push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #baleary

Wakacje w Hiszpanii: Ibiza z all inclusive od 1719 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Na terenie hotelu Globales Montemar skorzystacie z basenu, strefy spa i dwóch barów. Zjeżdżalnie wodne i plac zabaw czekają na najmłodszych.

Wypocznijcie na Balearach w wakacje. Wyspa Minorka z all inclusive od 1699 zł

Wyloty do Hiszpanii z Wrocławia i Warszawy. Rodzinny kompleks apartamentów Globales Binimar położony jest blisko miejskich atrakcji i w odległości kilkuset metrów od piaszczystej plaży otoczonej skałami.

Wakacje na Majorce: Bardzo dobry 4* hotel z AI i widokiem na morze od 1945 zł

Wyloty do Hiszpanii z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Globales Cala Viñas zlokalizowany jest kilka kroków od piaszczystej plaży. Z hotelowych pokojów rozpościera się widok na Morze Śródziemne.

Kierunek Baleary! Wakacje na Majorce w 4* hotelu z all inclusive od 1849 zł

Wyloty do Hiszpanii z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. SuneoClub Globales Santa Ponsa położony jest niedaleko od plaży, kilka kroków do restauracji, barów i sklepów.

Słoneczne wakacje z all inclusive na Ibizie od 1641 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy i Katowic. Wybierzcie się na słynącą z bogatego życia nocnego wyspę, która położona jest w archipelagu Balearów. Na terenie hotelu skorzystacie z basenu, strefy spa czy dwóch barów.

Wakacje na Minorce w bardzo fajnym 4* hotelu z all inclusive od 1889 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy, Poznania i Katowic. Globales Almirante Farragut położony jest na klifie, z którego rozpościera się piękny widok na Morze Śródziemne. Obiekt uzyskał Certificate of Excellence 2019 serwisu TripAdvisor.

Wakacje na Minorce w bardzo dobrej cenie. Hotel z all inclusive od 1706 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy, Poznania i Katowic. Obiekt znajduje się ok. 300 metrów od plaży, od centrum Ciutadelli dzieli go kilka kilometrów.

Wakacje tylko dla dorosłych. Majorka, hotel z all inclusive od 1649 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy, Gdańska, Katowic, Poznania i Wrocławia. Obiekt położony jest naprzeciwko lasu sosnowego, w popularnej i tętniącej życiem dzielnicy El Arenal, ok. 500 metrów od piaszczystej plaży.

1 2 3 4 5 6 29

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)