wylot na Baleary z Warszawy (Modlin). Cena 1005 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Relaks na Balearach: Loty na Ibizę + 4 noclegi w hotelu z all inclusive za 1138 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic. Cena 1138 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Baleary all inclusive: tydzień w hotelu niedaleko plaży od 1739 zł

Wyloty na Majorkę z Krakowa, Poznania, Warszawy, Wrocławia i Berlina. 3* HSM Canarios Park znajduje się niedaleko piaszczystej plaży. Dla gości przygotowano odkryty basen, zaplecze sportowe, program animacyjny oraz wyżywienie all inclusive.

Wiosna w Hiszpanii: Majorka, 4 noce w hotelu ze śniadaniami za 649 zł

Wyloty na Baleary z Poznania. Cena 649 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Hiszpanii: Majorka, 3* hotel z all inclusive za 1601 zł

Wylot na Baleary z Berlina. Cena 1601 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna na Majorce w 3* hotelu z all inclusive od 1941 zł

Wyloty do Hiszpanii z Krakowa, Warszawy i Poznania. Blue Sea Cala Millor oferuje basen otwarty, brodzik dla najmłodszych, bilard, dyskotekę i miniklub.

1 2 3 4 5 6 64

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)